2019/2020 | U13 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 13.června

Do: 14.června

Místo konání

Šumperk

Žerotínova 55

787 01

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba je 20 minut. 


Kontaktní osoba: Petr Strnad | 603 713 657 |p.strnad@c-box.cz

Počet hráčů:

7+1

Umístění

Skupina A (13. 6. 2020)

  • 1. Fotbalový klub Šumperk z.s.

  • 2. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 3. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

  • 4. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 5. SK Uničov, z.s.

  • 6. FK Meteor Praha VIII, z.s.

Skupina A ()

Skupina B (13. 6. 2020)

  • 1. FC Táborsko z.s.

  • 2. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 3. Fotbalový club Zlín, z.s.

  • 4. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 5. FC Slovácko z.s.

  • 6. SK Vysoké Mýto z.s.

Skupina B ()

Skupina C (13. 6. 2020)

  • 1. FK Mladá Boleslav

  • 2. Slezský FC Opava, z.s.

  • 3. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 4. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 5. MFK Trutnov, z.s.

  • 6. 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek

Skupina D (13. 6. 2020)

  • 1. FK PARDUBICE, z.s.

  • 2. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

  • 3. FK FOTBAL TŘINEC a.s.

  • 4. FK Teplice - fotbal, spolek

  • 5. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 6. FK DUKLA Praha

Skupina D (13. 6. 2020)

Skupina G (14. 6. 2020)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. Fotbalový klub Šumperk z.s.

  • 3. FK PARDUBICE, z.s.

  • 4. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

  • 5. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 6. FK Mladá Boleslav

  • 7. Slezský FC Opava, z.s.

  • 8. FC Táborsko z.s.

Skupina S (14. 6. 2020)

  • 1. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 2. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 3. FK FOTBAL TŘINEC a.s.

  • 4. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 5. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

  • 6. FK Teplice - fotbal, spolek

  • 7. Fotbalový club Zlín, z.s.

  • 8. CU Bohemians Praha, z.s.

Skupina Z (14. 6. 2020)

  • 1. FC Slovácko z.s.

  • 2. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 3. SK Uničov, z.s.

  • 4. 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek

  • 5. FK Meteor Praha VIII, z.s.

  • 6. MFK Trutnov, z.s.

  • 7. FK DUKLA Praha

  • 8. SK Vysoké Mýto z.s.

Skupina Z ()

Výsledky

Skupina A (13. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 16:1 15
2. 5 4 0 1 10:2 12
3. 5 3 0 2 5:7 9
4. 5 1 0 4 3:8 3
5. 5 1 0 4 4:12 3
6. 5 1 0 4 1:9 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Fotbalový klub Šumperk z.s. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. CU Bohemians Praha, z.s. SK Uničov, z.s. FK Meteor Praha VIII, z.s.
2:1 4:0 2:0 5:0 3:0
1:2 1:0 3:0 2:0 3:0
0:4 0:1 1:0 3:2 1:0
0:2 0:3 0:1 1:2 2:0
0:5 0:2 2:3 2:1 0:1
0:3 0:3 0:1 0:2 1:0

Skupina A ()

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina B (13. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 1 1 7:3 10
2. 5 2 3 0 8:0 9
3. 5 2 3 0 5:2 9
4. 5 1 3 1 5:3 6
5. 5 1 2 2 8:5 5
6. 5 0 0 5 2:22 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Táborsko z.s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. Fotbalový club Zlín, z.s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. FC Slovácko z.s. SK Vysoké Mýto z.s.
0:3 0:0 1:0 1:0 5:0
3:0 0:0 0:0 0:0 5:0
0:0 0:0 1:1 2:0 2:1
0:1 0:0 1:1 1:1 3:0
0:1 0:0 0:2 1:1 7:1
0:5 0:5 1:2 0:3 1:7

Skupina B ()

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina C (13. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 1 1 4:1 10
2. 5 3 1 1 5:3 10
3. 5 2 3 0 9:1 9
4. 5 3 0 2 8:5 9
5. 5 1 0 4 2:9 3
6. 5 0 1 4 3:12 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Mladá Boleslav Slezský FC Opava, z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FC Hradec Králové - mládež, z.s. MFK Trutnov, z.s. 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek
1:0 0:0 0:1 1:0 2:0
0:1 0:0 1:0 1:0 3:2
0:0 0:0 3:0 5:0 1:1
1:0 0:1 0:3 2:1 5:0
0:1 0:1 0:5 1:2 1:0
0:2 2:3 1:1 0:5 0:1

Skupina D (13. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 12:1 13
2. 5 3 1 1 9:5 10
3. 5 2 1 2 7:11 7
4. 5 1 2 2 6:6 5
5. 5 1 1 3 5:9 4
6. 5 0 2 3 3:10 2
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK PARDUBICE, z.s. Akademie FC Baník Ostrava z. s. FK FOTBAL TŘINEC a.s. FK Teplice - fotbal, spolek JUNIOR CHOMUTOV, z.s. FK DUKLA Praha
2:0 4:0 2:0 3:0 1:1
0:2 4:1 1:1 2:0 2:1
0:4 1:4 2:0 3:2 1:1
0:2 1:1 0:2 1:1 4:0
0:3 0:2 2:3 1:1 2:0
1:1 1:2 1:1 0:4 0:2

Skupina D (13. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina G (14. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 13:3 18
2. 7 5 0 2 8:4 15
3. 7 4 1 2 12:3 13
4. 7 4 1 2 8:4 13
5. 7 3 2 2 6:3 11
6. 7 3 0 4 3:7 9
7. 7 1 0 6 3:13 3
8. 7 0 0 7 0:16 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek Fotbalový klub Šumperk z.s. FK PARDUBICE, z.s. Akademie FC Baník Ostrava z. s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. FK Mladá Boleslav Slezský FC Opava, z.s. FC Táborsko z.s.
1:2 2:0 2:0 1:0 3:0 2:1 2:0
2:1 0:1 0:2 1:0 1:0 2:0 2:0
0:2 1:0 2:0 0:0 0:1 4:0 5:0
0:2 2:0 0:2 0:0 2:0 2:0 2:0
0:1 0:1 0:0 0:0 1:0 2:1 3:0
0:3 0:1 1:0 0:2 0:1 1:0 1:0
1:2 0:2 0:4 0:2 1:2 0:1 1:0
0:2 0:2 0:5 0:2 0:3 0:1 0:1

Skupina S (14. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 2 0 19:4 17
2. 7 4 1 2 8:7 13
3. 7 3 2 2 8:8 11
4. 7 2 3 2 8:7 9
5. 7 2 1 4 7:12 7
6. 7 2 1 4 5:11 7
7. 7 0 6 1 4:5 6
8. 7 1 2 4 2:7 5
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FC Hradec Králové - mládež, z.s. FK FOTBAL TŘINEC a.s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. FK Teplice - fotbal, spolek Fotbalový club Zlín, z.s. CU Bohemians Praha, z.s.
3:0 5:1 1:1 3:1 5:1 0:0 2:0
0:3 1:0 1:1 3:1 2:1 1:0 0:1
1:5 0:1 2:1 3:1 2:0 0:0 0:0
1:1 1:1 1:2 0:1 1:0 1:1 3:1
1:3 1:3 1:3 1:0 0:1 2:2 1:0
1:5 1:2 0:2 0:1 1:0 1:1 1:0
0:0 0:1 0:0 1:1 2:2 1:1 0:0
0:2 1:0 0:0 1:3 0:1 0:1 0:0

Skupina Z (14. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 2 0 22:6 17
2. 7 4 1 2 12:6 13
3. 7 3 3 1 8:2 12
4. 7 3 1 3 7:4 10
5. 7 3 1 3 5:8 10
6. 7 2 1 4 4:14 7
7. 7 1 2 4 7:9 5
8. 7 1 1 5 3:19 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Slovácko z.s. JUNIOR CHOMUTOV, z.s. SK Uničov, z.s. 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek FK Meteor Praha VIII, z.s. MFK Trutnov, z.s. FK DUKLA Praha SK Vysoké Mýto z.s.
2:1 1:1 0:0 4:1 5:0 3:2 7:1
1:2 0:0 2:1 0:1 3:2 2:0 4:0
1:1 0:0 1:0 0:1 0:0 1:0 5:0
0:0 1:2 0:1 2:0 0:1 3:0 1:0
1:4 1:0 1:0 0:2 1:0 0:0 1:2
0:5 2:3 0:0 1:0 0:1 0:5 1:0
2:3 0:2 0:1 0:3 0:0 5:0 0:0
1:7 0:4 0:5 0:1 2:1 0:1 0:0

Skupina Z ()

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U13
Propozice
Rozlosování