2019/2020 | U9 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 20.června

Do: 21.června

Místo konání

Vysoké Mýto

Sportovní 224

566 01

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba je 20 minut. 


Kontaktní osoba: Tomáš Fritsche| 724 856 534 |tomfri70@seznam.cz

Počet hráčů:

4+1

Umístění

Skupina A (20. 6. 2020)

  • 1. FK Mladá Boleslav

  • 2. Mostecký fotbalový klub o.p.s.

  • 3. 1. SK Prostějov z.s.

  • 4. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 5. 1. FC Poruba, z.s.

  • 6. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.

Skupina B (20. 6. 2020)

  • 1. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 2. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

  • 3. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 4. FK Meteor Praha VIII, z.s.

  • 5. Tělovýchovná jednota PRAGA

  • 6. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

Skupina C (20. 6. 2020)

  • 1. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 2. Fotbalová akademie Jablonec, z.s.

  • 3. FC Velké Meziříčí, z.s.

  • 4. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 5. SK Benešov z.s.

  • 6. FK Junior Strakonice z.s.

Skupina D (20. 6. 2020)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. TJ Svitavy, z.s.

  • 3. FC Slovácko z.s.

  • 4. FK PARDUBICE, z.s.

  • 5. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 6. FK Spartak Choceň

Skupina E (21. 6. 2020)

  • 1. FK Meteor Praha VIII, z.s.

  • 2. FC Slovácko z.s.

  • 3. FC Velké Meziříčí, z.s.

  • 4. 1. SK Prostějov z.s.

Skupina F (21. 6. 2020)

  • 1. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 2. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 3. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 4. FK PARDUBICE, z.s.

Skupina G (21. 6. 2020)

  • 1. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota PRAGA

  • 3. SK Benešov z.s.

  • 4. 1. FC Poruba, z.s.

Skupina H (21. 6. 2020)

  • 1. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.

  • 3. FK Junior Strakonice z.s.

  • 4. FK Spartak Choceň

Skupina I ()

Skupina I (21. 6. 2020)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. FK Mladá Boleslav

  • 3. TJ Svitavy, z.s.

  • 4. Mostecký fotbalový klub o.p.s.

Skupina J (21. 6. 2020)

  • 1. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 2. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 3. Fotbalová akademie Jablonec, z.s.

  • 4. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

Skupina K (21. 6. 2020)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 3. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 4. FK Mladá Boleslav

Skupina L (21. 6. 2020)

  • 1. Mostecký fotbalový klub o.p.s.

  • 2. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

  • 3. TJ Svitavy, z.s.

  • 4. Fotbalová akademie Jablonec, z.s.

Výsledky

Skupina A (20. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 18:12 13
2. 5 3 2 0 19:9 11
3. 5 3 0 2 13:14 9
4. 5 2 0 3 19:17 6
5. 5 1 0 4 15:20 3
6. 5 0 1 4 11:23 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Mladá Boleslav Mostecký fotbalový klub o.p.s. 1. SK Prostějov z.s. CU Bohemians Praha, z.s. 1. FC Poruba, z.s. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.
3:3 3:1 6:4 3:2 3:2
3:3 6:0 3:2 5:2 2:2
1:3 0:6 2:1 5:1 5:3
4:6 2:3 1:2 5:4 7:2
2:3 2:5 1:5 4:5 6:2
2:3 2:2 3:5 2:7 2:6

Skupina B (20. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 25:12 13
2. 5 3 1 1 26:12 10
3. 5 2 1 2 24:20 7
4. 5 2 1 2 17:17 7
5. 5 1 2 2 15:24 5
6. 5 0 0 5 16:38 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. Akademie FC Baník Ostrava z. s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. FK Meteor Praha VIII, z.s. Tělovýchovná jednota PRAGA FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.
4:2 5:4 7:1 3:3 6:2
2:4 2:2 4:3 9:3 9:0
4:5 2:2 3:4 7:3 8:6
1:7 3:4 4:3 0:0 9:3
3:3 3:9 3:7 0:0 6:5
2:6 0:9 6:8 3:9 5:6

Skupina C (20. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 33:15 15
2. 5 3 1 1 17:11 10
3. 5 2 0 3 22:27 6
4. 5 1 2 2 19:21 5
5. 5 1 1 3 12:17 4
6. 5 1 0 4 12:24 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. Fotbalová akademie Jablonec, z.s. FC Velké Meziříčí, z.s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. SK Benešov z.s. FK Junior Strakonice z.s.
4:1 11:5 7:6 4:1 7:2
1:4 5:2 3:3 3:0 5:2
5:11 2:5 5:3 4:6 6:2
6:7 3:3 3:5 3:3 4:3
1:4 0:3 6:4 3:3 2:3
2:7 2:5 2:6 3:4 3:2

Skupina D (20. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 32:8 15
2. 5 4 0 1 30:6 12
3. 5 3 0 2 25:12 9
4. 5 2 0 3 16:13 6
5. 5 1 0 4 10:27 3
6. 5 0 0 5 5:52 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek TJ Svitavy, z.s. FC Slovácko z.s. FK PARDUBICE, z.s. FC Hradec Králové - mládež, z.s. FK Spartak Choceň
3:2 4:2 5:1 6:2 14:1
2:3 4:0 4:1 5:0 15:2
2:4 0:4 3:2 8:2 12:0
1:5 1:4 2:3 6:1 6:0
2:6 0:5 2:8 1:6 5:2
1:14 2:15 0:12 0:6 2:5

Skupina E (21. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 3 3 0 0 12:4 9
2. 3 2 0 1 19:7 6
3. 3 1 0 2 11:18 3
4. 3 0 0 3 5:18 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Meteor Praha VIII, z.s. FC Slovácko z.s. FC Velké Meziříčí, z.s. 1. SK Prostějov z.s.
3:1 6:1 3:2
1:3 9:4 9:0
1:6 4:9 6:3
2:3 0:9 3:6

Skupina F (21. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 3 2 1 0 20:10 7
2. 3 1 2 0 8:7 5
3. 3 1 1 1 13:17 4
4. 3 0 0 3 7:14 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. CU Bohemians Praha, z.s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. FK PARDUBICE, z.s.
3:3 11:4 6:3
3:3 3:3 2:1
4:11 3:3 6:3
3:6 1:2 3:6

Skupina G (21. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 3 3 0 0 10:7 9
2. 3 1 1 1 9:9 4
3. 3 1 1 1 8:8 4
4. 3 0 0 3 8:11 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Hradec Králové - mládež, z.s. Tělovýchovná jednota PRAGA SK Benešov z.s. 1. FC Poruba, z.s.
3:2 3:2 4:3
2:3 3:3 4:3
2:3 3:3 3:2
3:4 3:4 2:3

Skupina H (21. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 3 2 1 0 19:13 7
2. 3 2 0 1 18:10 6
3. 3 1 1 1 16:13 4
4. 3 0 0 3 5:22 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s. FK Junior Strakonice z.s. FK Spartak Choceň
5:4 6:6 8:3
4:5 6:4 8:1
6:6 4:6 6:1
3:8 1:8 1:6

Skupina I ()

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina I (21. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 1 1 0 0 4:2 3
2. 1 1 0 0 3:2 3
3. 1 0 0 1 2:3 0
4. 1 0 0 1 2:4 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek FK Mladá Boleslav TJ Svitavy, z.s. Mostecký fotbalový klub o.p.s.
4:2
3:2
2:3
2:4

Skupina J (21. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 1 1 0 0 8:1 3
2. 1 1 0 0 4:2 3
3. 1 0 0 1 2:4 0
4. 1 0 0 1 1:8 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. Fotbalová akademie Jablonec, z.s. Akademie FC Baník Ostrava z. s.
8:1
4:2
2:4
1:8

Skupina K (21. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 2 2 0 0 11:5 6
2. 2 1 0 1 9:6 3
3. 2 1 0 1 6:9 3
4. 2 0 0 2 4:10 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FK Mladá Boleslav
4:3 7:2 -1:-1
3:4 -1:-1 6:2
2:7 -1:-1 4:2
-1:-1 2:6 2:4

Skupina L (21. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 2 2 0 0 9:4 6
2. 2 1 0 1 7:5 3
3. 2 1 0 1 9:9 3
4. 2 0 0 2 5:12 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Mostecký fotbalový klub o.p.s. Akademie FC Baník Ostrava z. s. TJ Svitavy, z.s. Fotbalová akademie Jablonec, z.s.
4:1 5:3 -1:-1
1:4 -1:-1 6:1
3:5 -1:-1 6:4
-1:-1 1:6 4:6
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U9
Propozice
Rozlosování