2019/2020 | U9 | Předkolo
Umístění

Skupina A ()

Skupina A (11. 9. 2019)

  • 1. 1. FC Poruba, z.s.

  • 2. SK Hranice, z.s.

  • 3. Tělovýchovná jednota Spartak Budišov nad Budišovkou, z.s.

  • 4. FK Bospor Bohumín z.s.

  • 5. Fotbalový klub Těrlicko z.s.

  • 6. Spolek SK Brušperk

Skupina A (25. 9. 2019)

  • 1. FK Bospor Bohumín z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Spartak Budišov nad Budišovkou, z.s.

  • 3. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

  • 4. 1. FC Poruba, z.s.

  • 5. Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek

  • 6. Sportovní klub FC Hlučín, z.s.

Skupina B (11. 9. 2019)

  • 1. FC Slavoj Olympia Bruntál z.s.

  • 2. SK Uničov, z.s.

  • 3. FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s.

  • 4. SK Chválkovice z.s.

  • 5. TJ Sokol Velký Týnec, z.s.

  • 6. FK Jeseník, z. s.

Skupina B (25. 9. 2019)

  • 1. FC Slavoj Olympia Bruntál z.s.

  • 2. Fotbalový klub Šumperk z.s.

  • 3. SK Uničov, z.s.

  • 4. FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s.

  • 5. 1. HFK Olomouc spolek

  • 6. SK Chválkovice z.s.

Skupina C (11. 9. 2019)

  • 1. Sportovní klub Slovácká Viktoria Bojkovice z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Zdounky, z.s.

  • 3. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

  • 4. Fotbalový klub mládeže Podluží z.s.

  • 5. FC Hustopeče z.s.

  • 6. FC PBS Velká Bíteš z.s.

Skupina C (25. 9. 2019)

  • 1. SK Benešov z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.

  • 3. TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.

  • 4. SK Sparta Kolín,z.s.

  • 5. SK Český Brod z.s.

  • 6. AFK Nehvizdy z.s.

Skupina D (11. 9. 2019)

  • 1. FC Velké Meziříčí, z.s.

  • 2. FC Hlinsko, z.s.

  • 3. TJ Ježek Rantířov, spolek

  • 4. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.

  • 5. SLAVOJ POLNÁ z.s.

  • 6. Tělovýchovná jednota Sokol Lípa, z. s.

Skupina D (25. 9. 2019)

  • 1. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Zdounky, z.s.

  • 3. Sportovní klub Slovácká Viktoria Bojkovice z.s.

  • 4. 1. FC Viktorie Přerov z.s.

  • 5. SK Hranice, z.s.

  • 6. FK Hodonín z.s.

Skupina E (11. 9. 2019)

  • 1. TJ Svitavy, z.s.

  • 2. FK Vysoká n/L.

  • 3. FK Spartak Choceň

  • 4. SK Vysoké Mýto z.s.

  • 5. FO Lanškroun, z.s.

  • 6. FC Jiskra 2008, z.s.

Skupina E (25. 9. 2019)

  • 1. TJ Svitavy, z.s.

  • 2. FC Velké Meziříčí, z.s.

  • 3. FC Sparta Brno

  • 4. SK Fotbalová škola Třebíč

  • 5. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

  • 6. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.

Skupina F (11. 9. 2019)

  • 1. Sparta Kutná Hora, z. s.

  • 2. SK Semily, z.s.

  • 3. Tělocvičná jednota Sokol Kněžmost

  • 4. TJ Jiskra Hořice, z.s.

  • 5. Fotbalový klub Bohemia Poděbrady

  • 6. SK POLABAN Nymburk, z.s.

Skupina F (25. 9. 2019)

  • 1. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 2. FK Náchod spolek

  • 3. SK Semily, z.s.

  • 4. MFK Trutnov, z.s.

  • 5. Fotbalový klub Bohemia Poděbrady

  • 6. FK Vysoká n/L.

Skupina G (11. 9. 2019)

  • 1. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 2. FK Junior Strakonice z.s.

  • 3. JFA ČB, z.s.

  • 4. TJ Hradiště z. s.

  • 5. Protivín / Štěkeň

  • 6. SK KAVAS VĚTROVY, z.s.

Skupina G (25. 9. 2019)

  • 1. FC TEMPO PRAHA, z.s.

  • 2. FK Meteor Praha VIII, z.s.

  • 3. Football Talent Academy s.r.o.

  • 4. FK Admira Praha z.s.

  • 5. SK Aritma Praha, z.s.

  • 6. Tělocvičná jednota Sokol Kněžmost

Skupina H (11. 9. 2019)

  • 1. Fotbalový klub Ostrov, z.s.

  • 2. TJ START LUBY, z.s.

  • 3. SK Klatovy 1898, z.s.

  • 4. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s.

  • 5. TJ TATRAN Rakovník, z.s.

Skupina H (25. 9. 2019)

  • 1. FK Spartak Choceň

  • 2. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.

  • 3. Sparta Kutná Hora, z. s.

  • 4. FC Hlinsko, z.s.

  • 5. FK Čáslav, z. s.

  • 6. TJ Ježek Rantířov, spolek

Skupina I (11. 9. 2019)

  • 1. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 2. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.

  • 3. SK Ervěnice - Jirkov z.s.

  • 4. SK Junior Teplice z.s.

  • 5. FK PŠOVKA MĚLNÍK

  • 6. FK Litoměřicko, z.s.

Skupina I (25. 9. 2019)

  • 1. Mostecký fotbalový klub o.p.s.

  • 2. FC Slavia Karlovy Vary a.s.

  • 3. SK Junior Teplice z.s.

  • 4. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 5. SK Ervěnice - Jirkov z.s.

  • 6. FŠ Litvínov z. s.

Skupina J (11. 9. 2019)

  • 1. Football Talent Academy s.r.o.

  • 2. TJ Sokol Stodůlky z.s.

  • 3. SK Aritma Praha, z.s.

  • 4. Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.

  • 5. ČAFC Praha z.s.

  • 6. Sokol Dolní Počernice z.s.

Skupina J (25. 9. 2019)

  • 1. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

  • 2. Fotbalový klub Ostrov, z.s.

  • 3. SK SPARTAK Příbram

  • 4. SK Kladno, z. s.

  • 5. TJ START LUBY, z.s.

  • 6. SK Klatovy 1898, z.s.

Skupina K (11. 9. 2019)

  • 1. Tělovýchovná jednota PRAGA

  • 2. FK Admira Praha z.s.

  • 3. SK Český Brod z.s.

  • 4. AFK Nehvizdy z.s.

  • 5. Sokol Kolovraty

  • 6. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.

Skupina K (25. 9. 2019)

  • 1. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 2. FK Junior Strakonice z.s.

  • 3. FC Táborsko z.s.

  • 4. FC Písek fotbal z. s.

  • 5. JFA ČB, z.s.

  • 6. FK Protivín, z.s/TJ Otavan Štěkeň

Skupina L (11. 9. 2019)

  • 1. TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.

  • 3. SK SPARTAK Příbram

  • 4. TJ Úročnice Benešov, z.s.

Skupina L (25. 9. 2019)

  • 1. Tělovýchovná jednota PRAGA

  • 2. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.

  • 3. TJ Sokol Stodůlky z.s.

  • 4. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.

  • 5. Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.

  • 6. ABC Braník fotbal, z. s.

Výsledky

Skupina A ()

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina A (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 57:4 15
2. 5 4 0 1 31:10 12
3. 5 2 1 2 21:14 7
4. 5 2 1 2 15:25 7
5. 5 0 1 4 9:39 1
6. 5 0 1 4 4:45 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

1. FC Poruba, z.s. SK Hranice, z.s. Tělovýchovná jednota Spartak Budišov nad Budišovkou, z.s. FK Bospor Bohumín z.s. Fotbalový klub Těrlicko z.s. Spolek SK Brušperk
4:2 6:1 15:0 17:1 15:0
2:4 3:2 7:2 9:1 10:1
1:6 2:3 2:2 7:3 9:0
0:15 2:7 2:2 3:1 8:0
1:17 1:9 3:7 1:3 3:3
0:15 1:10 0:9 0:8 3:3

Skupina A (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 0 2 21:14 9
2. 5 3 0 2 19:23 9
3. 5 3 0 2 27:17 9
4. 5 2 1 2 22:12 7
5. 5 2 1 2 16:12 7
6. 5 1 0 4 13:40 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Bospor Bohumín z.s. Tělovýchovná jednota Spartak Budišov nad Budišovkou, z.s. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek 1. FC Poruba, z.s. Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek Sportovní klub FC Hlučín, z.s.
8:1 6:1 0:5 1:2 6:5
1:8 6:5 0:8 4:1 8:1
1:6 5:6 4:2 4:3 13:0
5:0 8:0 2:4 2:2 5:6
2:1 1:4 3:4 2:2 8:1
5:6 1:8 0:13 6:5 1:8

Skupina B (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 26:5 12
2. 5 3 1 1 31:12 10
3. 5 3 1 1 15:11 10
4. 5 3 0 2 24:18 9
5. 5 1 0 4 11:21 3
6. 5 0 0 5 4:44 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Slavoj Olympia Bruntál z.s. SK Uničov, z.s. FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s. SK Chválkovice z.s. TJ Sokol Velký Týnec, z.s. FK Jeseník, z. s.
4:0 1:2 5:2 6:1 10:0
0:4 3:3 9:2 6:2 13:1
2:1 3:3 1:4 3:2 6:1
2:5 2:9 4:1 5:2 11:1
1:6 2:6 2:3 2:5 4:1
0:10 1:13 1:6 1:11 1:4

Skupina B (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 2 0 25:13 11
2. 5 3 2 0 21:11 11
3. 5 2 2 1 20:12 8
4. 5 2 2 1 19:15 8
5. 5 1 0 4 9:23 3
6. 5 0 0 5 9:29 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Slavoj Olympia Bruntál z.s. Fotbalový klub Šumperk z.s. SK Uničov, z.s. FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s. 1. HFK Olomouc spolek SK Chválkovice z.s.
3:3 2:2 5:4 9:2 6:2
3:3 4:1 4:4 4:1 6:2
2:2 1:4 3:3 5:2 9:1
4:5 4:4 3:3 3:1 5:2
2:9 1:4 2:5 1:3 3:2
2:6 2:6 1:9 2:5 2:3

Skupina C (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 3 3 0 0 28:4 9
2. 3 3 0 0 16:4 9
3. 4 2 0 2 31:14 6
4. 4 1 0 3 9:19 3
5. 2 0 0 2 0:6 0
6. 2 0 0 2 0:37 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní klub Slovácká Viktoria Bojkovice z.s. Tělovýchovná jednota Zdounky, z.s. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV Fotbalový klub mládeže Podluží z.s. FC Hustopeče z.s. FC PBS Velká Bíteš z.s.
-1:-1 5:3 5:1 -1:-1 18:0
-1:-1 6:2 7:2 3:0 -1:-1
3:5 2:6 7:3 -1:-1 19:0
1:5 2:7 3:7 3:0 -1:-1
-1:-1 0:3 -1:-1 0:3 -1:-1
0:18 -1:-1 0:19 -1:-1 -1:-1

Skupina C (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 35:8 15
2. 5 4 0 1 30:15 12
3. 5 3 0 2 23:23 9
4. 5 2 0 3 19:15 6
5. 5 0 1 4 10:33 1
6. 5 0 1 4 8:31 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Benešov z.s. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s. TJ TATRAN SEDLČANY, z.s. SK Sparta Kolín,z.s. SK Český Brod z.s. AFK Nehvizdy z.s.
6:0 5:4 3:2 10:2 11:0
0:6 11:5 5:1 7:1 7:2
4:5 5:11 4:3 5:2 5:2
2:3 1:5 3:4 8:2 5:1
2:10 1:7 2:5 2:8 3:3
0:11 2:7 2:5 1:5 3:3

Skupina D (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 26:7 15
2. 5 3 0 2 15:12 9
3. 5 3 0 2 11:6 9
4. 5 2 0 3 9:12 6
5. 5 1 0 4 8:18 3
6. 5 1 0 4 10:24 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Velké Meziříčí, z.s. FC Hlinsko, z.s. TJ Ježek Rantířov, spolek FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s. SLAVOJ POLNÁ z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Lípa, z. s.
6:3 3:0 4:1 3:1 10:2
3:6 1:0 2:1 6:0 3:5
0:3 0:1 2:0 5:2 4:0
1:4 1:2 0:2 3:2 4:2
1:3 0:6 2:5 2:3 3:1
2:10 5:3 0:4 2:4 1:3

Skupina D (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 45:13 12
2. 5 4 0 1 21:24 12
3. 5 3 0 2 20:14 9
4. 5 1 2 2 17:24 5
5. 5 1 1 3 19:26 4
6. 5 0 1 4 10:31 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. Tělovýchovná jednota Zdounky, z.s. Sportovní klub Slovácká Viktoria Bojkovice z.s. 1. FC Viktorie Přerov z.s. SK Hranice, z.s. FK Hodonín z.s.
12:2 1:5 11:2 10:2 11:2
2:12 4:3 4:3 6:4 5:2
5:1 3:4 2:5 5:4 5:0
2:11 3:4 5:2 3:3 4:4
2:10 4:6 4:5 3:3 6:2
2:11 2:5 0:5 4:4 2:6

Skupina E (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 54:2 15
2. 5 3 1 1 19:14 10
3. 5 3 1 1 21:22 10
4. 5 1 0 4 14:23 3
5. 5 1 0 4 12:35 3
6. 5 1 0 4 10:34 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ Svitavy, z.s. FK Vysoká n/L. FK Spartak Choceň SK Vysoké Mýto z.s. FO Lanškroun, z.s. FC Jiskra 2008, z.s.
9:0 10:1 8:0 13:1 14:0
0:9 2:2 4:2 9:1 4:0
1:10 2:2 5:4 5:3 8:3
0:8 2:4 4:5 5:2 3:4
1:13 1:9 3:5 2:5 5:3
0:14 0:4 3:8 4:3 3:5

Skupina E (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 45:7 15
2. 5 4 0 1 29:15 12
3. 5 3 0 2 16:14 9
4. 5 2 0 3 22:24 6
5. 5 0 1 4 10:36 1
6. 5 0 1 4 5:31 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ Svitavy, z.s. FC Velké Meziříčí, z.s. FC Sparta Brno SK Fotbalová škola Třebíč MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.
6:1 8:2 8:3 11:0 12:1
1:6 4:3 6:3 11:2 7:1
2:8 3:4 4:1 4:1 3:0
3:8 3:6 1:4 8:5 7:1
0:11 2:11 1:4 5:8 2:2
1:12 1:7 0:3 1:7 2:2

Skupina F (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 25:13 13
2. 5 3 1 1 12:7 10
3. 5 2 1 2 16:11 7
4. 5 2 0 3 12:24 6
5. 5 1 1 3 20:20 4
6. 5 1 0 4 14:24 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sparta Kutná Hora, z. s. SK Semily, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Kněžmost TJ Jiskra Hořice, z.s. Fotbalový klub Bohemia Poděbrady SK POLABAN Nymburk, z.s.
3:2 4:2 8:2 5:5 5:2
2:3 1:1 3:1 3:1 3:1
2:4 1:1 2:3 3:2 8:1
2:8 1:3 3:2 2:8 4:3
5:5 1:3 2:3 8:2 4:7
2:5 1:3 1:8 3:4 7:4

Skupina F (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 27:16 13
2. 5 4 0 1 29:13 12
3. 5 3 0 2 15:14 9
4. 5 2 0 3 19:20 6
5. 5 1 0 4 16:27 3
6. 5 0 1 4 12:28 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. FK Náchod spolek SK Semily, z.s. MFK Trutnov, z.s. Fotbalový klub Bohemia Poděbrady FK Vysoká n/L.
5:3 5:2 4:3 8:3 5:5
3:5 4:1 5:4 7:3 10:0
2:5 1:4 4:2 3:1 5:2
3:4 4:5 2:4 6:5 4:2
3:8 3:7 1:3 5:6 4:3
5:5 0:10 2:5 2:4 3:4

Skupina G (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 70:6 15
2. 5 3 1 1 31:14 10
3. 5 3 1 1 29:24 10
4. 5 2 0 3 19:40 6
5. 5 1 0 4 9:48 3
6. 5 0 0 5 10:36 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. FK Junior Strakonice z.s. JFA ČB, z.s. TJ Hradiště z. s. Protivín / Štěkeň SK KAVAS VĚTROVY, z.s.
4:3 14:2 16:0 18:0 18:1
3:4 4:4 10:3 8:1 6:2
2:14 4:4 8:4 11:0 4:2
0:16 3:10 4:8 8:4 4:2
0:18 1:8 0:11 4:8 4:3
1:18 2:6 2:4 2:4 3:4

Skupina G (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 30:7 15
2. 5 4 0 1 23:14 12
3. 5 2 1 2 24:13 7
4. 5 2 1 2 16:20 7
5. 5 1 0 4 9:22 3
6. 5 0 0 5 8:34 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC TEMPO PRAHA, z.s. FK Meteor Praha VIII, z.s. Football Talent Academy s.r.o. FK Admira Praha z.s. SK Aritma Praha, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Kněžmost
3:1 3:2 6:2 6:1 12:1
1:3 6:5 6:4 5:1 5:1
2:3 5:6 3:3 5:1 9:0
2:6 4:6 3:3 3:2 4:3
1:6 1:5 1:5 2:3 4:3
1:12 1:5 0:9 3:4 3:4

Skupina H (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 28:10 12
2. 4 3 0 1 26:17 9
3. 4 2 0 2 18:17 6
4. 4 1 0 3 13:29 3
5. 4 0 0 4 0:12 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Fotbalový klub Ostrov, z.s. TJ START LUBY, z.s. SK Klatovy 1898, z.s. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s. TJ TATRAN Rakovník, z.s.
8:4 6:3 11:3 3:0
4:8 8:5 11:4 3:0
3:6 5:8 7:3 3:0
3:11 4:11 3:7 3:0
0:3 0:3 0:3 0:3

Skupina H (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 27:8 13
2. 5 2 2 1 18:20 8
3. 5 2 1 2 28:25 7
4. 5 2 1 2 16:17 7
5. 5 1 3 1 18:20 6
6. 5 0 0 5 5:22 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Spartak Choceň FC Slovan Havlíčkův Brod z. s. Sparta Kutná Hora, z. s. FC Hlinsko, z.s. FK Čáslav, z. s. TJ Ježek Rantířov, spolek
8:1 7:2 5:2 2:2 5:1
1:8 7:5 2:2 5:5 3:0
2:7 5:7 7:4 7:7 7:0
2:5 2:2 4:7 4:1 4:2
2:2 5:5 7:7 1:4 3:2
1:5 0:3 0:7 2:4 2:3

Skupina I (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 37:14 15
2. 5 3 1 1 29:11 10
3. 5 3 1 1 23:17 10
4. 5 2 0 3 23:18 6
5. 5 0 1 4 9:33 1
6. 5 0 1 4 13:41 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

JUNIOR CHOMUTOV, z.s. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. SK Ervěnice - Jirkov z.s. SK Junior Teplice z.s. FK PŠOVKA MĚLNÍK FK Litoměřicko, z.s.
7:4 5:3 6:5 7:1 12:1
4:7 2:2 6:2 10:0 7:0
3:5 2:2 5:3 5:2 8:5
5:6 2:6 3:5 5:0 8:1
1:7 0:10 2:5 0:5 6:6
1:12 0:7 5:8 1:8 6:6

Skupina I (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 33:13 12
2. 5 4 0 1 32:13 12
3. 5 2 1 2 26:26 7
4. 5 2 1 2 21:20 7
5. 5 1 2 2 17:27 5
6. 5 0 0 5 8:38 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Mostecký fotbalový klub o.p.s. FC Slavia Karlovy Vary a.s. SK Junior Teplice z.s. JUNIOR CHOMUTOV, z.s. SK Ervěnice - Jirkov z.s. FŠ Litvínov z. s.
6:1 8:3 2:4 12:1 5:4
1:6 8:2 6:3 7:2 10:0
3:8 2:8 8:4 4:4 9:2
4:2 3:6 4:8 3:3 7:1
1:12 2:7 4:4 3:3 7:1
4:5 0:10 2:9 1:7 1:7

Skupina J (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 38:10 13
2. 5 3 1 1 19:19 10
3. 5 3 0 2 28:17 9
4. 5 3 0 2 17:22 9
5. 5 1 0 4 9:23 3
6. 5 0 0 5 7:27 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Football Talent Academy s.r.o. TJ Sokol Stodůlky z.s. SK Aritma Praha, z.s. Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. ČAFC Praha z.s. Sokol Dolní Počernice z.s.
3:3 9:2 7:2 11:1 8:2
3:3 5:4 3:7 3:2 5:3
2:9 4:5 9:1 5:1 8:1
2:7 7:3 1:9 4:2 3:1
1:11 2:3 1:5 2:4 3:0
2:8 3:5 1:8 1:3 0:3

Skupina J (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 49:6 15
2. 5 3 1 1 17:16 10
3. 5 2 2 1 16:19 8
4. 5 2 1 2 19:19 7
5. 5 1 0 4 11:25 3
6. 5 0 0 5 5:32 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. Fotbalový klub Ostrov, z.s. SK SPARTAK Příbram SK Kladno, z. s. TJ START LUBY, z.s. SK Klatovy 1898, z.s.
5:0 9:1 11:3 10:0 14:2
0:5 3:3 4:2 5:4 5:2
1:9 3:3 3:3 5:4 4:0
3:11 2:4 3:3 4:1 7:0
0:10 4:5 4:5 1:4 2:1
2:14 2:5 0:4 0:7 1:2

Skupina K (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 55:13 15
2. 5 3 0 2 29:23 9
3. 5 3 0 2 22:16 9
4. 5 2 1 2 18:30 7
5. 5 1 0 4 13:42 3
6. 5 0 1 4 11:24 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Tělovýchovná jednota PRAGA FK Admira Praha z.s. SK Český Brod z.s. AFK Nehvizdy z.s. Sokol Kolovraty SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
8:5 8:2 11:1 17:2 11:3
5:8 5:2 6:8 9:3 4:2
2:8 2:5 5:0 10:2 3:1
1:11 8:6 0:5 5:4 4:4
2:17 3:9 2:10 4:5 2:1
3:11 2:4 1:3 4:4 1:2

Skupina K (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 52:5 15
2. 5 3 1 1 25:15 10
3. 5 2 1 2 16:19 7
4. 5 2 0 3 16:24 6
5. 5 2 0 3 14:23 6
6. 5 0 0 5 9:46 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. FK Junior Strakonice z.s. FC Táborsko z.s. FC Písek fotbal z. s. JFA ČB, z.s. FK Protivín, z.s/TJ Otavan Štěkeň
7:1 9:1 8:1 11:2 17:0
1:7 3:3 5:2 6:1 10:2
1:9 3:3 4:2 1:5 7:0
1:8 2:5 2:4 3:2 8:5
2:11 1:6 5:1 2:3 4:2
0:17 2:10 0:7 5:8 2:4

Skupina L (11. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 3 3 0 0 32:7 9
2. 3 2 0 1 22:7 6
3. 3 0 1 2 5:14 1
4. 3 0 1 2 1:32 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ TATRAN SEDLČANY, z.s. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s. SK SPARTAK Příbram TJ Úročnice Benešov, z.s.
5:3 10:4 17:0
3:5 4:1 15:1
4:10 1:4 0:0
0:17 1:15 0:0

Skupina L (25. 9. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 44:11 13
2. 5 3 1 1 16:11 10
3. 5 2 2 1 17:18 8
4. 5 2 1 2 15:17 7
5. 5 1 0 4 14:28 3
6. 5 0 1 4 9:30 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Tělovýchovná jednota PRAGA Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. TJ Sokol Stodůlky z.s. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. ABC Braník fotbal, z. s.
3:3 7:1 10:4 12:3 12:0
3:3 1:4 4:1 4:1 4:2
1:7 4:1 2:2 6:4 4:4
4:10 1:4 2:2 3:1 5:0
3:12 1:4 4:6 1:3 5:3
0:12 2:4 4:4 0:5 3:5
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U9