2019/2020 | U11 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 28.června

Do: 29.června

Místo konání

Benešov

Ke Stadionu 576

256 01

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba je 20 minut. 


Kontaktní osoba: bude doplněno

Počet hráčů:

5+1

Umístění

Skupina E (28. 6. 2020)

  • 1. FC Vítkovice 1919, z.s.

  • 2. FC Slovácko z.s.

  • 3. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s.

  • 4. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

  • 5. ABC Braník fotbal, z. s.

  • 6. Tělocvičná jednota Sokol Olšany

Skupina F (28. 6. 2020)

  • 1. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 2. FK PARDUBICE, z.s.

  • 3. FK DUKLA Praha

  • 4. SK Uničov, z.s.

  • 5. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 6. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.

Skupina G (28. 6. 2020)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. FK Spartak Choceň

  • 3. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 4. SK Benešov z.s.

  • 5. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 6. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

Skupina H (28. 6. 2020)

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 2. Sportovní klub Solnice, z.s.

  • 3. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 4. FC Písek fotbal z. s.

  • 5. Slezský FC Opava, z.s.

  • 6. Viktorka Žižkov, z.s.

Skupina K (29. 6. 2020)

  • 1. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

  • 2. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s.

  • 3. Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek

  • 4. FC Písek fotbal z. s.

  • 5. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 6. SK Uničov, z.s.

  • 7. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 8. SK Benešov z.s.

Zlatá skupina (29. 6. 2020)

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 2. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 3. FK PARDUBICE, z.s.

  • 4. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 5. FC Slovácko z.s.

  • 6. FK Spartak Choceň

  • 7. Sportovní klub Solnice, z.s.

  • 8. FC Vítkovice 1919, z.s.

Bronzová skupina (29. 6. 2020)

  • 1. Slezský FC Opava, z.s.

  • 2. Viktorka Žižkov, z.s.

  • 3. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 4. ABC Braník fotbal, z. s.

  • 5. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 6. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 7. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.

  • 8. Tělocvičná jednota Sokol Olšany

Výsledky

Skupina E (28. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 28:8 12
2. 5 3 0 2 21:8 9
3. 5 3 0 2 23:16 9
4. 5 3 0 2 19:16 9
5. 5 2 0 3 16:22 6
6. 5 0 0 5 7:44 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Vítkovice 1919, z.s. FC Slovácko z.s. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. ABC Braník fotbal, z. s. Tělocvičná jednota Sokol Olšany
2:0 7:2 2:3 7:2 10:1
0:2 5:1 3:1 1:3 12:1
2:7 1:5 5:2 6:1 9:1
3:2 1:3 2:5 6:4 7:2
2:7 3:1 1:6 4:6 6:2
1:10 1:12 1:9 2:7 2:6

Skupina F (28. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 17:6 12
2. 5 4 0 1 12:10 12
3. 5 3 0 2 17:13 9
4. 5 2 0 3 12:13 6
5. 5 1 0 4 14:14 3
6. 5 1 0 4 8:24 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FK PARDUBICE, z.s. FK DUKLA Praha SK Uničov, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.
0:2 3:1 4:1 4:2 6:0
2:0 1:4 2:1 3:2 4:3
1:3 4:1 2:5 4:2 6:2
1:4 1:2 5:2 3:2 2:3
2:4 2:3 2:4 2:3 6:0
0:6 3:4 2:6 3:2 0:6

Skupina G (28. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 24:2 15
2. 5 3 1 1 15:9 10
3. 5 2 2 1 13:11 8
4. 5 2 1 2 9:18 7
5. 5 1 0 4 7:15 3
6. 5 0 0 5 5:18 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek FK Spartak Choceň CU Bohemians Praha, z.s. SK Benešov z.s. FC Hradec Králové - mládež, z.s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.
4:2 4:0 8:0 4:0 4:0
2:4 2:2 4:1 4:1 3:1
0:4 2:2 3:3 3:2 5:0
0:8 1:4 3:3 2:1 3:2
0:4 1:4 2:3 1:2 3:2
0:4 1:3 0:5 2:3 2:3

Skupina H (28. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 29:7 15
2. 5 4 0 1 17:5 12
3. 5 3 0 2 13:14 9
4. 5 2 0 3 10:14 6
5. 5 1 0 4 11:20 3
6. 5 0 0 5 6:26 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal mládež Sportovní klub Solnice, z.s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. FC Písek fotbal z. s. Slezský FC Opava, z.s. Viktorka Žižkov, z.s.
3:2 9:3 4:0 4:1 9:1
2:3 2:1 2:0 4:0 7:1
3:9 1:2 3:0 5:3 1:0
0:4 0:2 0:3 6:2 4:3
1:4 0:4 3:5 2:6 5:1
1:9 1:7 0:1 3:4 1:5

Skupina K (29. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 30:18 18
2. 7 4 1 2 28:24 13
3. 7 3 1 3 22:18 10
4. 7 3 0 4 22:21 9
5. 7 3 0 4 20:21 9
6. 7 3 0 4 14:29 9
7. 7 2 1 4 16:18 7
8. 7 2 1 4 16:19 7
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s. Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek FC Písek fotbal z. s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. SK Uničov, z.s. CU Bohemians Praha, z.s. SK Benešov z.s.
2:5 2:1 4:3 6:5 9:1 4:2 3:1
5:2 5:5 1:6 4:2 6:2 4:3 3:4
1:2 5:5 8:4 4:0 2:5 1:2 1:0
3:4 6:1 4:8 0:3 4:0 4:3 1:2
5:6 2:4 0:4 3:0 5:1 0:2 5:4
1:9 2:6 5:2 0:4 1:5 2:1 3:2
2:4 3:4 2:1 3:4 2:0 1:2 3:3
1:3 4:3 0:1 2:1 4:5 2:3 3:3

Zlatá skupina (29. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 31:7 21
2. 7 6 0 1 30:8 18
3. 7 4 1 2 11:14 13
4. 7 4 0 3 12:13 12
5. 7 2 0 5 12:22 6
6. 7 1 2 4 13:26 5
7. 7 1 1 5 15:18 4
8. 7 1 0 6 10:26 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal mládež Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek FK PARDUBICE, z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FC Slovácko z.s. FK Spartak Choceň Sportovní klub Solnice, z.s. FC Vítkovice 1919, z.s.
2:1 6:0 1:0 4:0 10:2 3:2 5:2
1:2 5:0 4:1 5:1 4:2 4:1 7:1
0:6 0:5 2:0 3:0 1:1 2:1 3:1
0:1 1:4 0:2 2:1 2:1 3:1 4:3
0:4 1:5 0:3 1:2 6:3 4:3 0:2
2:10 2:4 1:1 1:2 3:6 2:2 2:1
2:3 1:4 1:2 1:3 3:4 2:2 5:0
2:5 1:7 1:3 3:4 2:0 1:2 0:5

Bronzová skupina (29. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 1 1 22:13 16
2. 7 4 2 1 21:14 14
3. 7 4 0 3 29:18 12
4. 7 3 1 3 19:14 10
5. 7 3 1 3 16:13 10
6. 7 2 3 2 19:14 9
7. 7 2 2 3 15:20 8
8. 7 0 0 7 10:45 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Slezský FC Opava, z.s. Viktorka Žižkov, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek ABC Braník fotbal, z. s. FC Hradec Králové - mládež, z.s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s. Tělocvičná jednota Sokol Olšany
5:1 2:7 2:0 2:1 1:1 3:2 7:1
1:5 3:2 3:1 2:2 3:3 5:1 4:0
7:2 2:3 2:3 3:1 1:4 6:2 8:3
0:2 1:3 3:2 1:2 5:0 3:3 6:2
1:2 2:2 1:3 2:1 3:2 1:2 6:1
1:1 3:3 4:1 0:5 2:3 0:0 9:1
2:3 1:5 2:6 3:3 2:1 0:0 5:2
1:7 0:4 3:8 2:6 1:6 1:9 2:5
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U11
Propozice
Rozlosování