2020/2021 | U13 | Předkolo
Umístění

Skupina A (17. 9. 2020)

  • 1. Školní sportovní klub Bílovec,z.s.

  • 2. AKADEMIE MFK VÍTKOVICE z.s.

  • 3. Fotbalový klub SK Polanka nad Odrou z.s.

  • 4. 1. FC Poruba, z.s.

  • 5. Spolek SK Brušperk

Skupina A (1. 10. 2020)

  • 1. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

  • 2. AKADEMIE MFK VÍTKOVICE z.s.

  • 3. Školní sportovní klub Bílovec,z.s.

  • 4. FK Jeseník, z. s.

  • 5. Sportovní klub FC Hlučín, z.s.

Skupina B (17. 9. 2020)

  • 1. FK Jeseník, z. s.

  • 2. FC Boskovice, z.s.

  • 3. ŽIJEME HROU, z.s.

  • 4. SK Jesenec-Dzbel, z.s.

  • 5. SK Jiskra Rýmařov, z.s.

  • 6. Sportovní klub SULKO Zábřeh, z.s.

Skupina B (1. 10. 2020)

  • 1. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

  • 2. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 3. Fotbalový klub Šumperk z.s.

  • 4. FC Boskovice, z.s.

  • 5. 1. HFK Olomouc spolek

  • 6. 1. FC Viktorie Přerov z.s.

Skupina C (17. 9. 2020)

  • 1. Sportovní kluby Polička,z.s.

  • 2. TJ Svitavy, z.s.

  • 3. FK Česká Třebová, z.s.

  • 4. FK LETOHRAD, z.s.

  • 5. TJ Baník Vamberk, z.s.

  • 6. FC Jiskra 2008, z.s.

Skupina C (1. 10. 2020)

  • 1. FK Hodonín z.s.

  • 2. FK Hodonín z.s.

  • 3. ČAFC Židenice 2011, z.s.

  • 4. "FC Slovan Rosice, z.s."

  • 5. Městský fotbalový klub Modřice o.s.

  • 6. "FC Slovan Rosice, z.s."

Skupina D (17. 9. 2020)

  • 1. Sparta Kutná Hora, z. s.

  • 2. SK Vysoké Mýto z.s.

  • 3. Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.

  • 4. FK Přelouč, z.s.

  • 5. SK Lázně Bohdaneč, z.s.

  • 6. Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.

Skupina D (1. 10. 2020)

  • 1. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.

  • 2. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 3. Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s.

  • 4. SK SENCO Doubravka z.s.

  • 5. SK Rakovník, z.s.

  • 6. FK Baník Most - Souš mládež, z.s.

Skupina E (17. 9. 2020)

  • 1. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

  • 2. FC Svratka Brno, z. s.

  • 3. Městský fotbalový klub Modřice o.s.

  • 4. FK Baník Ratíškovice

  • 5. TJ Moravan Lednice z.s.

  • 6. SK POZOŘICE z.s.

Skupina E (1. 10. 2020)

  • 1. Sportovní kluby Polička,z.s.

  • 2. Sportovní kluby Polička,z.s.

  • 3. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.

  • 4. SK Sparta Kolín,z.s.

  • 5. SK Fotbalová škola Třebíč

  • 6. SK Sparta Kolín,z.s.

Skupina F (17. 9. 2020)

  • 1. ČAFC Židenice 2011, z.s.

  • 2. "FC Slovan Rosice, z.s."

  • 3. SLAVOJ POLNÁ z.s.

  • 4. FC Ivančice

  • 5. FC PBS Velká Bíteš z.s.

  • 6. TJ Velký Beranov 1975, z.s.

Skupina F (1. 10. 2020)

  • 1. TJ Svitavy, z.s.

  • 2. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 3. FK Náchod spolek

  • 4. FC Lomnice nad Popelkou, z.s.

  • 5. MFK Trutnov, z.s.

  • 6. SK Vysoké Mýto z.s.

Skupina G (17. 9. 2020)

  • 1. FK METEOR Tábor, spolek

  • 2. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 3. TJ Hradiště z. s.

  • 4. Fotbalový klub Vodňany, z.s.

  • 5. SOKOL KŘEMŽE KOPANÁ, z.s.

Skupina G (1. 10. 2020)

  • 1. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 2. FK Junior Strakonice z.s.

  • 3. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 4. FC Písek fotbal z. s.

  • 5. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

  • 6. SK RAPID PLZEŇ z. s.

Skupina H (17. 9. 2020)

  • 1. FK Junior Strakonice z.s.

  • 2. SK SENCO Doubravka z.s.

  • 3. TJ START LUBY, z.s.

  • 4. SK Klatovy 1898, z.s.

  • 5. TJ Dražejov, z. s.

  • 6. TJ Sušice, z.s.

Skupina H (1. 10. 2020)

  • 1. SK Kladno, z. s.

  • 2. ABC Braník fotbal, z. s.

  • 3. Tělovýchovná jednota Jiskra Mimoň, z.s.

  • 4. Sportovní klub Roudnice nad Labem

  • 5. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.

  • 6. SK Junior Teplice z.s.

Skupina I (17. 9. 2020)

  • 1. SK RAPID PLZEŇ z. s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s.

  • 3. FC VIKTORIA Mariánské Lázně, z.s.

  • 4. SK Slavia Vejprnice,z.s.

Skupina I (1. 10. 2020)

  • 1. FK Meteor Praha VIII, z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Kunice z.s.

  • 3. FC TEMPO PRAHA, z.s.

  • 4. Sportovní klub Union Vršovice, z.s.

  • 5. SK Český Brod z.s.

  • 6. Sokol Dolní Počernice z.s.

Skupina J (17. 9. 2020)

  • 1. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 2. SK Junior Teplice z.s.

  • 3. TJ Sokol Srbice, z.s.

  • 4. SK Ervěnice - Jirkov z.s.

  • 5. SK Baník Modlany z.s.

  • 6. Fotbalový klub Hostomice, z. s.

Skupina J (1. 10. 2020)

  • 1. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 2. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 3. TJ Sokol Stodůlky z.s.

  • 4. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.

  • 5. SK Benešov z.s.

  • 6. MFK Dobříš

Skupina K (17. 9. 2020)

  • 1. FC Lomnice nad Popelkou, z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Jiskra Mimoň, z.s.

  • 3. FK Arsenal Česká Lípa,z.s.

  • 4. Dolnobousovský sportovní klub, z.s.

  • 5. FC Sporting Mladá Boleslav

  • 6. Sokol Vítězná, z.s./Dvůr Králové

Skupina L (17. 9. 2020)

  • 1. Sportovní klub Roudnice nad Labem

  • 2. SK Rakovník, z.s.

  • 3. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.

  • 4. "Fotbalová akademie Praha" z.s.

  • 5. TJ TATRAN Rakovník, z.s.

  • 6. FK Litoměřicko, z.s.

Skupina M (17. 9. 2020)

  • 1. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.

  • 2. Sokol Dolní Počernice z.s.

  • 3. Spartak Hrdlořezy, z.s.

  • 4. Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice

  • 5. Tělovýchovná jednota PRAGA

  • 6. SK SPARTAK Příbram

Skupina N (17. 9. 2020)

  • 1. Football Talent Academy s.r.o.

  • 2. SK Český Brod z.s.

  • 3. FK Admira Praha z.s.

  • 4. SK Ďáblice z.s.

  • 5. FK PŠOVKA MĚLNÍK

  • 6. Tělovýchovná jednota Slavia Radonice

Skupina O (17. 9. 2020)

  • 1. Sportovní klub Union Vršovice, z.s.

  • 2. TJ Sokol Stodůlky z.s.

  • 3. Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.

  • 4. Sokol Kolovraty

  • 5. AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.

  • 6. Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.

Skupina P (17. 9. 2020)

  • 1. Tělovýchovná jednota Kunice z.s.

  • 2. MFK Dobříš

  • 3. FC Háje Jižní Město, z.s.

  • 4. SK Olympie Dolní Břežany z.s.

  • 5. Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s.

Výsledky

Skupina A (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 17:2 12
2. 4 3 0 1 9:2 9
3. 4 2 0 2 5:10 6
4. 4 1 0 3 7:10 3
5. 4 0 0 4 1:15 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Školní sportovní klub Bílovec,z.s. AKADEMIE MFK VÍTKOVICE z.s. Fotbalový klub SK Polanka nad Odrou z.s. 1. FC Poruba, z.s. Spolek SK Brušperk
2:0 6:0 4:2 5:0
0:2 1:0 3:0 5:0
0:6 0:1 3:2 2:1
2:4 0:3 2:3 3:0
0:5 0:5 1:2 0:3

Skupina A (1. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 2 2 0 0 3:1 6
2. 2 1 1 0 3:1 4
3. 4 2 0 2 8:5 6
4. 3 1 0 2 2:8 3
5. 3 0 1 2 2:4 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Městský fotbalový klub Frýdek-Místek AKADEMIE MFK VÍTKOVICE z.s. Školní sportovní klub Bílovec,z.s. FK Jeseník, z. s. Sportovní klub FC Hlučín, z.s.
1:0 2:0 1:0 2:1
0:1 3:1 4:0 0:0
0:2 1:3 6:0 1:0
0:1 0:4 0:6 2:1
1:2 0:0 0:1 1:2

Skupina B (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 14:2 15
2. 5 3 1 1 11:5 10
3. 5 2 2 1 12:7 8
4. 5 2 0 3 5:11 6
5. 5 0 2 3 6:12 2
6. 5 0 1 4 3:14 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Jeseník, z. s. FC Boskovice, z.s. ŽIJEME HROU, z.s. SK Jesenec-Dzbel, z.s. SK Jiskra Rýmařov, z.s. Sportovní klub SULKO Zábřeh, z.s.
4:1 2:1 3:0 1:0 4:0
1:4 1:1 3:0 4:0 2:0
1:2 1:1 3:1 3:3 4:0
0:3 0:3 1:3 2:1 2:1
0:1 0:4 3:3 1:2 2:2
0:4 0:2 0:4 1:2 2:2

Skupina B (1. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 2 0 10:5 11
2. 5 3 2 0 6:1 11
3. 5 1 2 2 2:5 5
4. 5 0 4 1 4:5 4
5. 5 1 1 3 5:7 4
6. 5 0 3 2 1:5 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. Fotbalový klub Šumperk z.s. FC Boskovice, z.s. 1. HFK Olomouc spolek 1. FC Viktorie Přerov z.s.
0:0 3:0 3:3 2:1 2:1
0:0 1:0 0:0 2:1 3:0
0:3 0:1 0:0 2:1 0:0
3:3 0:0 0:0 1:2 0:0
1:2 1:2 1:2 2:1 0:0
1:2 0:3 0:0 0:0 0:0

Skupina C (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 19:0 15
2. 5 4 0 1 22:1 12
3. 5 2 1 2 9:4 7
4. 5 2 1 2 8:9 7
5. 5 1 0 4 2:24 3
6. 5 0 0 5 2:24 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní kluby Polička,z.s. TJ Svitavy, z.s. FK Česká Třebová, z.s. FK LETOHRAD, z.s. TJ Baník Vamberk, z.s. FC Jiskra 2008, z.s.
1:0 1:0 4:0 8:0 5:0
0:1 3:0 4:0 7:0 8:0
0:1 0:3 0:0 5:0 4:0
0:4 0:4 0:0 3:0 5:1
0:8 0:7 0:5 0:3 2:1
0:5 0:8 0:4 1:5 1:2

Skupina C (1. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 12:3 13
2. 1 1 0 0 3:1 3
3. 1 0 1 0 1:1 1
4. 5 1 1 3 6:12 4
5. 1 0 0 1 1:2 0
6. 1 0 0 1 1:3 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Hodonín z.s. FK Hodonín z.s. ČAFC Židenice 2011, z.s. "FC Slovan Rosice, z.s." Městský fotbalový klub Modřice o.s. "FC Slovan Rosice, z.s."
1:0 3:1 2:1 3:1
1:0 3:1 2:1 3:1
0:1 0:1 1:0 0:5 1:0
1:3 1:3 0:1 0:4
1:2 1:2 5:0 4:0 4:0
1:3 1:3 0:1 0:4

Skupina D (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 22:1 15
2. 5 3 1 1 17:3 10
3. 5 3 0 2 11:11 9
4. 5 1 1 3 3:19 4
5. 5 0 3 2 2:7 3
6. 5 0 1 4 2:16 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sparta Kutná Hora, z. s. SK Vysoké Mýto z.s. Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. FK Přelouč, z.s. SK Lázně Bohdaneč, z.s. Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
3:0 4:0 7:0 4:0 4:1
0:3 5:0 6:0 0:0 6:0
0:4 0:5 6:1 2:1 3:0
0:7 0:6 1:6 0:0 2:0
0:4 0:0 1:2 0:0 1:1
1:4 0:6 0:3 0:2 1:1

Skupina D (1. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 11:2 15
2. 5 4 0 1 21:3 12
3. 5 2 1 2 10:12 7
4. 5 2 0 3 9:7 6
5. 5 1 1 3 7:12 4
6. 5 0 0 5 1:23 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s. JUNIOR CHOMUTOV, z.s. Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. SK SENCO Doubravka z.s. SK Rakovník, z.s. FK Baník Most - Souš mládež, z.s.
1:0 3:0 1:0 4:2 2:0
0:1 6:0 3:1 4:0 8:1
0:3 0:6 3:2 1:1 6:0
0:1 1:3 2:3 3:0 3:0
2:4 0:4 1:1 0:3 4:0
0:2 1:8 0:6 0:3 0:4

Skupina E (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 23:1 15
2. 5 4 0 1 13:7 12
3. 5 3 0 2 13:6 9
4. 5 1 1 3 5:9 4
5. 5 1 1 3 3:17 4
6. 5 0 0 5 2:19 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV FC Svratka Brno, z. s. Městský fotbalový klub Modřice o.s. FK Baník Ratíškovice TJ Moravan Lednice z.s. SK POZOŘICE z.s.
5:0 2:0 3:1 8:0 5:0
0:5 4:1 1:0 4:1 4:0
0:2 1:4 4:0 4:0 4:0
1:3 0:1 0:4 0:0 4:1
0:8 1:4 0:4 0:0 2:1
0:5 0:4 0:4 1:4 1:2

Skupina E (1. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 1 1 0 0 4:0 3
2. 5 3 1 1 10:6 10
3. 5 2 2 1 7:3 8
4. 1 0 0 1 0:4 0
5. 5 0 3 2 4:7 3
6. 5 0 1 4 3:14 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní kluby Polička,z.s. Sportovní kluby Polička,z.s. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s. SK Sparta Kolín,z.s. SK Fotbalová škola Třebíč SK Sparta Kolín,z.s.
1:1 4:0 2:1 4:0
1:1 4:0 2:1 4:0
1:1 1:1 4:1 0:0 4:1
0:4 0:4 1:4 1:1
1:2 1:2 0:0 1:1 1:1
0:4 0:4 1:4 1:1

Skupina F (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 13:2 15
2. 5 4 0 1 10:5 12
3. 5 2 1 2 6:4 7
4. 5 1 1 3 5:9 4
5. 5 0 2 3 4:10 2
6. 5 0 2 3 2:10 2
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

ČAFC Židenice 2011, z.s. "FC Slovan Rosice, z.s." SLAVOJ POLNÁ z.s. FC Ivančice FC PBS Velká Bíteš z.s. TJ Velký Beranov 1975, z.s.
3:1 1:0 2:0 2:1 5:0
1:3 1:0 4:1 2:1 2:0
0:1 0:1 3:0 1:1 2:1
0:2 1:4 0:3 4:0 0:0
1:2 1:2 1:1 0:4 1:1
0:5 0:2 1:2 0:0 1:1

Skupina F (1. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 12:4 15
2. 5 4 0 1 11:4 12
3. 5 1 2 2 4:4 5
4. 5 1 2 2 4:6 5
5. 5 1 2 2 3:5 5
6. 5 0 0 5 0:11 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ Svitavy, z.s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. FK Náchod spolek FC Lomnice nad Popelkou, z.s. MFK Trutnov, z.s. SK Vysoké Mýto z.s.
2:1 2:1 3:2 1:0 4:0
1:2 2:1 2:0 3:1 3:0
1:2 1:2 0:0 0:0 2:0
2:3 0:2 0:0 1:1 1:0
0:1 1:3 0:0 1:1 1:0
0:4 0:3 0:2 0:1 0:1

Skupina G (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 3 1 0 12:3 10
2. 4 2 2 0 11:3 8
3. 4 2 0 2 8:9 6
4. 4 0 2 2 2:10 2
5. 4 0 1 3 1:9 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK METEOR Tábor, spolek Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. TJ Hradiště z. s. Fotbalový klub Vodňany, z.s. SOKOL KŘEMŽE KOPANÁ, z.s.
1:1 3:2 5:0 3:0
1:1 6:1 1:1 3:0
2:3 1:6 3:0 2:0
0:5 1:1 0:3 1:1
0:3 0:3 0:2 1:1

Skupina G (1. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 2 0 7:3 11
2. 5 3 0 2 8:7 9
3. 1 0 1 0 1:1 1
4. 5 2 1 2 8:10 7
5. 5 1 2 2 4:7 5
6. 5 0 2 3 4:8 2
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. FK Junior Strakonice z.s. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. FC Písek fotbal z. s. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. SK RAPID PLZEŇ z. s.
2:1 1:1 1:1 2:0
1:2 1:2 3:2 0:1 1:0
2:1 1:1 1:1 2:0
1:1 2:3 1:1 2:1 3:2
1:1 1:0 1:1 1:2 1:1
0:2 0:1 0:2 2:3 1:1

Skupina H (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 26:3 15
2. 4 3 0 1 16:8 9
3. 5 3 0 2 12:14 9
4. 4 2 0 2 6:6 6
5. 5 1 0 4 7:21 3
6. 5 0 0 5 0:15 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Junior Strakonice z.s. SK SENCO Doubravka z.s. TJ START LUBY, z.s. SK Klatovy 1898, z.s. TJ Dražejov, z. s. TJ Sušice, z.s.
5:2 9:1 3:0 5:0 4:0
2:5 3:2 5:0 9:1 2:0
1:9 2:3 2:1 3:1 4:0
0:3 0:5 1:2 4:1 1:0
0:5 1:9 1:3 1:4 4:0
0:4 0:2 0:4 0:1 0:4

Skupina H (1. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 1 1 0 0 3:1 3
2. 1 0 1 0 1:1 1
3. 1 0 1 0 1:1 1
4. 1 0 1 0 0:0 1
5. 1 0 1 0 0:0 1
6. 1 0 0 1 1:3 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Kladno, z. s. ABC Braník fotbal, z. s. Tělovýchovná jednota Jiskra Mimoň, z.s. Sportovní klub Roudnice nad Labem Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. SK Junior Teplice z.s.
1:1 2:1 0:0 0:0 3:1
1:1 1:1 0:0 0:1 3:1
1:2 1:1 0:2 0:0 3:1
0:0 0:0 2:0 0:0 4:0
0:0 1:0 0:0 0:0 3:0
1:3 1:3 1:3 0:4 0:3

Skupina I (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 3 3 0 0 15:3 9
2. 3 2 0 1 15:9 6
3. 3 1 0 2 6:7 3
4. 3 0 0 3 3:20 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK RAPID PLZEŇ z. s. Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. FC VIKTORIA Mariánské Lázně, z.s. SK Slavia Vejprnice,z.s.
8:2 4:0 3:1
2:8 2:0 11:1
0:4 0:2 6:1
1:3 1:11 1:6

Skupina I (1. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 11:2 13
2. 5 3 1 1 9:2 10
3. 5 3 0 2 23:4 9
4. 5 2 0 3 11:10 6
5. 5 2 0 3 12:18 6
6. 5 0 0 5 1:31 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Meteor Praha VIII, z.s. Tělovýchovná jednota Kunice z.s. FC TEMPO PRAHA, z.s. Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Český Brod z.s. Sokol Dolní Počernice z.s.
0:0 1:0 3:1 3:0 4:1
0:0 1:0 2:0 1:2 5:0
0:1 0:1 4:0 9:2 10:0
1:3 0:2 0:4 5:1 5:0
0:3 2:1 2:9 1:5 7:0
1:4 0:5 0:10 0:5 0:7

Skupina J (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 31:1 15
2. 5 4 0 1 13:8 12
3. 5 2 1 2 5:12 7
4. 5 1 1 3 7:18 4
5. 5 0 2 3 4:11 2
6. 5 0 2 3 6:16 2
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

JUNIOR CHOMUTOV, z.s. SK Junior Teplice z.s. TJ Sokol Srbice, z.s. SK Ervěnice - Jirkov z.s. SK Baník Modlany z.s. Fotbalový klub Hostomice, z. s.
6:0 8:0 7:0 4:0 6:1
0:6 3:0 3:0 3:1 4:1
0:8 0:3 3:1 0:0 2:0
0:7 0:3 1:3 3:2 3:3
0:4 1:3 0:0 2:3 1:1
1:6 1:4 0:2 3:3 1:1

Skupina J (1. 10. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 1 1 0 0 6:0 3
2. 5 3 1 1 11:4 10
3. 1 1 0 0 1:0 3
4. 5 1 1 3 4:6 4
5. 5 1 1 3 4:6 4
6. 5 0 1 4 2:20 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní klub Motorlet Praha, spolek Sportovní klub Motorlet Praha, spolek TJ Sokol Stodůlky z.s. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. SK Benešov z.s. MFK Dobříš
1:1 2:1 1:0 6:0
1:1 2:1 1:0 6:0
1:1 1:1 1:0 0:0 2:0
1:2 1:2 0:1 2:0 1:1
0:1 0:1 0:0 0:2 3:1
0:6 0:6 0:2 1:1 1:3

Skupina K (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 21:1 15
2. 5 4 0 1 14:4 12
3. 5 3 0 2 11:3 9
4. 5 2 0 3 8:10 6
5. 5 1 0 4 12:10 3
6. 5 0 0 5 0:38 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Lomnice nad Popelkou, z.s. Tělovýchovná jednota Jiskra Mimoň, z.s. FK Arsenal Česká Lípa,z.s. Dolnobousovský sportovní klub, z.s. FC Sporting Mladá Boleslav Sokol Vítězná, z.s./Dvůr Králové
2:0 1:0 5:0 2:1 11:0
0:2 2:1 2:0 2:1 8:0
0:1 1:2 1:0 3:0 6:0
0:5 0:2 0:1 3:2 5:0
1:2 1:2 0:3 2:3 8:0
0:11 0:8 0:6 0:5 0:8

Skupina L (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 12:5 13
2. 5 3 1 1 12:4 10
3. 5 2 3 0 10:1 9
4. 5 2 0 3 7:7 6
5. 5 1 1 3 5:9 4
6. 5 0 0 5 2:22 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní klub Roudnice nad Labem SK Rakovník, z.s. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. "Fotbalová akademie Praha" z.s. TJ TATRAN Rakovník, z.s. FK Litoměřicko, z.s.
3:2 0:0 2:1 3:1 4:1
2:3 0:0 2:0 2:1 6:0
0:0 0:0 3:0 1:1 6:0
1:2 0:2 0:3 2:0 4:0
1:3 1:2 1:1 0:2 2:1
1:4 0:6 0:6 0:4 1:2

Skupina M (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 0 2 5:3 9
2. 4 2 2 0 3:0 8
3. 5 2 2 1 5:3 8
4. 5 1 2 2 6:9 5
5. 5 1 1 3 3:4 4
6. 4 1 1 2 2:5 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. Spartak Hrdlořezy, z.s. Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice Tělovýchovná jednota PRAGA SK SPARTAK Příbram
0:1 1:0 1:2 1:0 2:0
1:0 0:0 2:0 0:0 0:0
0:1 0:0 2:2 1:0 2:0
2:1 0:2 2:2 1:3 1:1
0:1 0:0 0:1 3:1 0:1
0:2 0:0 0:2 1:1 1:0

Skupina N (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 15:1 13
2. 5 3 2 0 13:5 11
3. 5 2 1 2 7:7 7
4. 5 1 1 3 6:6 4
5. 5 1 1 3 3:10 4
6. 5 1 0 4 4:19 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Football Talent Academy s.r.o. SK Český Brod z.s. FK Admira Praha z.s. SK Ďáblice z.s. FK PŠOVKA MĚLNÍK Tělovýchovná jednota Slavia Radonice
1:1 3:0 1:0 4:0 6:0
1:1 3:0 2:1 2:2 5:1
0:3 0:3 1:1 2:0 4:0
0:1 1:2 1:1 0:1 4:1
0:4 2:2 0:2 1:0 0:2
0:6 1:5 0:4 1:4 2:0

Skupina O (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 17:2 15
2. 5 4 0 1 15:2 12
3. 5 2 1 2 5:12 7
4. 5 2 0 3 8:14 6
5. 5 1 0 4 4:10 3
6. 5 0 1 4 1:10 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní klub Union Vršovice, z.s. TJ Sokol Stodůlky z.s. Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. Sokol Kolovraty AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.
2:1 8:0 2:1 3:0 2:0
1:2 2:0 6:0 2:0 4:0
0:8 0:2 3:1 1:0 1:1
1:2 0:6 1:3 4:3 2:0
0:3 0:2 0:1 3:4 1:0
0:2 0:4 1:1 0:2 0:1

Skupina P (17. 9. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 3 0 1 9:2 9
2. 4 2 1 1 8:5 7
3. 4 2 0 2 6:7 6
4. 4 1 2 1 3:3 5
5. 4 0 1 3 0:9 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Tělovýchovná jednota Kunice z.s. MFK Dobříš FC Háje Jižní Město, z.s. SK Olympie Dolní Břežany z.s. Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s.
4:0 2:0 1:2 2:0
0:4 4:1 0:0 4:0
0:2 1:4 2:1 3:0
2:1 0:0 1:2 0:0
0:2 0:4 0:3 0:0
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U13
Propozice
Termíny