2019/2020 | U11 | Předkolo
Umístění

Skupina A

  • 1. Školní sportovní klub Bílovec,z.s.

  • 2. Fotbalový klub Kylešovice, z.s.

  • 3. Spolek SK Brušperk

  • 4. 1. FC Poruba, z.s.

  • 5. Fotbalový club FC Rožnov pod Radhoštěm, z.s.

  • 6. Fotbalový klub Těrlicko z.s.

Skupina A

  • 1. Sportovní klub FC Hlučín, z.s.

  • 2. Fotbalový klub Kylešovice, z.s.

  • 3. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

  • 4. Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek

  • 5. Spolek SK Brušperk

  • 6. Školní sportovní klub Bílovec,z.s.

Skupina B

  • 1. FK Medlov,z.s.

  • 2. SK Hranice, z.s.

  • 3. Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s.

  • 4. FK Jeseník, z. s.

  • 5. FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s.

  • 6. SK Chválkovice z.s.

Skupina B

  • 1. FK Medlov,z.s.

  • 2. 1. HFK Olomouc spolek

  • 3. Tělocvičná jednota Sokol Olšany

  • 4. SK Hranice, z.s.

  • 5. KMK Zubr Přerov, z.s.

  • 6. Fotbalový klub Šumperk z.s.

Skupina C

  • 1. Tělocvičná jednota Sokol Olšany

  • 2. KMK Zubr Přerov, z.s.

  • 3. TJ Sokol Velký Týnec, z.s.

  • 4. FC Boskovice, z.s.

  • 5. Tělovýchovná jednota Smržice

Skupina C

  • 1. SK Benešov z.s.

  • 2. Football Talent Academy s.r.o.

  • 3. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 4. FK Brandýs - Boleslav, o.s.

  • 5. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.

  • 6. Fotbalový klub Bohemia Poděbrady

Skupina D

  • 1. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

  • 2. JISKRA Staré Město, z.s.

  • 3. Fotbalový klub mládeže Podluží z.s.

  • 4. Tělovýchovná jednota Sokol Těšany

  • 5. FC Hustopeče z.s.

  • 6. Tělovýchovná jednota Zdounky, z.s.

Skupina D

  • 1. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

  • 2. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 3. JISKRA Staré Město, z.s.

  • 4. 1. FC Viktorie Přerov z.s.

  • 5. Český sportovní klub Uherský Brod, spolek

  • 6. FK Hodonín z.s.

Skupina E

  • 1. FC Velké Meziříčí, z.s.

  • 2. Český sportovní klub Uherský Brod, spolek

  • 3. Amatérský fotbalový klub Tišnov, z.s.

  • 4. FC Pálava Mikulov

  • 5. FC PBS Velká Bíteš z.s.

  • 6. "FC Slovan Rosice, z.s."

Skupina E

  • 1. FC Sparta Brno

  • 2. 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek

  • 3. FC Velké Meziříčí, z.s.

  • 4. SK Fotbalová škola Třebíč

  • 5. Fotbalový klub mládeže Podluží z.s.

Skupina F

  • 1. JFA ČB, z.s.

  • 2. FC Slavoj Žirovnice

  • 3. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 4. FC Nové Hodějovice, z.s.

  • 5. Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic

Skupina F

  • 1. FK Spartak Choceň

  • 2. Sportovní klub Solnice, z.s.

  • 3. MFK Trutnov, z.s.

  • 4. FK Náchod spolek

  • 5. Amatérský fotbalový klub Horní Jelení, z.s.

  • 6. SK Semily, z.s.

Skupina G

  • 1. TJ Svitavy, z.s.

  • 2. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.

  • 3. FO Lanškroun, z.s.

  • 4. SLAVOJ POLNÁ z.s.

  • 5. Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov

Skupina G

  • 1. FC TEMPO PRAHA, z.s.

  • 2. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.

  • 3. FK Meteor Praha VIII, z.s.

  • 4. FK Admira Praha z.s.

  • 5. FK RADOŠOVICE

  • 6. Sokol Kolovraty

Skupina H

  • 1. Sportovní klub Solnice, z.s.

  • 2. FK Spartak Choceň

  • 3. Amatérský fotbalový klub Horní Jelení, z.s.

  • 4. SK Vysoké Mýto z.s.

  • 5. FK Vysoká n/L.

  • 6. FK LETOHRAD, z.s.

Skupina H

  • 1. TJ Svitavy, z.s.

  • 2. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.

  • 3. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.

  • 4. FK Čáslav, z. s.

  • 5. Sparta Kutná Hora, z. s.

  • 6. SK Sparta Kolín,z.s.

Skupina I

  • 1. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s.

  • 2. Fotbalový klub Ostrov, z.s.

  • 3. Tělocvičná jednota Sokol Křimice

  • 4. TJ Dioss Nýřany z.s.

  • 5. TJ Jiskra Bezdružice, z.s.

  • 6. Tělovýchovná jednota Přeštice z. s.

Skupina I

  • 1. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 2. Mostecký fotbalový klub o.p.s.

  • 3. SK Ervěnice - Jirkov z.s.

  • 4. SK Kladno, z. s.

  • 5. Sportovní klub Roudnice nad Labem

  • 6. FŠ Litvínov z. s.

Skupina J

  • 1. FK Junior Strakonice z.s.

  • 2. SK Březnice 1918, z.s.

  • 3. TJ Hradiště z. s.

  • 4. MFK Dobříš

  • 5. SK SPARTAK Příbram

Skupina J

  • 1. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

  • 2. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s.

  • 3. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.

  • 4. Fotbalový klub Králův Dvůr z.s.

  • 5. TJ TATRAN Rakovník, z.s.

  • 6. Fotbalový klub Ostrov, z.s.

Skupina K

  • 1. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 2. TJ TATRAN Rakovník, z.s.

  • 3. SK Ervěnice - Jirkov z.s.

  • 4. FK Litoměřicko, z.s.

  • 5. SK Jazzmani Žatec

  • 6. Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s.

Skupina K

  • 1. FC Písek fotbal z. s.

  • 2. JFA ČB, z.s.

  • 3. FK Junior Strakonice z.s.

  • 4. FC Táborsko z.s.

  • 5. SK Březnice 1918, z.s.

  • 6. FC Slavoj Žirovnice

Skupina L

  • 1. Sparta Kutná Hora, z. s.

  • 2. SK Semily, z.s.

  • 3. Fotbalový klub Bohemia Poděbrady

  • 4. AFK SADSKÁ z.s.

  • 5. FK Turnov z.s.

  • 6. Sportovní klub Jičín z.s.

Skupina L

  • 1. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.

  • 2. ABC Braník fotbal, z. s.

  • 3. TJ Sokol Stodůlky z.s.

  • 4. AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.

  • 5. FK Dukla Jižní Město z.s.

  • 6. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.

Skupina M

  • 1. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.

  • 2. FK RADOŠOVICE

  • 3. FK Dukla Jižní Město z.s.

  • 4. "Fotbalová akademie Praha" z.s.

  • 5. Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s.

  • 6. SK Slavia Jesenice z.s.

Skupina N

  • 1. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.

  • 2. Sportovní klub Roudnice nad Labem

  • 3. FK PŠOVKA MĚLNÍK

  • 4. Tělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.

  • 5. Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počaply, z.s.

Skupina O

  • 1. FK Admira Praha z.s.

  • 2. AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.

  • 3. Sokol Kolovraty

  • 4. Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.

  • 5. Spartak Hrdlořezy, z.s.

  • 6. Sokol Dolní Počernice z.s.

Skupina P

  • 1. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.

  • 2. FK Brandýs - Boleslav, o.s.

  • 3. Football Talent Academy s.r.o.

  • 4. SK Zeleneč, z.s.

  • 5. SK Český Brod z.s.

  • 6. AFK Nehvizdy z.s.

Skupina R

  • 1. TJ Sokol Stodůlky z.s.

  • 2. Fotbalový klub Králův Dvůr z.s.

  • 3. SK Aritma Praha, z.s.

  • 4. Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice

  • 5. FK Sparta Košíře, z.s.

Výsledky

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 22:8 12
2. 5 4 0 1 20:7 12
3. 5 3 0 2 18:15 9
4. 5 2 1 2 18:17 7
5. 5 1 1 3 11:18 4
6. 5 0 0 5 4:28 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Školní sportovní klub Bílovec,z.s. Fotbalový klub Kylešovice, z.s. Spolek SK Brušperk 1. FC Poruba, z.s. Fotbalový club FC Rožnov pod Radhoštěm, z.s. Fotbalový klub Těrlicko z.s.
4:2 2:3 5:0 3:2 8:1
2:4 4:0 4:2 5:1 5:0
3:2 0:4 4:8 5:1 6:0
0:5 2:4 8:4 3:3 5:1
2:3 1:5 1:5 3:3 4:2
1:8 0:5 0:6 1:5 2:4

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 3 2 0 1 11:3 6
2. 2 2 0 0 9:1 6
3. 2 2 0 0 9:3 6
4. 2 1 0 1 4:5 3
5. 2 0 0 2 1:11 0
6. 3 0 0 3 5:16 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní klub FC Hlučín, z.s. Fotbalový klub Kylešovice, z.s. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek Spolek SK Brušperk Školní sportovní klub Bílovec,z.s.
-1:-1 0:2 0:0 7:0 4:1
-1:-1 0:0 4:0 0:0 5:1
2:0 0:0 0:0 0:0 7:3
0:0 0:4 0:0 4:1 0:0
0:7 0:0 0:0 1:4 0:0
1:4 1:5 3:7 0:0 0:0

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 18:2 15
2. 5 4 0 1 17:7 12
3. 5 3 0 2 11:11 9
4. 5 2 0 3 12:15 6
5. 5 1 0 4 9:17 3
6. 5 0 0 5 0:15 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Medlov,z.s. SK Hranice, z.s. Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s. FK Jeseník, z. s. FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s. SK Chválkovice z.s.
1:0 5:0 5:1 4:1 3:0
0:1 3:2 4:2 7:2 3:0
0:5 2:3 4:2 2:1 3:0
1:5 2:4 2:4 4:2 3:0
1:4 2:7 1:2 2:4 3:0
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 20:4 15
2. 5 4 0 1 18:10 12
3. 5 3 0 2 20:12 9
4. 5 1 1 3 13:16 4
5. 5 1 1 3 10:17 4
6. 5 0 0 5 5:27 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Medlov,z.s. 1. HFK Olomouc spolek Tělocvičná jednota Sokol Olšany SK Hranice, z.s. KMK Zubr Přerov, z.s. Fotbalový klub Šumperk z.s.
2:1 4:1 2:0 4:1 8:1
1:2 6:5 3:0 4:2 4:1
1:4 5:6 7:1 6:1 1:0
0:2 0:3 1:7 2:2 10:2
1:4 2:4 1:6 2:2 4:1
1:8 1:4 0:1 2:10 1:4

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 20:5 12
2. 4 3 0 1 12:7 9
3. 4 1 1 2 6:9 4
4. 4 1 0 3 8:11 3
5. 4 0 1 3 3:17 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Tělocvičná jednota Sokol Olšany KMK Zubr Přerov, z.s. TJ Sokol Velký Týnec, z.s. FC Boskovice, z.s. Tělovýchovná jednota Smržice
5:2 5:2 5:0 5:1
2:5 2:1 3:1 5:0
2:5 1:2 2:1 1:1
0:5 1:3 1:2 6:1
1:5 0:5 1:1 1:6

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 19:9 15
2. 5 4 0 1 17:8 12
3. 5 3 0 2 19:16 9
4. 5 2 0 3 14:14 6
5. 5 1 0 4 13:14 3
6. 5 0 0 5 2:23 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Benešov z.s. Football Talent Academy s.r.o. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. FK Brandýs - Boleslav, o.s. Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. Fotbalový klub Bohemia Poděbrady
4:3 6:2 4:3 2:1 3:0
3:4 4:2 2:1 2:1 6:0
2:6 2:4 5:2 5:2 5:2
3:4 1:2 2:5 5:3 3:0
1:2 1:2 2:5 3:5 6:0
0:3 0:6 2:5 0:3 0:6

Skupina D

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 34:10 12
2. 5 4 0 1 32:8 12
3. 5 3 0 2 11:15 9
4. 5 2 1 2 12:18 7
5. 5 1 1 3 12:20 4
6. 5 0 0 5 5:35 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV JISKRA Staré Město, z.s. Fotbalový klub mládeže Podluží z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Těšany FC Hustopeče z.s. Tělovýchovná jednota Zdounky, z.s.
2:5 7:1 6:0 8:3 11:1
5:2 1:2 9:2 4:2 13:0
1:7 2:1 1:5 5:1 2:1
0:6 2:9 5:1 1:1 4:1
3:8 2:4 1:5 1:1 5:2
1:11 0:13 1:2 1:4 2:5

Skupina D

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 14:10 12
2. 5 3 0 2 13:11 9
3. 5 3 0 2 12:10 9
4. 5 1 2 2 11:12 5
5. 5 1 1 3 8:10 4
6. 5 1 1 3 7:12 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. JISKRA Staré Město, z.s. 1. FC Viktorie Přerov z.s. Český sportovní klub Uherský Brod, spolek FK Hodonín z.s.
1:6 3:2 4:1 1:0 5:1
6:1 0:2 0:3 4:3 3:2
2:3 2:0 4:3 2:3 2:1
1:4 3:0 3:4 2:2 2:2
0:1 3:4 3:2 2:2 0:1
1:5 2:3 1:2 2:2 1:0

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 17:1 15
2. 5 3 1 1 11:8 10
3. 5 3 0 2 13:6 9
4. 5 2 1 2 11:12 7
5. 5 1 0 4 5:13 3
6. 5 0 0 5 4:21 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Velké Meziříčí, z.s. Český sportovní klub Uherský Brod, spolek Amatérský fotbalový klub Tišnov, z.s. FC Pálava Mikulov FC PBS Velká Bíteš z.s. "FC Slovan Rosice, z.s."
4:0 2:0 2:0 5:1 4:0
0:4 2:0 3:3 2:0 4:1
0:2 0:2 5:1 2:0 6:1
0:2 3:3 1:5 3:1 4:1
1:5 0:2 0:2 1:3 3:1
0:4 1:4 1:6 1:4 1:3

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 8:0 12
2. 4 3 0 1 18:7 9
3. 4 2 0 2 12:10 6
4. 4 1 0 3 13:12 3
5. 4 0 0 4 1:23 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Sparta Brno 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek FC Velké Meziříčí, z.s. SK Fotbalová škola Třebíč Fotbalový klub mládeže Podluží z.s.
1:0 2:0 2:0 3:0
0:1 6:1 6:4 6:1
0:2 1:6 4:2 7:0
0:2 4:6 2:4 7:0
0:3 1:6 0:7 0:7

Skupina F

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 21:7 12
2. 4 3 0 1 21:5 9
3. 4 2 0 2 24:11 6
4. 4 1 0 3 6:21 3
5. 4 0 0 4 5:33 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

JFA ČB, z.s. FC Slavoj Žirovnice Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. FC Nové Hodějovice, z.s. Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic
2:1 4:3 5:2 10:1
1:2 5:2 7:0 8:1
3:4 2:5 8:0 11:2
2:5 0:7 0:8 4:1
1:10 1:8 2:11 1:4

Skupina F

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 30:9 15
2. 5 4 0 1 29:5 12
3. 5 3 0 2 17:15 9
4. 5 2 0 3 13:20 6
5. 5 1 0 4 3:30 3
6. 5 0 0 5 5:18 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Spartak Choceň Sportovní klub Solnice, z.s. MFK Trutnov, z.s. FK Náchod spolek Amatérský fotbalový klub Horní Jelení, z.s. SK Semily, z.s.
3:2 7:2 5:4 11:0 4:1
2:3 5:1 8:0 7:1 7:0
2:7 1:5 4:1 8:1 2:1
4:5 0:8 1:4 4:0 4:3
0:11 1:7 1:8 0:4 1:0
1:4 0:7 1:2 3:4 0:1

Skupina G

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 23:6 12
2. 4 3 0 1 16:5 9
3. 4 2 0 2 12:16 6
4. 4 1 0 3 10:24 3
5. 4 0 0 4 5:15 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ Svitavy, z.s. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s. FO Lanškroun, z.s. SLAVOJ POLNÁ z.s. Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
4:1 8:1 9:3 2:1
1:4 3:0 8:0 4:1
1:8 0:3 6:3 5:2
3:9 0:8 3:6 4:1
1:2 1:4 2:5 1:4

Skupina G

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 26:9 13
2. 5 4 0 1 27:7 12
3. 5 3 1 1 23:9 10
4. 5 1 1 3 17:23 4
5. 5 1 1 3 15:25 4
6. 5 0 0 5 6:41 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC TEMPO PRAHA, z.s. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. FK Meteor Praha VIII, z.s. FK Admira Praha z.s. FK RADOŠOVICE Sokol Kolovraty
3:2 2:2 5:3 7:1 9:1
2:3 5:1 7:0 5:3 8:0
2:2 1:5 4:0 8:1 8:1
3:5 0:7 0:4 4:4 10:3
1:7 3:5 1:8 4:4 6:1
1:9 0:8 1:8 3:10 1:6

Skupina H

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 32:2 15
2. 5 4 0 1 25:9 12
3. 5 3 0 2 9:10 9
4. 5 1 1 3 6:16 4
5. 5 1 0 4 5:18 3
6. 5 0 1 4 4:26 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní klub Solnice, z.s. FK Spartak Choceň Amatérský fotbalový klub Horní Jelení, z.s. SK Vysoké Mýto z.s. FK Vysoká n/L. FK LETOHRAD, z.s.
5:1 4:0 6:1 9:0 8:0
1:5 6:1 5:1 4:0 9:2
0:4 1:6 2:0 1:0 5:0
1:6 1:5 0:2 3:2 1:1
0:9 0:4 0:1 2:3 3:1
0:8 2:9 0:5 1:1 1:3

Skupina H

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 21:9 12
2. 5 4 0 1 20:9 12
3. 5 4 0 1 20:10 12
4. 5 2 0 3 15:16 6
5. 5 0 1 4 4:18 1
6. 5 0 1 4 6:24 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ Svitavy, z.s. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s. FK Čáslav, z. s. Sparta Kutná Hora, z. s. SK Sparta Kolín,z.s.
5:0 1:2 5:3 3:1 7:3
0:5 4:2 5:1 6:1 5:0
2:1 2:4 5:3 3:0 8:2
3:5 1:5 3:5 5:1 3:0
1:3 1:6 0:3 1:5 1:1
3:7 0:5 2:8 0:3 1:1

Skupina I

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 45:0 15
2. 5 4 0 1 18:13 12
3. 5 2 1 2 12:13 7
4. 5 2 1 2 13:18 7
5. 5 1 0 4 7:21 3
6. 5 0 0 5 4:34 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s. Fotbalový klub Ostrov, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Křimice TJ Dioss Nýřany z.s. TJ Jiskra Bezdružice, z.s. Tělovýchovná jednota Přeštice z. s.
10:0 5:0 8:0 11:0 11:0
0:10 3:1 4:1 2:1 9:0
0:5 1:3 4:4 2:1 5:0
0:8 1:4 4:4 3:1 5:1
0:11 1:2 1:2 1:3 4:3
0:11 0:9 0:5 1:5 3:4

Skupina I

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 25:8 12
2. 5 4 0 1 17:5 12
3. 5 3 0 2 12:9 9
4. 5 2 1 2 10:8 7
5. 5 1 1 3 9:15 4
6. 5 0 0 5 3:31 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

JUNIOR CHOMUTOV, z.s. Mostecký fotbalový klub o.p.s. SK Ervěnice - Jirkov z.s. SK Kladno, z. s. Sportovní klub Roudnice nad Labem FŠ Litvínov z. s.
1:4 3:0 4:2 6:2 11:0
4:1 2:1 1:2 3:1 7:0
0:3 1:2 3:2 3:2 5:0
2:4 2:1 2:3 0:0 4:0
2:6 1:3 2:3 0:0 4:3
0:11 0:7 0:5 0:4 3:4

Skupina J

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 3 1 0 25:7 10
2. 4 3 1 0 17:9 10
3. 4 2 0 2 6:11 6
4. 4 1 0 3 9:17 3
5. 4 0 0 4 6:19 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Junior Strakonice z.s. SK Březnice 1918, z.s. TJ Hradiště z. s. MFK Dobříš SK SPARTAK Příbram
5:5 7:0 5:1 8:1
5:5 4:0 5:3 3:1
0:7 0:4 3:0 3:0
1:5 3:5 0:3 5:4
1:8 1:3 0:3 4:5

Skupina J

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 23:13 12
2. 5 3 1 1 20:8 10
3. 5 3 1 1 13:11 10
4. 5 1 1 3 13:18 4
5. 5 1 1 3 8:19 4
6. 5 1 0 4 8:16 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s. Fotbalový klub Králův Dvůr z.s. TJ TATRAN Rakovník, z.s. Fotbalový klub Ostrov, z.s.
0:6 5:0 4:3 9:0 5:4
6:0 2:2 7:3 4:1 1:2
0:5 2:2 4:2 3:2 4:0
3:4 3:7 2:4 2:2 3:1
0:9 1:4 2:3 2:2 3:1
4:5 2:1 0:4 1:3 1:3

Skupina K

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 32:5 15
2. 5 4 0 1 17:10 12
3. 5 3 0 2 15:6 9
4. 5 2 0 3 7:19 6
5. 5 1 0 4 5:19 3
6. 5 0 0 5 5:22 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

JUNIOR CHOMUTOV, z.s. TJ TATRAN Rakovník, z.s. SK Ervěnice - Jirkov z.s. FK Litoměřicko, z.s. SK Jazzmani Žatec Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s.
7:2 5:2 5:0 7:0 8:1
2:7 1:0 5:1 4:2 5:0
2:5 0:1 5:0 5:0 3:0
0:5 1:5 0:5 2:1 4:3
0:7 2:4 0:5 1:2 2:1
1:8 0:5 0:3 3:4 1:2

Skupina K

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 22:8 13
2. 5 3 0 2 16:10 9
3. 5 2 2 1 11:9 8
4. 5 2 0 3 14:8 6
5. 5 1 1 3 6:20 4
6. 5 1 0 4 8:22 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Písek fotbal z. s. JFA ČB, z.s. FK Junior Strakonice z.s. FC Táborsko z.s. SK Březnice 1918, z.s. FC Slavoj Žirovnice
5:1 3:3 3:2 5:2 6:0
1:5 0:2 2:1 7:0 6:2
3:3 2:0 0:3 1:1 5:2
2:3 1:2 3:0 6:0 2:3
2:5 0:7 1:1 0:6 3:1
0:6 2:6 2:5 3:2 1:3

Skupina L

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 21:8 12
2. 5 3 1 1 8:5 10
3. 5 3 0 2 18:10 9
4. 5 3 0 2 11:9 9
5. 5 1 1 3 8:18 4
6. 5 0 0 5 2:18 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sparta Kutná Hora, z. s. SK Semily, z.s. Fotbalový klub Bohemia Poděbrady AFK SADSKÁ z.s. FK Turnov z.s. Sportovní klub Jičín z.s.
2:1 5:1 1:4 9:1 4:1
1:2 3:2 1:0 0:0 3:1
1:5 2:3 6:0 6:2 3:0
4:1 0:1 0:6 3:1 4:0
1:9 0:0 2:6 1:3 4:0
1:4 1:3 0:3 0:4 0:4

Skupina L

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 28:8 15
2. 5 4 0 1 25:11 12
3. 5 3 0 2 14:10 9
4. 5 2 0 3 17:26 6
5. 5 1 0 4 12:18 3
6. 5 0 0 5 13:36 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. ABC Braník fotbal, z. s. TJ Sokol Stodůlky z.s. AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. FK Dukla Jižní Město z.s. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.
4:3 3:0 6:2 5:1 10:2
3:4 4:1 8:3 5:2 5:1
0:3 1:4 3:0 2:1 8:2
2:6 3:8 0:3 4:3 8:6
1:5 2:5 1:2 3:4 5:2
2:10 1:5 2:8 6:8 2:5

Skupina M

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 28:6 15
2. 5 4 0 1 23:7 12
3. 5 3 0 2 20:12 9
4. 5 2 0 3 14:9 6
5. 5 1 0 4 8:38 3
6. 5 0 0 5 9:30 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s. FK RADOŠOVICE FK Dukla Jižní Město z.s. "Fotbalová akademie Praha" z.s. Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
4:3 7:1 2:1 11:0 4:1
3:4 2:1 3:1 9:1 6:0
1:7 1:2 4:1 8:0 6:2
1:2 1:3 1:4 4:0 7:0
0:11 1:9 0:8 0:4 7:6
1:4 0:6 2:6 0:7 6:7

Skupina N

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 3 1 0 14:3 10
2. 4 2 2 0 15:7 8
3. 4 1 2 1 12:12 5
4. 4 1 1 2 15:8 4
5. 4 0 0 4 4:30 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Fotbal Neratovice - Byškovice z.s. Sportovní klub Roudnice nad Labem FK PŠOVKA MĚLNÍK Tělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počaply, z.s.
1:1 6:0 3:2 4:0
1:1 3:3 3:2 8:1
0:6 3:3 1:1 8:2
2:3 2:3 1:1 10:1
0:4 1:8 2:8 1:10

Skupina O

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 27:10 12
2. 5 4 0 1 27:11 12
3. 5 3 0 2 11:16 9
4. 5 2 1 2 25:17 7
5. 5 1 1 3 11:17 4
6. 5 0 0 5 4:34 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Admira Praha z.s. AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. Sokol Kolovraty Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. Spartak Hrdlořezy, z.s. Sokol Dolní Počernice z.s.
2:4 7:1 6:4 3:1 9:0
4:2 2:3 7:3 7:2 7:1
1:7 3:2 1:4 4:2 2:1
4:6 3:7 4:1 2:2 12:1
1:3 2:7 2:4 2:2 4:1
0:9 1:7 1:2 1:12 1:4

Skupina P

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 38:6 15
2. 5 3 0 2 29:13 9
3. 5 3 0 2 24:11 9
4. 5 3 0 2 18:20 9
5. 5 1 0 4 8:34 3
6. 5 0 0 5 5:38 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. FK Brandýs - Boleslav, o.s. Football Talent Academy s.r.o. SK Zeleneč, z.s. SK Český Brod z.s. AFK Nehvizdy z.s.
7:1 6:2 7:2 9:0 9:1
1:7 3:4 8:1 6:1 11:0
2:6 4:3 1:2 11:0 6:0
2:7 1:8 2:1 6:2 7:2
0:9 1:6 0:11 2:6 5:2
1:9 0:11 0:6 2:7 2:5

Skupina R

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 3 1 0 24:5 10
2. 4 3 1 0 23:5 10
3. 4 2 0 2 17:13 6
4. 4 1 0 3 10:17 3
5. 4 0 0 4 3:37 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ Sokol Stodůlky z.s. Fotbalový klub Králův Dvůr z.s. SK Aritma Praha, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice FK Sparta Košíře, z.s.
1:1 6:2 4:1 13:1
1:1 5:1 7:2 10:1
2:6 1:5 5:2 9:0
1:4 2:7 2:5 5:1
1:13 1:10 0:9 1:5
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U11