2019/2020 | U9 | Kvalifikace
Umístění

Skupina A ()

Skupina A (9. 10. 2019)

Skupina B ()

Skupina B (9. 10. 2019)

  • 1. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 2. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 3. FK Spartak Choceň

  • 4. 1. SK Prostějov z.s.

  • 5. Tělovýchovná jednota Zdounky, z.s.

  • 6. SK Uničov, z.s.

  • 7. Fotbalový klub Šumperk z.s.

  • 8. Slezský FC Opava, z.s.

Skupina C ()

Skupina C (9. 10. 2019)

  • 1. FC Slovácko z.s.

  • 2. TJ Svitavy, z.s.

  • 3. FC Velké Meziříčí, z.s.

  • 4. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 5. SK Líšeň

  • 6. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.

  • 7. Sportovní klub Slovácká Viktoria Bojkovice z.s.

  • 8. FC Sparta Brno

Skupina D (10. 10. 2019)

  • 1. VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.

  • 3. Tělovýchovná jednota PRAGA

  • 4. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

  • 5. 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.

  • 6. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s.

  • 7. TJ Sokol Stodůlky z.s.

  • 8. Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad

Skupina E (10. 10. 2019)

Skupina F (10. 10. 2019)

  • 1. Mostecký fotbalový klub o.p.s.

  • 2. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

  • 3. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 4. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.

  • 5. Fotbalový klub Ostrov, z.s.

  • 6. FK Teplice - fotbal, spolek

  • 7. Viktorka Žižkov, z.s.

  • 8. SK Junior Teplice z.s.

Skupina G (9. 10. 2019)

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 2. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 3. SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.

  • 4. FK Junior Strakonice z.s.

  • 5. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 6. TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.

  • 7. SK SPARTAK Příbram

  • 8. FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s.

Skupina H (9. 10. 2019)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. FK PARDUBICE, z.s.

  • 3. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 4. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 5. FK Náchod spolek

  • 6. SK Benešov z.s.

  • 7. Sparta Kutná Hora, z. s.

  • 8. Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.

Výsledky

Skupina A ()

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina A (9. 10. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina B ()

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina B (9. 10. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 47:11 21
2. 7 5 0 2 34:20 15
3. 7 4 1 2 26:16 13
4. 7 3 3 1 21:13 12
5. 7 2 1 4 17:26 7
6. 7 2 1 4 16:29 7
7. 7 1 2 4 12:25 5
8. 7 0 0 7 8:41 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. FK Spartak Choceň 1. SK Prostějov z.s. Tělovýchovná jednota Zdounky, z.s. SK Uničov, z.s. Fotbalový klub Šumperk z.s. Slezský FC Opava, z.s.
6:2 6:3 5:2 5:1 7:2 7:1 11:0
2:6 4:1 1:4 4:2 7:3 7:1 9:3
3:6 1:4 1:1 4:3 8:0 6:1 3:1
2:5 4:1 1:1 6:1 2:2 1:1 5:2
1:5 2:4 3:4 1:6 4:3 2:2 4:2
2:7 3:7 0:8 2:2 3:4 2:1 4:0
1:7 1:7 1:6 1:1 2:2 1:2 5:0
0:11 3:9 1:3 2:5 2:4 0:4 0:5

Skupina C ()

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina C (9. 10. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 57:9 21
2. 7 6 0 1 38:25 18
3. 7 4 1 2 34:30 13
4. 7 4 0 3 38:25 12
5. 7 3 0 4 32:27 9
6. 7 2 0 5 14:44 6
7. 7 0 2 5 15:40 2
8. 7 0 1 6 15:43 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Slovácko z.s. TJ Svitavy, z.s. FC Velké Meziříčí, z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. SK Líšeň FC Slovan Havlíčkův Brod z. s. Sportovní klub Slovácká Viktoria Bojkovice z.s. FC Sparta Brno
7:0 5:4 8:1 8:2 8:0 9:2 12:0
0:7 4:3 7:3 5:2 9:4 8:2 5:4
4:5 3:4 7:6 6:4 3:1 6:6 5:4
1:8 3:7 6:7 2:1 11:1 5:1 10:0
2:8 2:5 4:6 1:2 10:2 8:2 5:2
0:8 4:9 1:3 1:11 2:10 2:0 4:3
2:9 2:8 6:6 1:5 2:8 0:2 2:2
0:12 4:5 4:5 0:10 2:5 3:4 2:2

Skupina D (10. 10. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 44:13 18
2. 7 5 0 2 27:20 15
3. 7 5 0 2 37:23 15
4. 7 4 1 2 44:17 13
5. 7 4 1 2 30:16 13
6. 7 2 0 5 25:30 6
7. 7 1 0 6 20:47 3
8. 7 0 0 7 7:68 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s. Tělovýchovná jednota PRAGA SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s. TJ Sokol Stodůlky z.s. Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad
7:0 2:5 5:2 3:2 5:2 11:1 11:1
0:7 5:2 1:5 3:2 3:2 8:1 7:1
5:2 2:5 4:3 4:7 4:2 7:3 11:1
2:5 5:1 3:4 2:2 10:2 8:1 14:2
2:3 2:3 7:4 2:2 5:2 4:2 8:0
2:5 2:3 2:4 2:10 2:5 8:2 7:1
1:11 1:8 3:7 1:8 2:4 2:8 10:1
1:11 1:7 1:11 2:14 0:8 1:7 1:10

Skupina E (10. 10. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina F (10. 10. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 38:18 18
2. 7 5 0 2 36:23 15
3. 7 5 0 2 43:17 15
4. 7 4 1 2 33:18 13
5. 7 3 1 3 14:24 10
6. 7 2 0 5 28:44 6
7. 7 1 1 5 18:38 4
8. 7 0 1 6 15:43 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Mostecký fotbalový klub o.p.s. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. CU Bohemians Praha, z.s. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s. Fotbalový klub Ostrov, z.s. FK Teplice - fotbal, spolek Viktorka Žižkov, z.s. SK Junior Teplice z.s.
6:4 0:4 5:2 3:0 8:3 8:3 8:2
4:6 7:4 3:4 5:1 6:2 6:4 5:2
4:0 4:7 4:7 8:1 9:2 4:0 10:0
2:5 4:3 7:4 2:3 10:0 2:2 6:1
0:3 1:5 1:8 3:2 5:3 3:2 1:1
3:8 2:6 2:9 0:10 3:5 11:1 7:5
3:8 4:6 0:4 2:2 2:3 1:11 6:4
2:8 2:5 0:10 1:6 1:1 5:7 4:6

Skupina G (9. 10. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 72:14 21
2. 7 5 0 2 48:17 15
3. 7 4 1 2 43:16 13
4. 7 4 1 2 20:25 13
5. 7 4 0 3 45:22 12
6. 7 2 0 5 29:36 6
7. 7 1 0 6 14:54 3
8. 7 0 0 7 4:91 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal mládež Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. FK Junior Strakonice z.s. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. TJ TATRAN SEDLČANY, z.s. SK SPARTAK Příbram FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s.
4:3 5:2 14:2 10:4 8:3 12:0 19:0
3:4 2:4 6:1 4:3 8:2 10:2 15:1
2:5 4:2 2:2 3:4 4:2 12:1 16:0
2:14 1:6 2:2 2:1 4:2 1:0 8:0
4:10 3:4 4:3 1:2 8:2 9:1 16:0
3:8 2:8 2:4 2:4 2:8 7:4 11:0
0:12 2:10 1:12 0:1 1:9 4:7 6:3
0:19 1:15 0:16 0:8 0:16 0:11 3:6

Skupina H (9. 10. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 42:14 21
2. 7 5 1 1 38:16 16
3. 7 5 0 2 33:25 15
4. 7 4 1 2 29:25 13
5. 7 3 0 4 20:26 9
6. 7 2 0 5 23:28 6
7. 7 1 0 6 20:38 3
8. 7 0 0 7 16:49 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek FK PARDUBICE, z.s. FC Hradec Králové - mládež, z.s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. FK Náchod spolek SK Benešov z.s. Sparta Kutná Hora, z. s. Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.
3:2 4:1 7:3 5:2 6:0 9:4 8:2
2:3 9:3 4:4 7:1 4:3 4:1 8:1
1:4 3:9 6:3 5:3 4:1 6:2 8:3
3:7 4:4 3:6 4:1 4:3 4:2 7:2
2:5 1:7 3:5 1:4 3:2 6:3 4:0
0:6 3:4 1:4 3:4 2:3 6:2 8:5
4:9 1:4 2:6 2:4 3:6 2:6 6:3
2:8 1:8 3:8 2:7 0:4 5:8 3:6
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U9
Propozice