2018/2019 | U8 | Předkolo
Umístění

Skupina A

  • 1. TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.

  • 2. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 3. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.

  • 4. TJ START LUBY, z.s.

  • 5. A

  • 6. Sportovní klub Střešovice 1911

  • 7. SK Slavia Jesenice z.s.

Skupina B

  • 1. SK Hranice, z.s.

  • 2. 1. FC Poruba, z.s.

  • 3. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

  • 4. Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek

  • 5. TJ Sokol Velký Týnec, z.s.

  • 6. TJ Prusinovice, z.s.

  • 7. SK Zašová 1926, z.s.

Skupina C

Skupina D

  • 1. Sparta Kutná Hora, z. s.

  • 2. FK Náchod spolek

  • 3. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 4. SK Fotbalová škola Třebíč

  • 5. TJ Jiskra Hořice, z.s.

  • 6. TJ Spartak Opočno, z.s.

  • 7. Sportovní klub Studenec, z.s.

Skupina E

  • 1. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 2. SK Junior Teplice z.s.

  • 3. FK Litoměřicko, z.s.

  • 4. Tělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.

  • 5. Sportovní klub Roudnice nad Labem

Skupina F

  • 1. SK POLABAN Nymburk, z.s.

  • 2. SK Český Brod z.s.

  • 3. Sokol Hostouň z.s.

  • 4. SK Čechie Uhříněves, z.s.

  • 5. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.

Skupina G

Skupina H

Skupina I

Skupina J

Skupina K

Skupina L

Skupina M

Skupina N

Výsledky

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 6 6 0 0 39:13 18
2. 6 5 0 1 44:15 15
3. 6 4 0 2 31:10 12
4. 6 2 0 4 18:22 6
5. 6 2 0 4 24:29 6
6. 6 2 0 4 10:30 6
7. 6 0 0 6 5:52 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ TATRAN SEDLČANY, z.s. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s. TJ START LUBY, z.s. A Sportovní klub Střešovice 1911 SK Slavia Jesenice z.s.
7:6 3:2 5:2 6:3 8:0 10:0
6:7 4:3 5:4 10:0 10:0 9:1
2:3 3:4 4:0 5:2 5:0 12:1
2:5 4:5 0:4 6:3 1:3 5:2
3:6 0:10 2:5 3:6 6:1 10:1
0:8 0:10 0:5 3:1 1:6 6:0
0:10 1:9 1:12 2:5 1:10 0:6

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 6 5 1 0 26:11 16
2. 6 5 0 1 45:10 15
3. 6 4 1 1 36:17 13
4. 6 3 0 3 23:26 9
5. 6 2 0 4 13:29 6
6. 6 1 0 5 9:41 3
7. 6 0 0 6 0:18 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Hranice, z.s. 1. FC Poruba, z.s. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek TJ Sokol Velký Týnec, z.s. TJ Prusinovice, z.s. SK Zašová 1926, z.s.
-1:-1 3:3 4:2 4:3 8:0 3:0
-1:-1 8:4 -1:-1 -1:-1 14:1 -1:-1
3:3 4:8 8:4 10:1 8:1 3:0
2:4 -1:-1 4:8 6:2 7:1 3:0
3:4 -1:-1 1:10 2:6 4:3 3:0
0:8 1:14 1:8 1:7 3:4 3:0
0:3 -1:-1 0:3 0:3 0:3 0:3

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina D

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 6 6 0 0 29:10 18
2. 6 5 0 1 31:12 15
3. 6 4 0 2 32:17 12
4. 6 3 0 3 21:23 9
5. 6 2 0 4 12:33 6
6. 6 0 1 5 0:15 1
7. 6 0 1 5 0:15 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sparta Kutná Hora, z. s. FK Náchod spolek RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. SK Fotbalová škola Třebíč TJ Jiskra Hořice, z.s. TJ Spartak Opočno, z.s. Sportovní klub Studenec, z.s.
4:3 5:1 6:5 8:1 3:0 3:0
3:4 7:6 5:2 10:0 3:0 3:0
1:5 6:7 9:3 10:2 3:0 3:0
5:6 2:5 3:9 5:3 3:0 3:0
1:8 0:10 2:10 3:5 3:0 3:0
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:0
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:0

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 35:5 12
2. 4 3 0 1 29:4 9
3. 4 2 0 2 19:19 6
4. 4 1 0 3 6:33 3
5. 4 0 0 4 4:32 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

JUNIOR CHOMUTOV, z.s. SK Junior Teplice z.s. FK Litoměřicko, z.s. Tělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s. Sportovní klub Roudnice nad Labem
4:2 8:2 12:0 11:1
2:4 8:0 11:0 8:0
2:8 0:8 8:2 9:1
0:12 0:11 2:8 4:2
1:11 0:8 1:9 2:4

Skupina F

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 4 4 0 0 11:4 12
2. 4 3 0 1 20:8 9
3. 4 2 0 2 11:16 6
4. 4 1 0 3 7:16 3
5. 4 0 0 4 12:17 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK POLABAN Nymburk, z.s. SK Český Brod z.s. Sokol Hostouň z.s. SK Čechie Uhříněves, z.s. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
2:1 4:1 3:1 2:1
1:2 9:1 5:1 5:4
1:4 1:9 4:0 5:3
1:3 1:5 0:4 5:4
1:2 4:5 3:5 4:5

Skupina G

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina H

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina I

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina J

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina K

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina L

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina M

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina N

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U8
Propozice