2020/2021 | U8 | Předkolo
Umístění

Skupina A (22. 9. 2020)

  • 1. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

  • 2. Sportovní klub FC Hlučín, z.s.

Skupina B (22. 9. 2020)

  • 1. 1. FC Viktorie Přerov z.s.

  • 2. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 3. Tělocvičná jednota Sokol Olšany

  • 4. Fotbalový klub Šumperk z.s.

  • 5. Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek

  • 6. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

Skupina C (22. 9. 2020)

  • 1. 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek

  • 2. FC Sparta Brno

  • 3. FC Svratka Brno, z. s.

  • 4. FK Hodonín z.s.

  • 5. SK Jedovnice, z.s.

  • 6. Městský sportovní klub Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolek

Skupina D (22. 9. 2020)

  • 1. FK Spartak Choceň

  • 2. 1. FC Žamberk z.s.

  • 3. FK Česká Třebová, z.s.

  • 4. FK Vysoká n/L.

  • 5. TJ Svitavy, z.s.

  • 6. Sportovní kluby Polička,z.s.

Skupina E (22. 9. 2020)

  • 1. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.

  • 2. SK Fotbalová škola Třebíč

  • 3. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.

  • 4. SLAVOJ POLNÁ z.s.

  • 5. FC Hlinsko, z.s.

Skupina F (22. 9. 2020)

  • 1. TJ Sokol Staré Hradiště, z.s.

  • 2. SK POLABAN Nymburk, z.s.

  • 3. MFK Trutnov, z.s.

  • 4. FK Náchod spolek

  • 5. SK Lázně Bohdaneč, z.s.

Skupina G (22. 9. 2020)

  • 1. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.

  • 2. TJ START LUBY, z.s.

  • 3. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

  • 4. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s.

Skupina H (22. 9. 2020)

  • 1. JFA ČB, z.s.

  • 2. FC Písek fotbal z. s.

  • 3. SK Benešov z.s.

  • 4. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 5. TJ Šumavan Vimperk z.s.

  • 6. TJ Hradiště z. s.

Skupina I (22. 9. 2020)

  • 1. FK Baník Most - Souš mládež, z.s.

  • 2. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 3. Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s.

  • 4. FK Dobroměřice z.s.

  • 5. FK Litoměřicko, z.s.

Skupina J (22. 9. 2020)

  • 1. Spartak Kbely z.s.

  • 2. FC Háje Jižní Město, z.s.

  • 3. SK Sparta Kolín,z.s.

  • 4. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.

  • 5. SK Český Brod z.s.

  • 6. FK Čáslav, z. s.

Skupina K (22. 9. 2020)

  • 1. Tělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.

  • 2. SK Kladno, z. s.

  • 3. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.

  • 4. SK Slaný, z.s.

  • 5. Sportovní klub Roudnice nad Labem

  • 6. TJ Unhošť

Skupina L (22. 9. 2020)

  • 1. FC TEMPO PRAHA, z.s.

  • 2. FK Klánovice, z.s.

  • 3. FK Admira Praha z.s.

  • 4. ČAFC Praha z.s.

  • 5. SK Aritma Praha, z.s.

  • 6. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.

Skupina M (22. 9. 2020)

  • 1. TJ Sokol Stodůlky z.s.

  • 2. ABC Braník fotbal, z. s.

  • 3. Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.

  • 4. SK Uhelné sklady Praha

  • 5. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.

  • 6. MFK Dobříš

Výsledky

Skupina A (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 1 0 1 0 0:0 1
2. 1 0 1 0 0:0 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Městský fotbalový klub Frýdek-Místek Sportovní klub FC Hlučín, z.s.
0:0
0:0

Skupina B (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 20:7 13
2. 5 3 1 1 22:10 10
3. 5 2 1 2 16:13 7
4. 5 0 5 0 0:0 5
5. 5 1 1 3 10:16 4
6. 5 0 1 4 8:30 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

1. FC Viktorie Přerov z.s. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Olšany Fotbalový klub Šumperk z.s. Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV
6:1 4:1 0:0 3:1 7:4
1:6 5:3 0:0 6:1 10:0
1:4 3:5 0:0 4:3 8:1
0:0 0:0 0:0 0:0 0:0
1:3 1:6 3:4 0:0 5:3
4:7 0:10 1:8 0:0 3:5

Skupina C (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 31:7 15
2. 5 4 0 1 30:15 12
3. 5 3 0 2 26:13 9
4. 5 2 0 3 20:19 6
5. 5 0 1 4 11:26 1
6. 5 0 1 4 8:46 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

1. SC ZNOJMO - mládež, spolek FC Sparta Brno FC Svratka Brno, z. s. FK Hodonín z.s. SK Jedovnice, z.s. Městský sportovní klub Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolek
7:2 2:1 4:1 6:2 12:1
2:7 5:2 7:4 7:2 9:0
1:2 2:5 5:1 6:2 12:3
1:4 4:7 1:5 4:2 10:1
2:6 2:7 2:6 2:4 3:3
1:12 0:9 3:12 1:10 3:3

Skupina D (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 41:7 15
2. 5 4 0 1 28:11 12
3. 5 3 0 2 16:28 9
4. 5 2 0 3 17:16 6
5. 5 0 1 4 8:26 1
6. 5 0 1 4 10:32 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Spartak Choceň 1. FC Žamberk z.s. FK Česká Třebová, z.s. FK Vysoká n/L. TJ Svitavy, z.s. Sportovní kluby Polička,z.s.
7:3 10:0 5:1 8:2 11:1
3:7 8:0 5:2 7:1 5:1
0:10 0:8 3:2 5:3 8:5
1:5 2:5 2:3 5:1 7:2
2:8 1:7 3:5 1:5 1:1
1:11 1:5 5:8 2:7 1:1

Skupina E (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 30:9 12
2. 4 3 0 1 21:14 9
3. 4 2 0 2 18:22 6
4. 4 1 0 3 18:24 3
5. 4 0 0 4 14:32 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s. SK Fotbalová škola Třebíč FC Slovan Havlíčkův Brod z. s. SLAVOJ POLNÁ z.s. FC Hlinsko, z.s.
4:1 8:3 5:4 13:1
1:4 7:2 6:2 7:6
3:8 2:7 8:5 5:2
4:5 2:6 5:8 7:5
1:13 6:7 2:5 5:7

Skupina F (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 17:6 12
2. 4 3 0 1 18:13 9
3. 4 0 2 2 21:25 2
4. 4 0 2 2 19:23 2
5. 4 0 2 2 10:18 2
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ Sokol Staré Hradiště, z.s. SK POLABAN Nymburk, z.s. MFK Trutnov, z.s. FK Náchod spolek SK Lázně Bohdaneč, z.s.
3:0 6:3 4:2 4:1
0:3 7:6 5:3 6:1
3:6 6:7 9:9 3:3
2:4 3:5 9:9 5:5
1:4 1:6 3:3 5:5

Skupina G (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 3 3 0 0 24:11 9
2. 3 2 0 1 22:15 6
3. 3 1 0 2 10:18 3
4. 3 0 0 3 5:17 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s. TJ START LUBY, z.s. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s.
11:5 6:3 7:3
5:11 10:4 7:0
3:6 4:10 3:2
3:7 0:7 2:3

Skupina H (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 47:4 15
2. 5 3 1 1 32:8 10
3. 5 2 2 1 14:14 8
4. 5 1 2 2 11:27 5
5. 5 1 1 3 11:27 4
6. 5 0 0 5 8:43 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

JFA ČB, z.s. FC Písek fotbal z. s. SK Benešov z.s. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. TJ Šumavan Vimperk z.s. TJ Hradiště z. s.
7:2 9:1 8:0 11:0 12:1
2:7 1:1 12:0 8:0 9:0
1:9 1:1 0:0 4:2 8:2
0:8 0:12 0:0 3:3 8:4
0:11 0:8 2:4 3:3 6:1
1:12 0:9 2:8 4:8 1:6

Skupina I (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 38:6 12
2. 4 3 0 1 44:13 9
3. 4 2 0 2 18:29 6
4. 4 1 0 3 15:25 3
5. 4 0 0 4 3:45 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Baník Most - Souš mládež, z.s. JUNIOR CHOMUTOV, z.s. Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s. FK Dobroměřice z.s. FK Litoměřicko, z.s.
8:4 11:0 8:2 11:0
4:8 14:2 9:3 17:0
0:11 2:14 6:3 10:1
2:8 3:9 3:6 7:2
0:11 0:17 1:10 2:7

Skupina J (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 39:7 15
2. 5 3 1 1 37:10 10
3. 5 3 1 1 33:10 10
4. 5 2 0 3 17:25 6
5. 5 1 0 4 11:41 3
6. 5 0 0 5 3:47 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Spartak Kbely z.s. FC Háje Jižní Město, z.s. SK Sparta Kolín,z.s. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. SK Český Brod z.s. FK Čáslav, z. s.
6:3 5:1 9:3 9:0 10:0
3:6 2:2 9:0 13:2 10:0
1:5 2:2 5:2 10:1 15:0
3:9 0:9 2:5 6:2 6:0
0:9 2:13 1:10 2:6 6:3
0:10 0:10 0:15 0:6 3:6

Skupina K (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 46:11 15
2. 5 4 0 1 34:13 12
3. 5 2 1 2 23:37 7
4. 5 2 0 3 28:26 6
5. 5 1 1 3 25:34 4
6. 5 0 0 5 10:45 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Tělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s. SK Kladno, z. s. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. SK Slaný, z.s. Sportovní klub Roudnice nad Labem TJ Unhošť
5:4 12:1 9:2 9:4 11:0
4:5 9:3 5:4 6:1 10:0
1:12 3:9 6:5 8:8 5:3
2:9 4:5 5:6 6:4 11:2
4:9 1:6 8:8 4:6 8:5
0:11 0:10 3:5 2:11 5:8

Skupina L (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 54:11 15
2. 5 3 0 2 21:26 9
3. 5 2 2 1 27:16 8
4. 5 2 1 2 22:21 7
5. 5 1 0 4 17:44 3
6. 5 0 1 4 11:34 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC TEMPO PRAHA, z.s. FK Klánovice, z.s. FK Admira Praha z.s. ČAFC Praha z.s. SK Aritma Praha, z.s. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.
9:3 4:2 8:1 17:3 16:2
3:9 3:7 5:3 6:5 4:2
2:4 7:3 5:5 10:1 3:3
1:8 3:5 5:5 7:3 6:0
3:17 5:6 1:10 3:7 5:4
2:16 2:4 3:3 0:6 4:5

Skupina M (22. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 44:4 15
2. 5 4 0 1 26:6 12
3. 5 2 1 2 17:19 7
4. 5 2 0 3 14:28 6
5. 5 1 1 3 12:18 4
6. 5 0 0 5 4:42 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ Sokol Stodůlky z.s. ABC Braník fotbal, z. s. Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. SK Uhelné sklady Praha Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. MFK Dobříš
2:1 6:0 14:1 8:2 14:0
1:2 5:2 7:1 2:1 11:0
0:6 2:5 5:3 3:3 7:2
1:14 1:7 3:5 4:1 5:1
2:8 1:2 3:3 1:4 5:1
0:14 0:11 2:7 1:5 1:5
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U8
Propozice
Termíny