2018/2019 | U8 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 8.června

Do: 9.června

Místo konání

Chomutov

Mostecká 5886

430 01

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba je 20 minut. 


Aktuální propozice: zde


Kontaktní osoba: Radek Zaťko | 604 719 658 | rzatko@seznam.cz


Počet hráčů:

4+1

Umístění

Skupina A

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 2. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 3. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 4. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 5. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 6. FOTBAL TŘINEC z.s.

Skupina B

  • 1. Mostecký fotbalový klub o.p.s.

  • 2. SK Sparta Kolín,z.s.

  • 3. FC Sparta Brno

  • 4. FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek

  • 5. SK Hranice, z.s.

  • 6. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

Skupina C

  • 1. FK Mladá Boleslav

  • 2. SK Benešov - Mládež z.s.

  • 3. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

  • 4. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 5. TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.

  • 6. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

Skupina D

  • 1. Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA

  • 2. FK Spartak Choceň

  • 3. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 4. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 5. Městský fotbalový klub Karviná, z.s.

  • 6. Sparta Kutná Hora, z. s.

Zlatá skupina

  • 1. Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA

  • 2. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 3. Mostecký fotbalový klub o.p.s.

  • 4. SK Benešov - Mládež z.s.

  • 5. FK Spartak Choceň

  • 6. SK Sparta Kolín,z.s.

  • 7. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 8. FK Mladá Boleslav

Stříbrná skupina

  • 1. FC Hradec Králové - mládež, z.s.

  • 2. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 3. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

  • 4. FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek

  • 5. FC Sparta Brno

  • 6. CU Bohemians Praha, z.s.

  • 7. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 8. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.

Bronzová skupina

  • 1. TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.

  • 2. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 3. Městský fotbalový klub Karviná, z.s.

  • 4. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

  • 5. Sparta Kutná Hora, z. s.

  • 6. FOTBAL TŘINEC z.s.

  • 7. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 8. SK Hranice, z.s.

Výsledky

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 46:12 15
2. 5 3 1 1 30:14 10
3. 5 3 0 2 20:20 9
4. 5 2 1 2 27:22 7
5. 5 1 0 4 15:36 3
6. 5 0 0 5 12:46 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal mládež Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. FC Hradec Králové - mládež, z.s. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. JUNIOR CHOMUTOV, z.s. FOTBAL TŘINEC z.s.
6:3 10:2 7:3 11:2 12:2
3:6 4:1 5:5 9:1 9:1
2:10 1:4 5:2 4:2 8:2
3:7 5:5 2:5 9:1 8:4
2:11 1:9 2:4 1:9 9:3
2:12 1:9 2:8 4:8 3:9

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 30:9 12
2. 5 4 0 1 26:13 12
3. 5 3 1 1 26:15 10
4. 5 2 1 2 29:12 7
5. 5 1 0 4 11:37 3
6. 5 0 0 5 7:43 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Mostecký fotbalový klub o.p.s. SK Sparta Kolín,z.s. FC Sparta Brno FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek SK Hranice, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
7:2 1:4 3:2 7:1 12:0
2:7 4:1 4:3 7:2 9:0
4:1 1:4 3:3 9:4 9:3
2:3 3:4 3:3 12:0 9:2
1:7 2:7 4:9 0:12 4:2
0:12 0:9 3:9 2:9 2:4

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 2 0 16:5 11
2. 5 3 1 1 19:15 10
3. 5 2 2 1 16:9 8
4. 5 2 1 2 26:21 7
5. 5 2 0 3 17:23 6
6. 5 0 0 5 10:31 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Mladá Boleslav SK Benešov - Mládež z.s. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. TJ TATRAN SEDLČANY, z.s. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek
2:2 1:1 3:2 3:0 7:0
2:2 3:2 9:5 0:4 5:2
1:1 2:3 3:3 5:2 5:0
2:3 5:9 3:3 10:3 6:3
0:3 4:0 2:5 3:10 8:5
0:7 2:5 0:5 3:6 5:8

Skupina D

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 48:9 15
2. 5 4 0 1 22:18 12
3. 5 2 0 3 27:16 6
4. 5 2 0 3 13:22 6
5. 5 2 0 3 12:28 6
6. 5 0 0 5 8:37 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA FK Spartak Choceň CU Bohemians Praha, z.s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. Městský fotbalový klub Karviná, z.s. Sparta Kutná Hora, z. s.
7:1 8:6 12:2 12:0 9:0
1:7 4:3 5:2 5:4 7:2
6:8 3:4 0:2 8:1 10:1
2:12 2:5 2:0 1:2 6:3
0:12 4:5 1:8 2:1 5:2
0:9 2:7 1:10 3:6 2:5

Zlatá skupina

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 46:9 21
2. 7 6 0 1 33:15 18
3. 7 5 0 2 27:17 15
4. 7 3 1 3 21:16 10
5. 7 3 0 4 31:38 9
6. 7 2 0 5 20:50 6
7. 7 1 0 6 19:28 3
8. 7 0 1 6 3:27 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA SK Slavia Praha - fotbal mládež Mostecký fotbalový klub o.p.s. SK Benešov - Mládež z.s. FK Spartak Choceň SK Sparta Kolín,z.s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. FK Mladá Boleslav
7:2 5:3 5:0 7:1 17:2 2:1 3:0
2:7 5:2 2:1 8:0 7:2 6:3 3:0
3:5 2:5 2:0 7:4 7:2 3:1 3:0
0:5 1:2 0:2 8:2 7:2 3:1 2:2
1:7 0:8 4:7 2:8 7:2 9:6 8:0
2:17 2:7 2:7 2:7 2:7 5:4 5:1
1:2 3:6 1:3 1:3 6:9 4:5 3:0
0:3 0:3 0:3 2:2 0:8 1:5 0:3

Stříbrná skupina

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 25:14 18
2. 7 4 1 2 29:25 13
3. 7 4 1 2 24:21 13
4. 7 3 2 2 32:30 11
5. 7 3 1 3 17:16 10
6. 7 2 1 4 16:18 7
7. 7 2 0 5 23:26 6
8. 7 0 2 5 8:24 2
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Hradec Králové - mládež, z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s. FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek FC Sparta Brno CU Bohemians Praha, z.s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.
6:1 5:2 2:5 2:1 3:2 4:3 3:0
1:6 5:4 8:5 3:4 4:1 5:2 3:3
2:5 4:5 5:3 2:1 4:4 4:3 3:0
5:2 5:8 3:5 3:3 4:3 8:5 4:4
1:2 4:3 1:2 3:3 1:3 4:3 3:0
2:3 1:4 4:4 3:4 3:1 0:2 3:0
3:4 2:5 3:4 5:8 3:4 2:0 5:1
0:3 3:3 0:3 4:4 0:3 0:3 1:5

Bronzová skupina

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 43:23 18
2. 7 5 0 2 41:29 15
3. 7 4 1 2 28:23 13
4. 7 4 0 3 30:27 12
5. 7 3 1 3 23:28 10
6. 7 2 1 4 27:31 7
7. 7 1 1 5 19:28 4
8. 7 1 0 6 15:37 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

TJ TATRAN SEDLČANY, z.s. JUNIOR CHOMUTOV, z.s. Městský fotbalový klub Karviná, z.s. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek Sparta Kutná Hora, z. s. FOTBAL TŘINEC z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek SK Hranice, z.s.
7:3 5:6 8:5 6:1 6:5 3:0 8:3
3:7 6:5 5:4 8:4 9:3 3:5 7:1
6:5 5:6 1:4 5:2 3:2 3:3 5:1
5:8 4:5 4:1 0:3 5:2 7:4 5:4
1:6 4:8 2:5 3:0 5:5 5:3 3:1
5:6 3:9 2:3 2:5 5:5 3:2 7:1
0:3 5:3 3:3 4:7 3:5 2:3 2:4
3:8 1:7 1:5 4:5 1:3 1:7 4:2
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U8
Propozice
Rozlosování