2019/2020 | U11 | Kvalifikace
Umístění

Skupina A

Skupina A

  • 1. Akademie FC Baník Ostrava z. s.

  • 2. FC Vítkovice 1919, z.s.

  • 3. Městský fotbalový klub Karviná, z.s.

  • 4. Sportovní klub FC Hlučín, z.s.

  • 5. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

  • 6. 1. HFK Olomouc spolek

  • 7. FOTBAL TŘINEC z.s.

  • 8. Fotbalový klub Kylešovice, z.s.

Skupina B

Skupina B

  • 1. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 2. FK Medlov,z.s.

  • 3. Slezský FC Opava, z.s.

  • 4. Tělocvičná jednota Sokol Olšany

  • 5. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 6. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

  • 7. 1. SK Prostějov z.s.

  • 8. JISKRA Staré Město, z.s.

Skupina C

Skupina C

  • 1. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 2. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.

  • 3. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 4. FC Sparta Brno

  • 5. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.

  • 6. 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek

  • 7. SK Líšeň

  • 8. Fotbalový club Zlín, z.s.

Skupina D

Skupina D

  • 1. FC Písek fotbal z. s.

  • 2. VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s.

  • 3. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s.

  • 4. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 5. 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.

  • 6. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s.

  • 7. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

  • 8. Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad

Skupina E

Skupina E

Skupina E

Skupina F

Skupina F

  • 1. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

  • 2. FK Teplice - fotbal, spolek

  • 3. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.

  • 4. Viktorka Žižkov, z.s.

  • 5. FK Teplice - fotbal, spolek

  • 6. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.

  • 7. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 8. TJ Sokol Stodůlky z.s.

Skupina G

Skupina G

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 2. SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.

  • 3. FK PARDUBICE, z.s.

  • 4. SK Benešov z.s.

  • 5. TJ Svitavy, z.s.

  • 6. FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s.

  • 7. FC TEMPO PRAHA, z.s.

  • 8. JFA ČB, z.s.

Skupina H

Skupina H

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. Sportovní klub Solnice, z.s.

  • 3. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 4. FK Spartak Choceň

  • 5. MFK Trutnov, z.s.

  • 6. FK Mladá Boleslav

  • 7. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 8. Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.

Výsledky

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 53:6 21
2. 7 6 0 1 33:11 18
3. 7 5 0 2 26:21 15
4. 7 3 0 4 19:19 9
5. 7 3 0 4 16:32 9
6. 7 2 0 5 19:22 6
7. 7 1 0 6 5:24 3
8. 7 1 0 6 7:43 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Akademie FC Baník Ostrava z. s. FC Vítkovice 1919, z.s. Městský fotbalový klub Karviná, z.s. Sportovní klub FC Hlučín, z.s. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek 1. HFK Olomouc spolek FOTBAL TŘINEC z.s. Fotbalový klub Kylešovice, z.s.
4:2 7:1 4:0 9:2 6:1 9:0 14:0
2:4 7:1 5:1 5:2 4:2 3:1 7:0
1:7 1:7 6:2 9:1 3:1 2:1 4:2
0:4 1:5 2:6 1:3 3:1 3:0 9:0
2:9 2:5 1:9 3:1 5:4 0:3 3:1
1:6 2:4 1:3 1:3 4:5 4:0 6:1
0:9 1:3 1:2 0:3 3:0 0:4 0:3
0:14 0:7 2:4 0:9 1:3 1:6 3:0

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 33:7 21
2. 7 5 0 2 23:11 15
3. 7 5 0 2 22:14 15
4. 7 4 0 3 19:22 12
5. 7 2 1 4 16:25 7
6. 7 1 1 5 13:22 4
7. 7 1 1 5 14:24 4
8. 7 1 1 5 16:31 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. FK Medlov,z.s. Slezský FC Opava, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Olšany SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV 1. SK Prostějov z.s. JISKRA Staré Město, z.s.
3:2 3:1 4:0 7:1 3:1 6:0 7:2
2:3 3:4 4:0 3:1 3:1 4:2 4:0
1:3 4:3 2:3 5:1 3:2 2:1 5:1
0:4 0:4 3:2 1:4 6:2 4:2 5:4
1:7 1:3 1:5 4:1 2:2 4:1 3:6
1:3 1:3 2:3 2:6 2:2 1:5 4:0
0:6 2:4 1:2 2:4 1:4 5:1 3:3
2:7 0:4 1:5 4:5 6:3 0:4 3:3

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 1 0 34:12 19
2. 7 5 0 2 23:19 15
3. 7 3 2 2 18:16 11
4. 7 2 3 2 18:13 9
5. 7 2 2 3 21:26 8
6. 7 2 2 3 12:18 8
7. 7 2 0 5 13:19 6
8. 7 0 2 5 11:27 2
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. FC Sparta Brno FC Slovan Havlíčkův Brod z. s. 1. SC ZNOJMO - mládež, spolek SK Líšeň Fotbalový club Zlín, z.s.
3:1 4:2 4:4 5:2 6:1 6:1 6:1
1:3 4:3 3:2 3:5 5:2 2:1 5:3
2:4 3:4 2:2 4:4 3:1 2:1 2:0
4:4 2:3 2:2 3:0 1:1 0:2 6:1
2:5 5:3 4:4 0:3 2:4 4:3 4:4
1:6 2:5 1:3 1:1 4:2 3:1 0:0
1:6 1:2 1:2 2:0 3:4 1:3 4:2
1:6 3:5 0:2 1:6 4:4 0:0 2:4

Skupina D

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina D

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 28:8 18
2. 7 5 0 2 38:10 15
3. 7 5 0 2 28:13 15
4. 7 4 1 2 21:13 13
5. 7 3 1 3 23:26 10
6. 7 2 0 5 13:30 6
7. 7 1 2 4 12:23 5
8. 7 0 0 7 3:43 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Písek fotbal z. s. VIKTORIA PLZEŇ - fotbal, z.s. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad
2:1 2:3 2:1 8:1 4:1 4:1 6:0
1:2 4:1 2:3 7:1 10:2 4:1 10:0
3:2 1:4 5:1 3:4 3:1 5:0 8:1
1:2 3:2 1:5 4:1 4:1 2:2 6:0
1:8 1:7 4:3 1:4 6:0 4:4 6:0
1:4 2:10 1:3 1:4 0:6 4:1 4:2
1:4 1:4 0:5 2:2 4:4 1:4 3:0
0:6 0:10 1:8 0:6 0:6 2:4 0:3

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina F

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina F

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 1 1 0 0 4:1 3
2. 1 1 0 0 3:0 3
3. 7 4 0 3 24:25 12
4. 1 1 0 0 3:2 3
5. 7 3 0 4 14:17 9
6. 2 0 0 2 3:5 0
7. 1 0 0 1 0:3 0
8. 1 0 0 1 0:3 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. FK Teplice - fotbal, spolek FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s. Viktorka Žižkov, z.s. FK Teplice - fotbal, spolek FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s. JUNIOR CHOMUTOV, z.s. TJ Sokol Stodůlky z.s.
6:0 11:4 4:2 6:0 11:4 8:1 6:3
0:6 1:5 2:3 1:5 1:0 3:0
4:11 5:1 2:3 5:1 4:3 1:2
2:4 3:2 3:2 3:2 3:2 1:5 4:2
0:6 1:5 2:3 1:5 1:0 3:0
4:11 5:1 2:3 5:1 4:3 1:2
1:8 0:1 3:4 5:1 0:1 3:4 1:3
3:6 0:3 2:1 2:4 0:3 2:1 3:1

Skupina G

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina G

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 1 1 0 0 3:0 3
2. 1 1 0 0 4:2 3
3. 1 1 0 0 2:1 3
4. 1 1 0 0 1:0 3
5. 1 0 0 1 1:2 0
6. 1 0 0 1 0:1 0
7. 1 0 0 1 2:4 0
8. 1 0 0 1 0:3 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal mládež SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. FK PARDUBICE, z.s. SK Benešov z.s. TJ Svitavy, z.s. FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s. FC TEMPO PRAHA, z.s. JFA ČB, z.s.
5:1 2:0 6:2 6:1 4:0 7:0 3:0
1:5 2:2 1:2 4:3 4:2 4:2 1:1
0:2 2:2 2:0 2:1 5:2 6:4 4:0
2:6 2:1 0:2 3:1 1:0 8:3 5:1
1:6 3:4 1:2 1:3 1:1 0:3 2:3
0:4 2:4 2:5 0:1 1:1 3:2 1:3
0:7 2:4 4:6 3:8 3:0 2:3 5:4
0:3 1:1 0:4 1:5 3:2 3:1 4:5

Skupina H

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina H

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 39:9 18
2. 7 5 1 1 29:19 16
3. 7 4 0 3 33:23 12
4. 7 3 2 2 17:18 11
5. 7 2 2 3 17:23 8
6. 7 2 1 4 22:24 7
7. 7 1 2 4 15:33 5
8. 7 1 0 6 11:34 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek Sportovní klub Solnice, z.s. FC Hradec Králové - mládež, z.s. FK Spartak Choceň MFK Trutnov, z.s. FK Mladá Boleslav RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.
5:1 4:3 2:3 7:0 3:1 12:0 6:1
1:5 4:3 4:1 3:1 7:4 3:3 7:2
3:4 3:4 5:4 4:6 5:2 4:3 9:0
3:2 1:4 4:5 1:1 5:4 1:1 2:1
0:7 1:3 6:4 1:1 2:2 5:3 2:3
1:3 4:7 2:5 4:5 2:2 5:1 4:1
0:12 3:3 3:4 1:1 3:5 1:5 4:3
1:6 2:7 0:9 1:2 3:2 1:4 3:4
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U11
Propozice