2018/2019 | U10 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 25.5.2019

Do: 26.5.2019

Místo konání

Vysoké Mýto

Sportovní 224

566 01

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Mužstva ve skupině hrají systémem každý  s každým. Hrací doba je 20 minut. 


Aktuální propozice: zde


Kontaktní osoba: Tomáš Fritsche |  724 856 534 | tomfri70@seznam.cz 


Počet hráčů:

5+1

Umístění

Skupina A (25. 5. 2019)

  • 1. Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA

  • 2. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 3. Sportovní klub FC Hlučín, z.s.

  • 4. 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.

  • 5. FC Písek fotbal z. s.

  • 6. 1. SK PROSTĚJOV

Skupina B (25. 5. 2019)

  • 1. FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek

  • 2. FC Slavoj Olympia Bruntál z.s.

  • 3. FK Litoměřicko, z.s.

  • 4. SK Benešov z.s.

  • 5. Viktorka Žižkov, z.s.

  • 6. FC Sparta Brno

Skupina C (25. 5. 2019)

  • 1. FK Mladá Boleslav

  • 2. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 3. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

  • 4. FK PARDUBICE, z.s.

  • 5. FK ZNOJMO z.s.

  • 6. FK Medlov,z.s.

Skupina D (25. 5. 2019)

  • 1. FC Vítkovice 1919, z.s.

  • 2. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.

  • 3. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.

  • 4. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 5. Sportovní klub Solnice, z.s.

  • 6. SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.

Zlatá skupina (26. 5. 2019)

  • 1. Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA

  • 2. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 3. FC Vítkovice 1919, z.s.

  • 4. FK Mladá Boleslav

  • 5. FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek

  • 6. SK Slavia Praha - fotbal mládež

  • 7. FC Slavoj Olympia Bruntál z.s.

  • 8. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.

Stříbrná skupina (26. 5. 2019)

  • 1. Sportovní klub FC Hlučín, z.s.

  • 2. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

  • 3. FK PARDUBICE, z.s.

  • 4. 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.

  • 5. FK Litoměřicko, z.s.

  • 6. SK Benešov z.s.

  • 7. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 8. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.

Bronzová skupina (26. 5. 2019)

  • 1. FC Sparta Brno

  • 2. Sportovní klub Solnice, z.s.

  • 3. Viktorka Žižkov, z.s.

  • 4. SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.

  • 5. FC Písek fotbal z. s.

  • 6. FK ZNOJMO z.s.

  • 7. FK Medlov,z.s.

  • 8. 1. SK PROSTĚJOV

Výsledky

Skupina A (25. 5. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 23:8 15
2. 5 4 0 1 29:12 12
3. 5 2 1 2 16:10 7
4. 5 2 0 3 11:17 6
5. 5 1 1 3 8:15 4
6. 5 0 0 5 2:27 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. Sportovní klub FC Hlučín, z.s. 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s. FC Písek fotbal z. s. 1. SK PROSTĚJOV
5:3 4:1 3:2 5:2 6:0
3:5 4:3 7:3 7:1 8:0
1:4 3:4 6:1 1:1 5:0
2:3 3:7 1:6 1:0 4:1
2:5 1:7 1:1 0:1 4:1
0:6 0:8 0:5 1:4 1:4

Skupina B (25. 5. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 15:6 13
2. 5 3 1 1 11:6 10
3. 5 2 1 2 15:19 7
4. 5 2 0 3 13:14 6
5. 5 1 1 3 15:19 4
6. 5 1 0 4 11:16 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek FC Slavoj Olympia Bruntál z.s. FK Litoměřicko, z.s. SK Benešov z.s. Viktorka Žižkov, z.s. FC Sparta Brno
3:2 4:1 4:1 2:2 2:0
2:3 2:2 1:0 2:0 4:1
1:4 2:2 5:0 3:10 4:3
1:4 0:1 0:5 8:1 4:3
2:2 0:2 10:3 1:8 2:4
0:2 1:4 3:4 3:4 4:2

Skupina C (25. 5. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 24:10 13
2. 5 4 0 1 17:11 12
3. 5 2 1 2 20:19 7
4. 5 2 0 3 12:11 6
5. 5 1 1 3 18:26 4
6. 5 0 1 4 8:22 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Mladá Boleslav SK Slavia Praha - fotbal mládež FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. FK PARDUBICE, z.s. FK ZNOJMO z.s. FK Medlov,z.s.
3:1 6:2 3:1 9:3 3:3
1:3 7:3 1:0 4:3 4:2
2:6 3:7 4:2 3:3 8:1
1:3 0:1 2:4 8:3 1:0
3:9 3:4 3:3 3:8 6:2
3:3 2:4 1:8 0:1 2:6

Skupina D (25. 5. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 18:10 12
2. 5 3 0 2 19:15 9
3. 5 3 0 2 17:14 9
4. 5 2 1 2 9:14 7
5. 5 1 1 3 7:10 4
6. 5 1 0 4 10:17 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Vítkovice 1919, z.s. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s. SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek Sportovní klub Solnice, z.s. SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
4:1 5:3 1:3 4:2 4:1
1:4 7:3 6:2 0:2 5:4
3:5 3:7 5:1 2:0 4:1
3:1 2:6 1:5 1:1 2:1
2:4 2:0 0:2 1:1 2:3
1:4 4:5 1:4 1:2 3:2

Zlatá skupina (26. 5. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 1 0 32:11 19
2. 7 4 1 2 28:13 13
3. 7 4 1 2 23:17 13
4. 7 4 1 2 18:15 13
5. 7 3 1 3 15:17 10
6. 7 1 1 5 12:24 4
7. 7 1 1 5 9:21 4
8. 7 0 3 4 14:33 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. FC Vítkovice 1919, z.s. FK Mladá Boleslav FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek SK Slavia Praha - fotbal mládež FC Slavoj Olympia Bruntál z.s. FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.
5:3 2:2 4:1 3:0 6:0 5:2 7:3
3:5 4:2 1:1 3:1 3:4 4:0 10:0
2:2 2:4 3:5 3:2 5:2 4:1 4:1
1:4 1:1 5:3 1:3 3:1 3:1 4:2
0:3 1:3 2:3 3:1 2:1 3:2 4:4
0:6 4:3 2:5 1:3 1:2 1:2 3:3
2:5 0:4 1:4 1:3 2:3 2:1 1:1
3:7 0:10 1:4 2:4 4:4 3:3 1:1

Stříbrná skupina (26. 5. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 4 2 1 17:6 14
2. 7 3 2 2 22:18 11
3. 7 3 2 2 17:16 11
4. 7 2 3 2 18:19 9
5. 7 3 0 4 19:21 9
6. 7 2 3 2 13:17 9
7. 7 2 2 3 14:19 8
8. 7 2 0 5 16:20 6
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sportovní klub FC Hlučín, z.s. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. FK PARDUBICE, z.s. 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s. FK Litoměřicko, z.s. SK Benešov z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
4:2 1:1 6:1 5:0 0:0 0:2 1:0
2:4 4:2 4:1 2:4 2:2 3:3 5:2
1:1 2:4 2:2 1:5 4:2 3:1 4:1
1:6 1:4 2:2 4:1 3:3 2:2 5:1
0:5 4:2 5:1 1:4 5:0 3:4 1:5
0:0 2:2 2:4 3:3 0:5 3:1 3:2
2:0 3:3 1:3 2:2 4:3 1:3 1:5
0:1 2:5 1:4 1:5 5:1 2:3 5:1

Bronzová skupina (26. 5. 2019)

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 4 1 2 19:17 13
2. 7 4 0 3 25:13 12
3. 7 4 0 3 22:25 12
4. 7 3 2 2 22:16 11
5. 7 3 0 4 21:20 9
6. 7 3 0 4 23:25 9
7. 7 3 0 4 12:23 9
8. 7 2 1 4 17:22 7
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Sparta Brno Sportovní klub Solnice, z.s. Viktorka Žižkov, z.s. SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. FC Písek fotbal z. s. FK ZNOJMO z.s. FK Medlov,z.s. 1. SK PROSTĚJOV
0:4 4:2 2:2 5:4 1:3 5:1 2:1
4:0 7:1 2:3 1:2 4:2 2:4 5:1
2:4 1:7 3:2 4:2 6:5 4:0 2:5
2:2 3:2 2:3 7:2 2:4 3:0 3:3
4:5 2:1 2:4 2:7 6:0 1:2 4:1
3:1 2:4 5:6 4:2 0:6 6:2 3:4
1:5 4:2 0:4 0:3 2:1 2:6 3:2
1:2 1:5 5:2 3:3 1:4 4:3 2:3
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U10
Propozice
Rozlosování