2017/2018 | U8 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 9.června

Do: 10.června

Místo konání

Příbram

Žižkova 694

261 01

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Rozdělení v turnaji je do čtyři skupiny po 6 týmech, kde mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba v hlavním turnaji je 20 minut.



Mužstva umístěná po základní části na 1. a 2. místě jednotlivých skupin, hrají ZLATOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do ZLATÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání). 


Mužstva umístěná po základní části na 3. a 4. místě jednotlivých skupin, hrají STŘÍBRNOU část  turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s který ze stejné skupiny postoupí do STŘÍBRNÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání). 

Mužstva umístěná po základní části na 5. a 6. místě jednotlivých skupin, hrají BRONZOVOU část  turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do BRONZOVÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání). 

V těchto nadstavbových skupinách (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) se hraje opět systémem každý  s každým, kde se rozhodne o celkovém pořadí turnaje.



Kompletní propozice k finálovému turnaji zde: https://bit.ly/2H7MDeZ

Kontaktní osoba: Pavel Balík | 731 470 626 | pbalik@email.cz

Počet hráčů:

4+1

Umístění

Skupina A

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal a.s.

  • 2. FC Písek fotbal z. s.

  • 3. Tělovýchovná jednota Sokol Libchavy, z.s.

  • 4. 1. FC SLOVÁCKO, a.s.

  • 5. 1. FK Příbram, a.s.

  • 6. 1. SK PROSTĚJOV

Skupina B

  • 1. FK Spartak Choceň

  • 2. FK Mladá Boleslav

  • 3. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 4. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 5. FK Baník Sokolov a.s.

  • 6. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

Skupina C

  • 1. Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA

  • 2. FC Hradec Králové, a.s.

  • 3. FC Baník Ostrava, a.s.

  • 4. Městský fotbalový klub Karviná, z.s.

  • 5. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 6. FC Vítkovice 1919, z.s.

Skupina D

  • 1. 1. FC SLOVÁCKO, a.s.

  • 2. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.

  • 3. FK Baník Sokolov a.s.

  • 4. 1. SK PROSTĚJOV

  • 5. FC Vítkovice 1919, z.s.

  • 6. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek

  • 7. FC SLOVAN LIBEREC a.s.

  • 8. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

Skupina E

  • 1. FC Baník Ostrava, a.s.

  • 2. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 3. Městský fotbalový klub Karviná, z.s.

  • 4. Tělovýchovná jednota Sokol Libchavy, z.s.

  • 5. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 6. FC Slavia Karlovy Vary a.s.

  • 7. 1. FK Příbram, a.s.

  • 8. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

Skupina F

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal a.s.

  • 2. Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA

  • 3. FK Mladá Boleslav

  • 4. Bohemians Praha 1905, a.s.

  • 5. FC Hradec Králové, a.s.

  • 6. FK Spartak Choceň

  • 7. FC Písek fotbal z. s.

  • 8. FC MAS Táborsko a.s.

Výsledky

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 40:9 15
2. 5 3 0 2 25:19 9
3. 5 3 0 2 17:14 9
4. 5 2 0 3 16:23 6
5. 5 2 0 3 9:27 6
6. 5 0 0 5 6:21 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal a.s. FC Písek fotbal z. s. Tělovýchovná jednota Sokol Libchavy, z.s. 1. FC SLOVÁCKO, a.s. 1. FK Příbram, a.s. 1. SK PROSTĚJOV
6:4 5:2 9:2 13:0 7:1
4:6 4:3 3:6 8:3 6:1
2:5 3:4 6:3 3:1 3:1
2:9 6:3 3:6 2:3 3:2
0:13 3:8 1:3 3:2 2:1
1:7 1:6 1:3 2:3 1:2

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 32:9 13
2. 5 4 1 0 26:9 13
3. 5 2 1 2 26:16 7
4. 5 2 1 2 25:27 7
5. 5 1 0 4 10:35 3
6. 5 0 0 5 13:36 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Spartak Choceň FK Mladá Boleslav SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FK Baník Sokolov a.s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.
3:3 4:2 8:1 7:0 10:3
3:3 5:2 9:3 4:0 5:1
2:4 2:5 4:4 11:2 7:1
1:8 3:9 4:4 9:2 8:4
0:7 0:4 2:11 2:9 6:4
3:10 1:5 1:7 4:8 4:6

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 46:7 15
2. 5 3 1 1 26:20 10
3. 5 3 0 2 20:17 9
4. 5 2 1 2 15:23 7
5. 5 1 0 4 12:28 3
6. 5 0 0 5 4:28 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA FC Hradec Králové, a.s. FC Baník Ostrava, a.s. Městský fotbalový klub Karviná, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek FC Vítkovice 1919, z.s.
9:3 9:1 8:1 7:2 13:0
3:9 5:1 5:5 7:3 6:2
1:9 1:5 5:2 8:1 5:0
1:8 5:5 2:5 5:4 2:1
2:7 3:7 1:8 4:5 2:1
0:13 2:6 0:5 1:2 1:2

Skupina D

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 50:16 21
2. 7 4 2 1 32:23 14
3. 7 3 2 2 27:20 11
4. 7 3 0 4 16:19 9
5. 7 2 3 2 13:17 9
6. 7 2 1 4 19:27 7
7. 7 1 1 5 20:25 4
8. 7 1 1 5 9:39 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

1. FC SLOVÁCKO, a.s. Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s. FK Baník Sokolov a.s. 1. SK PROSTĚJOV FC Vítkovice 1919, z.s. Sportovní klub Motorlet Praha, spolek FC SLOVAN LIBEREC a.s. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV
6:3 7:3 3:2 8:1 8:1 7:6 11:0
3:6 4:6 6:3 4:4 4:3 6:5 9:2
3:7 6:4 4:1 2:2 4:7 6:3 8:0
2:3 3:6 1:4 3:1 0:3 2:1 5:1
1:8 4:4 2:2 1:3 1:2 2:0 3:0
1:8 3:4 7:4 3:0 2:1 2:5 3:6
6:7 5:6 3:6 1:2 0:2 5:2 5:1
0:11 2:9 0:8 1:5 0:3 6:3 1:5

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 4 2 1 28:19 14
2. 7 4 1 2 33:22 13
3. 7 3 3 1 25:20 12
4. 7 3 3 1 18:14 12
5. 7 2 4 1 32:23 10
6. 7 2 3 2 27:23 9
7. 7 1 2 4 14:23 5
8. 7 0 0 7 13:46 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Baník Ostrava, a.s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. Městský fotbalový klub Karviná, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Libchavy, z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FC Slavia Karlovy Vary a.s. 1. FK Příbram, a.s. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek
1:7 5:2 2:2 5:5 4:1 5:0 6:2
7:1 2:3 4:2 4:4 4:7 4:3 8:2
2:5 3:2 2:2 5:4 4:4 1:1 8:2
2:2 2:4 2:2 1:1 4:3 3:1 4:1
5:5 4:4 4:5 1:1 3:3 7:2 8:3
1:4 7:4 4:4 3:4 3:3 2:2 7:2
0:5 3:4 1:1 1:3 2:7 2:2 5:1
2:6 2:8 2:8 1:4 3:8 2:7 1:5

Skupina F

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 7 0 0 49:18 21
2. 7 5 0 2 42:20 15
3. 7 4 1 2 26:23 13
4. 7 3 2 2 21:27 11
5. 7 2 1 4 25:31 7
6. 7 1 3 3 21:27 6
7. 7 2 0 5 27:37 6
8. 7 0 1 6 13:41 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal a.s. Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA FK Mladá Boleslav Bohemians Praha 1905, a.s. FC Hradec Králové, a.s. FK Spartak Choceň FC Písek fotbal z. s. FC MAS Táborsko a.s.
5:2 9:4 10:1 6:2 7:2 6:4 6:3
2:5 3:4 6:2 9:3 4:2 9:3 9:1
4:9 4:3 1:5 3:2 3:3 4:1 7:0
1:10 2:6 5:1 4:3 2:2 7:5 0:0
2:6 3:9 2:3 3:4 3:3 4:3 8:3
2:7 2:4 3:3 2:2 3:3 4:5 5:3
4:6 3:9 1:4 5:7 3:4 5:4 6:3
3:6 1:9 0:7 0:0 3:8 3:5 3:6
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U8
Rozlosování