2019/2020 | U12 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 16.června

Do: 17.června

Místo konání

Hradec Králové

Holečkova 960/70

500 03

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba je 20 minut.


Kontaktní osoba: Ondřej Trojna| 734 703 169 | o.trojna@seznam.cz|

Počet hráčů:

7+1

Umístění

Skupina A (16. 6. 2020)

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 2. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 3. FC Vítkovice 1919, z.s.

  • 4. Slezský FC Opava, z.s.

  • 5. FK FOTBAL TŘINEC a.s.

  • 6. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

Skupina B (16. 6. 2020)

  • 1. FC Slovácko z.s.

  • 2. FK Mladá Boleslav

  • 3. Fotbalová akademie Jablonec, z.s.

  • 4. Fotbalový club Zlín, z.s.

  • 5. FK Junior Strakonice z.s.

  • 6. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

Skupina C (16. 6. 2020)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 3. Městský fotbalový klub Modřice o.s.

  • 4. FK DUKLA Praha

  • 5. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 6. Sportovní klub Union Vršovice, z.s.

Skupina D (16. 6. 2020)

  • 1. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

  • 2. FK PARDUBICE, z.s.

  • 3. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 4. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 5. FK Teplice - fotbal, spolek

  • 6. CU Bohemians Praha, z.s.

Skupina G (17. 6. 2020)

  • 1. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 2. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 3. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 4. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 5. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

  • 6. FK PARDUBICE, z.s.

  • 7. FC Slovácko z.s.

  • 8. FK Mladá Boleslav

Skupina S (17. 6. 2020)

  • 1. FK DUKLA Praha

  • 2. FC Vítkovice 1919, z.s.

  • 3. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 4. Fotbalový club Zlín, z.s.

  • 5. Městský fotbalový klub Modřice o.s.

  • 6. Fotbalová akademie Jablonec, z.s.

  • 7. Slezský FC Opava, z.s.

  • 8. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

Skupina Z (17. 6. 2020)

  • 1. FK Teplice - fotbal, spolek

  • 2. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 3. FK Junior Strakonice z.s.

  • 4. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 5. Sportovní klub Union Vršovice, z.s.

  • 6. FK FOTBAL TŘINEC a.s.

  • 7. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 8. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

Výsledky

Skupina A (16. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 11:0 15
2. 5 3 0 2 12:2 9
3. 5 3 0 2 5:7 9
4. 5 2 1 2 6:8 7
5. 5 1 1 3 4:12 4
6. 5 0 0 5 1:10 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal mládež FC Hradec Králové - mládež, z.s. FC Vítkovice 1919, z.s. Slezský FC Opava, z.s. FK FOTBAL TŘINEC a.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
1:0 2:0 3:0 4:0 1:0
0:1 5:0 0:1 3:0 4:0
0:2 0:5 1:0 2:0 2:0
0:3 1:0 0:1 3:3 2:1
0:4 0:3 0:2 3:3 1:0
0:1 0:4 0:2 1:2 0:1

Skupina B (16. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 12:2 15
2. 5 3 0 2 9:7 9
3. 5 2 2 1 8:7 8
4. 5 1 2 2 4:5 5
5. 5 1 1 3 6:12 4
6. 5 0 1 4 2:8 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Slovácko z.s. FK Mladá Boleslav Fotbalová akademie Jablonec, z.s. Fotbalový club Zlín, z.s. FK Junior Strakonice z.s. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.
2:0 4:1 2:1 3:0 1:0
0:2 1:3 1:0 5:1 2:1
1:4 3:1 0:0 2:2 2:0
1:2 0:1 0:0 2:1 1:1
0:3 1:5 2:2 1:2 2:0
0:1 1:2 0:2 1:1 0:2

Skupina C (16. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 13:0 15
2. 5 3 0 2 7:3 9
3. 5 2 1 2 9:6 7
4. 5 2 1 2 6:11 7
5. 5 1 1 3 8:12 4
6. 5 0 1 4 3:14 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. Městský fotbalový klub Modřice o.s. FK DUKLA Praha Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
1:0 2:0 4:0 2:0 4:0
0:1 1:0 0:1 3:1 3:0
0:2 0:1 2:2 4:1 3:0
0:4 1:0 2:2 1:4 2:1
0:2 1:3 1:4 4:1 2:2
0:4 0:3 0:3 1:2 2:2

Skupina D (16. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 18:6 12
2. 5 3 2 0 13:4 11
3. 5 2 1 2 7:7 7
4. 5 2 0 3 4:11 6
5. 5 1 1 3 5:10 4
6. 5 1 0 4 4:13 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Akademie FC Baník Ostrava z. s. FK PARDUBICE, z.s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. FK Teplice - fotbal, spolek CU Bohemians Praha, z.s.
1:3 4:1 5:0 4:0 4:2
3:1 1:1 4:1 1:1 4:0
1:4 1:1 2:0 3:1 0:1
0:5 1:4 0:2 1:0 2:0
0:4 1:1 1:3 0:1 3:1
2:4 0:4 1:0 0:2 1:3

Skupina G (17. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 0 2 14:4 15
2. 7 4 2 1 10:4 14
3. 7 4 1 2 8:5 13
4. 7 3 1 3 8:8 10
5. 7 3 1 3 7:11 10
6. 7 2 2 3 10:9 8
7. 7 2 1 4 8:12 7
8. 7 1 0 6 3:15 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Hradec Králové - mládež, z.s. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. SK Slavia Praha - fotbal mládež Akademie FC Baník Ostrava z. s. FK PARDUBICE, z.s. FC Slovácko z.s. FK Mladá Boleslav
2:0 3:0 0:1 1:2 2:0 2:1 4:0
0:2 1:0 0:0 2:0 1:1 4:1 2:0
0:3 0:1 1:0 0:0 2:0 3:1 2:0
1:0 0:0 0:1 4:1 0:4 1:2 2:0
2:1 0:2 0:0 1:4 1:3 1:0 2:1
0:2 1:1 0:2 4:0 3:1 1:1 1:2
1:2 1:4 1:3 2:1 0:1 1:1 2:0
0:4 0:2 0:2 0:2 1:2 2:1 0:2

Skupina S (17. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 2 0 13:6 17
2. 7 3 2 2 5:7 11
3. 7 3 1 3 7:5 10
4. 7 2 4 1 6:4 10
5. 7 2 3 2 6:6 9
6. 7 2 2 3 7:8 8
7. 7 1 2 4 4:7 5
8. 7 1 2 4 5:10 5
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK DUKLA Praha FC Vítkovice 1919, z.s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. Fotbalový club Zlín, z.s. Městský fotbalový klub Modřice o.s. Fotbalová akademie Jablonec, z.s. Slezský FC Opava, z.s. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.
3:0 1:0 1:1 2:2 2:1 2:1 2:1
0:3 0:2 1:0 0:0 2:1 1:0 1:1
0:1 2:0 1:1 0:2 2:0 0:1 2:0
1:1 0:1 1:1 1:0 0:0 0:0 3:1
2:2 0:0 2:0 0:1 1:3 0:0 1:0
1:2 1:2 0:2 0:0 3:1 2:1 0:0
1:2 0:1 1:0 0:0 0:0 1:2 1:2
1:2 1:1 0:2 1:3 0:1 0:0 2:1

Skupina Z (17. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 15:5 18
2. 7 5 1 1 16:5 16
3. 7 5 1 1 11:4 16
4. 7 3 1 3 12:13 10
5. 7 2 2 3 7:11 8
6. 7 2 1 4 4:12 7
7. 7 1 1 5 6:9 4
8. 7 0 1 6 4:16 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Teplice - fotbal, spolek CU Bohemians Praha, z.s. FK Junior Strakonice z.s. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. Sportovní klub Union Vršovice, z.s. FK FOTBAL TŘINEC a.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek JUNIOR CHOMUTOV, z.s.
3:1 1:3 5:1 1:0 3:0 1:0 1:0
1:3 0:0 2:0 3:1 3:0 3:1 4:0
3:1 0:0 3:2 0:1 2:0 1:0 2:0
1:5 0:2 2:3 2:2 3:0 2:1 2:0
0:1 1:3 1:0 2:2 0:0 0:3 3:2
0:3 0:3 0:2 0:3 0:0 1:0 3:1
0:1 1:3 0:1 1:2 3:0 0:1 1:1
0:1 0:4 0:2 0:2 2:3 1:3 1:1
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U12
Propozice
Rozlosování