2019/2020 | U10 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 23.června

Do: 24.června

Místo konání

Tábor

Kvapilova 3075

390 03

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba je 20 minut.


Kontaktní osoba: Alena Líkařová| 723 714 355 |likarova.alena@seznam.cz

Počet hráčů:

5+1

Umístění

Skupina A (23. 6. 2020)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 3. Fotbalový klub Kohouti Rokycany

  • 4. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 5. FC Písek fotbal z. s.

  • 6. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

Skupina B (23. 6. 2020)

  • 1. FK Spartak Choceň

  • 2. FK Mladá Boleslav

  • 3. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s.

  • 4. FC Vítkovice 1919, z.s.

  • 5. FK Teplice - fotbal, spolek

  • 6. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

Skupina C (23. 6. 2020)

  • 1. FC Slovácko z.s.

  • 2. FC Táborsko z.s.

  • 3. Football Talent Academy s.r.o.

  • 4. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 5. FK DUKLA Praha

  • 6. FC Hlinsko, z.s.

Skupina D (23. 6. 2020)

  • 1. FC Sparta Brno

  • 2. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 3. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.

  • 4. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 5. Tělocvičná jednota Sokol Bohdalice

  • 6. FK Meteor Praha VIII, z.s.

Skupina D (23. 6. 2020)

Skupina S (24. 6. 2020)

  • 1. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 2. Football Talent Academy s.r.o.

  • 3. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 4. Fotbalový klub Kohouti Rokycany

  • 5. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 6. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s.

  • 7. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 8. FC Vítkovice 1919, z.s.

Zlatá skupina (24. 6. 2020)

  • 1. Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek

  • 2. FC Táborsko z.s.

  • 3. FC Slovácko z.s.

  • 4. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 5. FK Mladá Boleslav

  • 6. FK Spartak Choceň

  • 7. FC Sparta Brno

  • 8. FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.

Bronzová skupina (24. 6. 2020)

  • 1. FK Teplice - fotbal, spolek

  • 2. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

  • 3. FK DUKLA Praha

  • 4. FC Písek fotbal z. s.

  • 5. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 6. FK Meteor Praha VIII, z.s.

  • 7. FC Hlinsko, z.s.

  • 8. Tělocvičná jednota Sokol Bohdalice

Výsledky

Skupina A (23. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 36:9 15
2. 5 3 0 2 26:13 9
3. 5 3 0 2 12:12 9
4. 5 3 0 2 17:21 9
5. 5 1 0 4 14:30 3
6. 5 0 0 5 7:27 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. Fotbalový klub Kohouti Rokycany SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. FC Písek fotbal z. s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.
6:2 6:1 9:2 9:2 6:2
2:6 1:3 5:1 11:2 7:1
1:6 3:1 2:3 3:1 3:1
2:9 1:5 3:2 7:2 4:3
2:9 2:11 1:3 2:7 7:0
2:6 1:7 1:3 3:4 0:7

Skupina B (23. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 34:6 15
2. 5 3 1 1 23:10 10
3. 5 2 1 2 10:14 7
4. 5 1 1 3 5:18 4
5. 5 1 0 4 17:28 3
6. 5 0 3 2 9:22 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Spartak Choceň FK Mladá Boleslav Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s. FC Vítkovice 1919, z.s. FK Teplice - fotbal, spolek MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV
2:1 6:1 5:0 12:2 9:2
1:2 4:2 7:0 7:2 4:4
1:6 2:4 2:0 4:3 1:1
0:5 0:7 0:2 4:3 1:1
2:12 2:7 3:4 3:4 7:1
2:9 4:4 1:1 1:1 1:7

Skupina C (23. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 27:9 12
2. 5 4 0 1 25:9 12
3. 5 3 0 2 15:17 9
4. 5 2 0 3 23:12 6
5. 5 1 0 4 13:25 3
6. 5 1 0 4 6:37 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Slovácko z.s. FC Táborsko z.s. Football Talent Academy s.r.o. CU Bohemians Praha, z.s. FK DUKLA Praha FC Hlinsko, z.s.
1:2 7:2 4:2 7:3 8:0
2:1 3:4 2:1 5:2 13:1
2:7 4:3 3:2 4:2 2:3
2:4 1:2 2:3 7:3 11:0
3:7 2:5 2:4 3:7 3:2
0:8 1:13 3:2 0:11 2:3

Skupina D (23. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 29:7 13
2. 5 3 0 2 34:11 9
3. 5 3 0 2 6:9 9
4. 5 2 0 3 6:20 6
5. 5 1 1 3 5:21 4
6. 5 0 2 3 4:16 2
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Sparta Brno SK Slavia Praha - fotbal mládež FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Bohdalice FK Meteor Praha VIII, z.s.
8:1 6:1 7:2 7:2 1:1
1:8 0:1 12:1 11:0 10:1
1:6 1:0 1:0 0:2 3:1
2:7 1:12 0:1 2:0 1:0
2:7 0:11 2:0 0:2 1:1
1:1 1:10 1:3 0:1 1:1

Skupina D (23. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina S (24. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 31:7 21
2. 7 5 0 2 38:16 15
3. 7 5 0 2 37:15 15
4. 7 3 1 3 22:15 10
5. 7 3 0 4 29:19 9
6. 7 2 1 4 15:31 7
7. 7 1 2 4 15:40 5
8. 7 0 0 7 2:46 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. Football Talent Academy s.r.o. SK Slavia Praha - fotbal mládež Fotbalový klub Kohouti Rokycany CU Bohemians Praha, z.s. Fotbalový klub Baník Sokolov, z. s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. FC Vítkovice 1919, z.s.
2:1 2:0 3:2 5:2 5:1 4:1 10:0
1:2 7:2 2:5 3:2 8:1 9:3 8:1
0:2 2:7 1:0 5:2 9:2 12:1 8:1
2:3 5:2 0:1 1:5 4:1 3:3 7:0
2:5 2:3 2:5 5:1 2:5 9:0 7:0
1:5 1:8 2:9 1:4 5:2 3:3 2:0
1:4 3:9 1:12 3:3 0:9 3:3 4:0
0:10 1:8 1:8 0:7 0:7 0:2 0:4

Zlatá skupina (24. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 33:9 21
2. 7 4 1 2 21:12 13
3. 7 4 0 3 17:13 12
4. 7 3 0 4 18:19 9
5. 7 3 0 4 16:21 9
6. 7 2 2 3 15:22 8
7. 7 2 0 5 20:19 6
8. 7 1 1 5 9:34 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, zapsaný spolek FC Táborsko z.s. FC Slovácko z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FK Mladá Boleslav FK Spartak Choceň FC Sparta Brno FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.
2:1 5:3 6:2 5:0 6:1 4:2 5:0
1:2 2:1 3:0 2:3 2:2 4:3 7:1
3:5 1:2 2:1 0:3 3:0 3:2 5:0
2:6 0:3 1:2 6:1 5:4 2:0 2:3
0:5 3:2 3:0 1:6 1:2 2:5 6:1
1:6 2:2 0:3 4:5 2:1 3:2 3:3
2:4 3:4 2:3 0:2 5:2 2:3 6:1
0:5 1:7 0:5 3:2 1:6 3:3 1:6

Bronzová skupina (24. 6. 2020)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 1 0 31:13 19
2. 7 4 2 1 23:18 14
3. 7 3 3 1 23:16 12
4. 7 2 2 3 23:20 8
5. 7 2 2 3 14:24 8
6. 7 1 3 3 15:14 6
7. 7 1 2 4 20:27 5
8. 7 1 1 5 8:25 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Teplice - fotbal, spolek MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV FK DUKLA Praha FC Písek fotbal z. s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. FK Meteor Praha VIII, z.s. FC Hlinsko, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Bohdalice
7:1 4:1 4:1 6:3 3:2 4:4 3:1
1:7 2:2 5:4 2:2 3:2 5:0 5:1
1:4 2:2 3:3 5:2 3:3 3:2 6:0
1:4 4:5 3:3 7:0 2:1 4:4 2:3
3:6 2:2 2:5 0:7 0:0 4:3 3:1
2:3 2:3 3:3 1:2 0:0 6:2 1:1
4:4 0:5 2:3 4:4 3:4 2:6 5:1
1:3 1:5 0:6 3:2 1:3 1:1 1:5
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U10
Propozice
Rozlosování