2020/2021 | U8 | Kvalifikace
Umístění

Skupina A (5. 10. 2020)

  • 1. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

  • 2. Městský Fotbalový Klub Havířov, z.s.

  • 3. Tělocvičná jednota Sokol Olšany

  • 4. 1. FC Poruba, z.s.

  • 5. FOTBAL TŘINEC z.s.

  • 6. 1. FC Viktorie Přerov z.s.

  • 7. FOTBAL TŘINEC z.s.

  • 8. Městský fotbalový klub Karviná, z.s.

Skupina B (5. 10. 2020)

  • 1. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 2. FC Sparta Brno

  • 3. 1. SK Prostějov z.s.

  • 4. FC Svratka Brno, z. s.

  • 5. SK Fotbalová škola Třebíč

  • 6. Fotbalový club Zlín, z.s.

  • 7. Slezský FC Opava, z.s.

  • 8. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

Skupina C (6. 10. 2020)

  • 1. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 2. 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek

  • 3. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.

  • 4. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 5. SK Líšeň

  • 6. FC Slovácko z.s.

  • 7. FK Česká Třebová, z.s.

  • 8. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.

Skupina C (6. 10. 2020)

Skupina D (6. 10. 2020)

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 2. FC Háje Jižní Město, z.s.

  • 3. Tělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.

  • 4. FK Klánovice, z.s.

  • 5. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 6. ABC Braník fotbal, z. s.

  • 7. Viktorka Žižkov, z.s.

  • 8. Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad

Skupina D (6. 10. 2020)

Skupina E (5. 10. 2020)

  • 1. TJ Sokol Stodůlky z.s.

  • 2. Spartak Kbely z.s.

  • 3. FK Admira Praha z.s.

  • 4. SK POLABAN Nymburk, z.s.

  • 5. FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek

  • 6. SK Kladno, z. s.

  • 7. Fotbalová akademie Jablonec, z.s.

  • 8. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.

Skupina F (6. 10. 2020)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s.

  • 3. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.

  • 4. FK Teplice - fotbal, spolek

  • 5. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 6. FK Baník Most - Souš mládež, z.s.

  • 7. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

  • 8. Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s.

Skupina G (6. 10. 2020)

  • 1. FC Písek fotbal z. s.

  • 2. FC Táborsko z.s.

  • 3. JFA ČB, z.s.

  • 4. FC TEMPO PRAHA, z.s.

  • 5. SK Benešov z.s.

  • 6. TJ START LUBY, z.s.

  • 7. SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.

  • 8. FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s.

Skupina H (5. 10. 2020)

  • 1. FK Mladá Boleslav

  • 2. FK Spartak Choceň

  • 3. FK PARDUBICE, z.s.

  • 4. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 5. Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.

  • 6. 1. FC Žamberk z.s.

  • 7. TJ Sokol Staré Hradiště, z.s.

  • 8. SK Sparta Kolín,z.s.

Výsledky

Skupina A (5. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 1 1 0 0 12:1 3
2. 7 6 0 1 33:13 18
3. 1 1 0 0 3:2 3
4. 6 3 0 3 33:23 9
5. 1 0 0 1 1:6 0
6. 1 0 0 1 1:12 0
7. 7 1 1 5 28:49 4
8. 7 0 0 7 8:64 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Akademie FC Baník Ostrava z. s. Městský Fotbalový Klub Havířov, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1. FC Poruba, z.s. FOTBAL TŘINEC z.s. 1. FC Viktorie Přerov z.s. FOTBAL TŘINEC z.s. Městský fotbalový klub Karviná, z.s.
5:1 9:0 8:0 12:2 12:1 12:2 20:2
1:5 5:2 3:1 5:4 6:1 5:4 8:0
0:9 2:5 3:9 7:3 2:6 7:3 3:2
0:8 1:3 9:3 12:0 7:3 12:0 3:1
2:12 4:5 3:7 0:12 4:4 14:3
1:12 1:6 6:2 3:7 4:4 4:4 5:0
2:12 4:5 3:7 0:12 4:4 14:3
2:20 0:8 2:3 1:3 3:14 0:5 3:14

Skupina B (5. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 48:14 21
2. 7 6 0 1 41:17 18
3. 7 4 0 3 43:38 12
4. 7 3 1 3 24:23 10
5. 7 2 1 4 29:34 7
6. 7 2 1 4 18:40 7
7. 7 2 0 5 25:34 6
8. 7 0 1 6 10:38 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. FC Sparta Brno 1. SK Prostějov z.s. FC Svratka Brno, z. s. SK Fotbalová škola Třebíč Fotbalový club Zlín, z.s. Slezský FC Opava, z.s. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.
7:4 8:5 5:2 7:1 9:1 6:0 6:1
4:7 5:1 4:1 9:3 6:0 6:2 7:3
5:8 1:5 7:4 9:7 12:4 5:8 4:2
2:5 1:4 4:7 3:3 3:1 4:2 7:1
1:7 3:9 7:9 3:3 3:4 5:1 7:1
1:9 0:6 4:12 1:3 4:3 7:6 1:1
0:6 2:6 8:5 2:4 1:5 6:7 6:1
1:6 3:7 2:4 1:7 1:7 1:1 1:6

Skupina C (6. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 83:9 21
2. 7 5 1 1 40:17 16
3. 7 5 0 2 32:19 15
4. 7 4 1 2 35:20 13
5. 7 3 0 4 44:29 9
6. 7 2 0 5 19:45 6
7. 7 1 0 6 7:67 3
8. 7 0 0 7 5:59 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. SK Líšeň FC Slovácko z.s. FK Česká Třebová, z.s. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.
11:2 7:2 12:1 9:1 13:2 17:0 14:1
2:11 3:1 2:2 4:2 3:1 13:0 13:0
2:7 1:3 3:1 3:2 7:4 8:1 8:1
1:12 2:2 1:3 7:1 9:2 10:0 5:0
1:9 2:4 2:3 1:7 11:1 13:3 14:2
2:13 1:3 4:7 2:9 1:11 6:1 3:1
0:17 0:13 1:8 0:10 3:13 1:6 2:0
1:14 0:13 1:8 0:5 2:14 1:3 0:2

Skupina C (6. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina D (6. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 84:5 21
2. 7 5 0 2 30:27 15
3. 7 4 1 2 38:18 13
4. 7 4 0 3 30:21 12
5. 7 3 2 2 34:24 11
6. 7 2 1 4 36:29 7
7. 7 1 0 6 13:74 3
8. 7 0 0 7 7:74 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal mládež FC Háje Jižní Město, z.s. Tělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s. FK Klánovice, z.s. CU Bohemians Praha, z.s. ABC Braník fotbal, z. s. Viktorka Žižkov, z.s. Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad
14:0 9:1 8:2 9:1 12:0 17:1 15:0
0:14 1:0 4:0 3:9 3:2 10:1 9:1
1:9 0:1 3:1 3:3 7:3 12:0 12:1
2:8 0:4 1:3 6:3 3:2 12:1 6:0
1:9 9:3 3:3 3:6 2:2 7:1 9:0
0:12 2:3 3:7 2:3 2:2 13:0 14:2
1:17 1:10 0:12 1:12 1:7 0:13 9:3
0:15 1:9 1:12 0:6 0:9 2:14 3:9

Skupina D (6. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina E (5. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 50:15 15
2. 5 4 0 1 37:23 12
3. 5 3 0 2 27:26 9
4. 5 2 2 1 23:21 8
5. 5 2 1 2 21:19 7
6. 5 2 0 3 23:33 6
7. 5 0 1 4 24:36 1
8. 5 0 0 5 13:45 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ Sokol Stodůlky z.s. Spartak Kbely z.s. FK Admira Praha z.s. SK POLABAN Nymburk, z.s. FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek SK Kladno, z. s. Fotbalová akademie Jablonec, z.s. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.
10:3 8:1 6:3 9:3 9:3 12:7 14:1
3:10 10:4 4:3 7:4 10:4 7:2 10:3
1:8 4:10 4:5 6:6 9:3 6:5 7:5
3:6 3:4 5:4 3:3 7:3 5:5 5:4
3:9 4:7 6:6 3:3 3:4 6:5 5:0
3:9 4:10 3:9 3:7 4:3 4:9 9:4
7:12 2:7 5:6 5:5 5:6 9:4 7:3
1:14 3:10 5:7 4:5 0:5 4:9 3:7

Skupina F (6. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 107:4 21
2. 7 5 1 1 51:17 16
3. 7 5 1 1 46:31 16
4. 7 4 0 3 30:36 12
5. 7 3 0 4 36:40 9
6. 7 2 0 5 32:55 6
7. 7 1 0 6 22:47 3
8. 7 0 0 7 5:99 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s. FK Teplice - fotbal, spolek JUNIOR CHOMUTOV, z.s. FK Baník Most - Souš mládež, z.s. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s.
6:2 15:1 10:0 12:1 22:0 17:0 25:0
2:6 5:5 8:2 7:3 6:1 8:0 15:0
1:15 5:5 6:2 9:3 8:3 6:3 11:0
0:10 2:8 2:6 5:4 7:5 3:1 11:2
1:12 3:7 3:9 4:5 6:3 6:3 13:1
0:22 1:6 3:8 5:7 3:6 6:5 14:1
0:17 0:8 3:6 1:3 3:6 5:6 10:1
0:25 0:15 0:11 2:11 1:13 1:14 1:10

Skupina G (6. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 52:16 21
2. 7 5 1 1 52:12 16
3. 7 5 1 1 47:11 16
4. 7 4 0 3 70:21 12
5. 7 3 0 4 30:35 9
6. 7 2 0 5 18:52 6
7. 7 1 0 6 15:61 3
8. 7 0 0 7 5:81 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Písek fotbal z. s. FC Táborsko z.s. JFA ČB, z.s. FC TEMPO PRAHA, z.s. SK Benešov z.s. TJ START LUBY, z.s. SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s.
5:3 3:1 7:6 3:2 7:3 10:0 17:1
3:5 4:4 5:2 6:1 14:0 5:0 15:0
1:3 4:4 3:2 7:0 10:1 14:1 8:0
6:7 2:5 2:3 14:4 11:2 17:0 18:0
2:3 1:6 0:7 4:14 4:2 7:2 12:1
3:7 0:14 1:10 2:11 2:4 7:4 3:2
0:10 0:5 1:14 0:17 2:7 4:7 8:1
1:17 0:15 0:8 0:18 1:12 2:3 1:8

Skupina H (5. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 31:8 15
2. 5 5 0 0 20:4 15
3. 5 4 0 1 24:13 12
4. 5 2 0 3 15:16 6
5. 5 2 0 3 11:13 6
6. 7 2 0 5 13:31 6
7. 5 0 1 4 7:22 1
8. 7 0 1 6 11:34 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Mladá Boleslav FK Spartak Choceň FK PARDUBICE, z.s. FC Hradec Králové - mládež, z.s. Městský fotbalový klub Chrudim, z.s. 1. FC Žamberk z.s. TJ Sokol Staré Hradiště, z.s. SK Sparta Kolín,z.s.
4:2 4:3 6:2 3:1 7:1 10:0 8:2
2:4 2:7 2:0 3:1 5:2 3:0 7:1
3:4 7:2 4:2 4:3 6:2 3:0 7:2
2:6 0:2 2:4 1:7 7:1 1:4 4:3
1:3 1:3 3:4 7:1 3:1 3:2 4:1
1:7 2:5 2:6 1:7 1:3 4:3 2:0
0:10 0:3 0:3 4:1 2:3 3:4 2:2
2:8 1:7 2:7 3:4 1:4 0:2 2:2
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U8
Propozice
Termíny