2019/2020 | U8 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 26.června

Do: 27.června

Místo konání

Benešov

Ke Stadionu 576

256 01

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba je 20 minut.


Kontaktní osoba: Jitka Slepičková | 737 575 323 |jitka@11solutionbp.cz

Počet hráčů:

Umístění

Skupina A ()

Skupina A (26. 6. 2020)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 3. JFA ČB, z.s.

  • 4. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.

  • 5. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s.

  • 6. FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s.

Skupina B (26. 6. 2020)

  • 1. 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.

  • 2. FK PARDUBICE, z.s.

  • 3. FC Táborsko z.s.

  • 4. SK Benešov z.s.

  • 5. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

  • 6. 1. FC Poruba, z.s.

Skupina C (26. 6. 2020)

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 2. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 3. Viktorka Žižkov, z.s.

  • 4. SK Uničov, z.s.

  • 5. Tělovýchovná jednota SOKOL Dubné z.s.

  • 6. Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.

Skupina C (26. 6. 2020)

Skupina D (26. 6. 2020)

  • 1. FK Mladá Boleslav

  • 2. FC TEMPO PRAHA, z.s.

  • 3. SK Sparta Kolín,z.s.

  • 4. FC Slovácko z.s.

  • 5. FC Hlinsko, z.s.

  • 6. FC Vítkovice 1919, z.s.

Skupina D ()

Skupina S (27. 6. 2020)

  • 1. SK Uničov, z.s.

  • 2. FC Slovácko z.s.

  • 3. SK Benešov z.s.

  • 4. JFA ČB, z.s.

  • 5. Viktorka Žižkov, z.s.

  • 6. FC Táborsko z.s.

  • 7. SK Sparta Kolín,z.s.

  • 8. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.

Zlatá skupina (27. 6. 2020)

  • 1. 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.

  • 2. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 3. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 4. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 5. FK PARDUBICE, z.s.

  • 6. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 7. FK Mladá Boleslav

  • 8. FC TEMPO PRAHA, z.s.

Bronzová skupina (27. 6. 2020)

  • 1. Tělovýchovná jednota SOKOL Dubné z.s.

  • 2. Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.

  • 3. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s.

  • 4. FC Hlinsko, z.s.

  • 5. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

  • 6. 1. FC Poruba, z.s.

  • 7. FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s.

  • 8. FC Vítkovice 1919, z.s.

Výsledky

Skupina A ()

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina A (26. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 37:4 15
2. 5 4 0 1 38:6 12
3. 5 2 1 2 19:17 7
4. 5 2 0 3 12:26 6
5. 5 1 1 3 14:32 4
6. 5 0 0 5 3:38 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. JFA ČB, z.s. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s. FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s.
5:2 9:0 8:1 6:1 9:0
2:5 2:1 7:0 13:0 14:0
0:9 1:2 8:1 4:4 6:1
1:8 0:7 1:8 7:3 3:0
1:6 0:13 4:4 3:7 6:2
0:9 0:14 1:6 0:3 2:6

Skupina B (26. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 42:3 15
2. 5 3 1 1 38:9 10
3. 5 2 2 1 18:24 8
4. 5 2 0 3 21:22 6
5. 5 1 1 3 10:40 4
6. 5 0 0 5 8:39 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s. FK PARDUBICE, z.s. FC Táborsko z.s. SK Benešov z.s. Akademie FC Baník Ostrava z. s. 1. FC Poruba, z.s.
3:2 12:1 6:0 10:0 11:0
2:3 2:2 7:2 14:1 13:1
1:12 2:2 6:3 4:4 5:3
0:6 2:7 3:6 11:0 5:3
0:10 1:14 4:4 0:11 5:1
0:11 1:13 3:5 3:5 1:5

Skupina C (26. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 46:0 15
2. 5 3 1 1 17:18 10
3. 5 2 2 1 18:16 8
4. 5 2 1 2 15:26 7
5. 5 1 0 4 9:32 3
6. 5 0 0 5 7:20 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal mládež CU Bohemians Praha, z.s. Viktorka Žižkov, z.s. SK Uničov, z.s. Tělovýchovná jednota SOKOL Dubné z.s. Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.
12:0 6:0 12:0 12:0 4:0
0:12 3:3 6:0 6:2 2:1
0:6 3:3 5:5 5:1 5:1
0:12 0:6 5:5 6:1 4:2
0:12 2:6 1:5 1:6 5:3
0:4 1:2 1:5 2:4 3:5

Skupina C (26. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina D (26. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 1 1 31:12 10
2. 5 3 1 1 18:18 10
3. 5 3 0 2 24:9 9
4. 5 3 0 2 31:24 9
5. 5 2 0 3 14:17 6
6. 5 0 0 5 8:46 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Mladá Boleslav FC TEMPO PRAHA, z.s. SK Sparta Kolín,z.s. FC Slovácko z.s. FC Hlinsko, z.s. FC Vítkovice 1919, z.s.
3:3 3:0 10:3 4:5 11:1
3:3 3:2 4:8 3:2 5:3
0:3 2:3 7:3 6:0 9:0
3:10 8:4 3:7 2:1 15:2
5:4 2:3 0:6 1:2 6:2
1:11 3:5 0:9 2:15 2:6

Skupina D ()

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina S (27. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 1 1 20:11 16
2. 7 5 0 2 36:27 15
3. 7 4 0 3 30:20 12
4. 7 3 1 3 31:22 10
5. 7 3 1 3 35:34 10
6. 7 3 1 3 24:27 10
7. 7 2 1 4 21:25 7
8. 7 0 1 6 10:41 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Uničov, z.s. FC Slovácko z.s. SK Benešov z.s. JFA ČB, z.s. Viktorka Žižkov, z.s. FC Táborsko z.s. SK Sparta Kolín,z.s. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.
2:1 1:3 2:0 5:5 5:1 2:1 3:0
1:2 4:3 5:3 7:6 6:2 3:7 10:4
3:1 3:4 3:2 6:3 3:6 3:4 9:0
0:2 3:5 2:3 8:2 5:5 5:4 8:1
5:5 6:7 3:6 2:8 7:3 7:2 5:3
1:5 2:6 6:3 5:5 3:7 3:1 4:0
1:2 7:3 4:3 4:5 2:7 1:3 2:2
0:3 4:10 0:9 1:8 3:5 0:4 2:2

Zlatá skupina (27. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 47:12 18
2. 7 5 1 1 45:20 16
3. 7 5 0 2 36:18 15
4. 7 4 1 2 31:16 13
5. 7 4 0 3 27:22 12
6. 7 1 1 5 12:42 4
7. 7 0 2 5 17:32 2
8. 7 0 1 6 13:66 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s. SK Slavia Praha - fotbal mládež Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FK PARDUBICE, z.s. CU Bohemians Praha, z.s. FK Mladá Boleslav FC TEMPO PRAHA, z.s.
10:2 2:3 4:2 3:2 6:2 7:1 15:0
2:10 5:1 2:2 6:2 12:0 5:3 13:2
3:2 1:5 5:2 2:3 9:3 3:2 13:1
2:4 2:2 2:5 3:1 7:0 5:2 10:2
2:3 2:6 3:2 1:3 4:1 7:4 8:3
2:6 0:12 3:9 0:7 1:4 2:2 4:2
1:7 3:5 2:3 2:5 4:7 2:2 3:3
0:15 2:13 1:13 2:10 3:8 2:4 3:3

Bronzová skupina (27. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 2 0 38:16 17
2. 7 5 1 1 35:17 16
3. 7 5 0 2 45:17 15
4. 7 3 3 1 26:15 12
5. 7 3 1 3 28:25 10
6. 7 2 1 4 20:24 7
7. 7 1 0 6 11:34 3
8. 7 0 0 7 7:62 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Tělovýchovná jednota SOKOL Dubné z.s. Městský fotbalový klub Chrudim, z.s. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s. FC Hlinsko, z.s. Akademie FC Baník Ostrava z. s. 1. FC Poruba, z.s. FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s. FC Vítkovice 1919, z.s.
5:3 5:4 3:3 5:3 2:2 8:0 10:1
3:5 3:2 4:4 5:3 8:2 4:0 8:1
4:5 2:3 4:2 10:3 5:2 6:2 14:0
3:3 4:4 2:4 2:2 3:0 6:0 6:2
3:5 3:5 3:10 2:2 5:1 4:1 8:1
2:2 2:8 2:5 0:3 1:5 4:1 9:0
0:8 0:4 2:6 0:6 1:4 1:4 7:2
1:10 1:8 0:14 2:6 1:8 0:9 2:7
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U8
Propozice
Rozlosování