2017/2018 | U13 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 5.5.2018

Do: 6.5.2018

Místo konání

Rokycany

Pod Husovými sady 205

337 01

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Rozdělení v turnaji je do čtyři skupiny po 6 týmech, kde mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba v hlavním turnaji je 20 minut.



Mužstva umístěná po základní části na 1. a 2. místě jednotlivých skupin, hrají ZLATOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do ZLATÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).


Mužstva umístěná po základní části na 3. a 4. místě jednotlivých skupin, hrají STŘÍBRNOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s který ze stejné skupiny postoupí do STŘÍBRNÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).


Mužstva umístěná po základní části na 5. a 6. místě jednotlivých skupin, hrají BRONZOVOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do BRONZOVÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).


V těchto nadstavbových skupinách (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) se hraje opět systémem každý s každým, kde se rozhodne o celkovém pořadí turnaje.



Kompletní propozice k finálovému turnaji zde:https://bit.ly/2GEKgAA.
Kontaktní osoba: Václav Moulis | 
774 815 354  | J.aV.moulisovi@seznam.cz 


Počet hráčů:

7+1

Umístění

Skupina A

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal a.s.

  • 2. AC Sparta Praha fotbal, a.s.

  • 3. FK Jablonec, z.s.

  • 4. SK Sigma Olomouc, a.s.

  • 5. FC FASTAV Zlín, a. s.

  • 6. FK Mladá Boleslav a.s.

  • 7. FK TEPLICE a.s.

  • 8. FC TEMPO PRAHA, z.s.

Skupina B

  • 1. Fotbalový klub Pardubice a.s.

  • 2. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.

  • 3. FK DUKLA Praha

  • 4. FC ZBROJOVKA BRNO, a. s.

  • 5. FK Náchod s.r.o.

  • 6. 1. SK PROSTĚJOV

  • 7. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 8. FK FOTBAL TŘINEC a.s.

Skupina C

  • 1. 1. FK Příbram, a.s.

  • 2. Bohemians Praha 1905, a.s.

  • 3. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.

  • 4. Městský fotbalový klub Karviná, z.s.

  • 5. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s.

  • 6. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s.

  • 7. FK Baník Sokolov a.s.

  • 8. SK Líšeň

Skupina E

  • 1. FC FASTAV Zlín, a. s.

  • 2. SK Slavia Praha - fotbal a.s.

  • 3. FC ZBROJOVKA BRNO, a. s.

  • 4. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 5. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.

  • 6. Bohemians Praha 1905, a.s.

Skupina F

  • 1. SK Sigma Olomouc, a.s.

  • 2. AC Sparta Praha fotbal, a.s.

  • 3. Fotbalový klub Pardubice a.s.

  • 4. FK Náchod s.r.o.

  • 5. 1. FK Příbram, a.s.

  • 6. SK Líšeň

Skupina G

  • 1. FK Mladá Boleslav a.s.

  • 2. FC TEMPO PRAHA, z.s.

  • 3. FK DUKLA Praha a. s.

  • 4. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.

  • 5. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s.

  • 6. FK Baník Sokolov a.s.

Skupina H

  • 1. FK TEPLICE a.s.

  • 2. Fotbalový Klub Jablonec, a.s.

  • 3. 1. SK PROSTĚJOV

  • 4. FK FOTBAL TŘINEC a.s.

  • 5. MFK Karviná a.s.

  • 6. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s.

Výsledky

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 2 0 16:2 17
2. 7 4 3 0 8:1 15
3. 7 3 3 1 12:8 12
4. 7 3 2 2 8:5 11
5. 7 2 2 3 7:10 8
6. 7 2 1 4 5:10 7
7. 7 1 1 5 5:14 4
8. 7 1 0 6 6:17 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal a.s. AC Sparta Praha fotbal, a.s. FK Jablonec, z.s. SK Sigma Olomouc, a.s. FC FASTAV Zlín, a. s. FK Mladá Boleslav a.s. FK TEPLICE a.s. FC TEMPO PRAHA, z.s.
0:0 2:1 0:0 4:0 5:1 2:0 3:0
0:0 1:1 1:0 0:0 1:0 3:0 2:0
1:2 1:1 3:1 2:1 1:1 1:1 3:1
0:0 0:1 1:3 1:1 2:0 2:0 2:0
0:4 0:0 1:2 1:1 1:0 0:3 4:0
1:5 0:1 1:1 0:2 0:1 1:0 2:0
0:2 0:3 1:1 0:2 3:0 0:1 1:5
0:3 0:2 1:3 0:2 0:4 0:2 5:1

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 0 1 12:3 18
2. 7 4 0 3 8:8 12
3. 7 3 2 2 12:8 11
4. 7 3 1 3 8:7 10
5. 7 3 1 3 8:9 10
6. 7 2 2 3 7:9 8
7. 7 2 1 4 7:11 7
8. 7 1 1 5 5:12 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Fotbalový klub Pardubice a.s. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. FK DUKLA Praha FC ZBROJOVKA BRNO, a. s. FK Náchod s.r.o. 1. SK PROSTĚJOV RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. FK FOTBAL TŘINEC a.s.
2:0 0:1 2:0 1:0 3:1 2:1 2:0
0:2 2:1 1:0 3:2 0:1 0:2 2:0
1:0 1:2 0:0 3:0 2:2 2:3 3:1
0:2 0:1 0:0 1:2 2:1 3:1 2:0
0:1 2:3 0:3 2:1 1:0 2:0 1:1
1:3 1:0 2:2 1:2 0:1 0:0 2:1
1:2 2:0 3:2 1:3 0:2 0:0 0:2
0:2 0:2 1:3 0:2 1:1 1:2 2:0

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 1 1 12:3 16
2. 7 4 2 1 12:2 14
3. 7 3 2 2 9:7 11
4. 7 2 2 3 8:9 8
5. 7 2 2 3 7:13 8
6. 7 2 1 4 5:10 7
7. 7 1 3 3 3:7 6
8. 7 1 3 3 4:9 6
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

1. FK Příbram, a.s. Bohemians Praha 1905, a.s. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. Městský fotbalový klub Karviná, z.s. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s. FK Baník Sokolov a.s. SK Líšeň
0:0 3:1 1:0 5:0 2:1 0:1 1:0
0:0 0:1 3:0 2:0 3:0 4:1 0:0
1:3 1:0 1:3 1:1 3:0 0:0 2:0
0:1 0:3 3:1 4:0 0:3 0:0 1:1
0:5 0:2 1:1 0:4 2:0 0:0 4:1
1:2 0:3 0:3 3:0 0:2 1:0 0:0
1:0 1:4 0:0 0:0 0:0 0:1 1:2
0:1 0:0 0:2 1:1 1:4 0:0 2:1

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 7:7 12
2. 5 3 0 2 7:3 9
3. 5 2 1 2 8:4 7
4. 5 2 0 3 6:7 6
5. 5 2 0 3 3:8 6
6. 5 1 1 3 2:4 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC FASTAV Zlín, a. s. SK Slavia Praha - fotbal a.s. FC ZBROJOVKA BRNO, a. s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. Bohemians Praha 1905, a.s.
0:4 2:1 2:1 2:1 1:0
4:0 1:0 2:0 0:1 0:2
1:2 0:1 3:1 4:0 0:0
1:2 0:2 1:3 2:0 2:0
1:2 1:0 0:4 0:2 1:0
0:1 2:0 0:0 0:2 0:1

Skupina F

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 11:1 12
2. 5 4 0 1 10:2 12
3. 5 4 0 1 10:5 12
4. 5 2 0 3 3:8 6
5. 5 1 0 4 2:8 3
6. 5 0 0 5 2:14 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Sigma Olomouc, a.s. AC Sparta Praha fotbal, a.s. Fotbalový klub Pardubice a.s. FK Náchod s.r.o. 1. FK Příbram, a.s. SK Líšeň
0:1 2:0 2:0 4:0 3:0
1:0 1:2 4:0 1:0 3:0
0:2 2:1 1:0 2:1 5:1
0:2 0:4 0:1 1:0 2:1
0:4 0:1 1:2 0:1 1:0
0:3 0:3 1:5 1:2 0:1

Skupina G

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 8:2 13
2. 5 3 1 1 11:4 10
3. 5 2 1 2 9:8 7
4. 5 1 2 2 3:6 5
5. 5 1 2 2 3:7 5
6. 5 0 1 4 3:10 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Mladá Boleslav a.s. FC TEMPO PRAHA, z.s. FK DUKLA Praha a. s. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s. FK Baník Sokolov a.s.
2:0 0:0 2:1 2:0 2:1
0:2 3:1 3:0 1:1 4:0
0:0 1:3 1:2 4:1 3:2
1:2 0:3 2:1 0:0 0:0
0:2 1:1 1:4 0:0 1:0
1:2 0:4 2:3 0:0 0:1

Skupina H

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 2 0 10:3 11
2. 5 3 1 1 8:4 10
3. 5 3 0 2 7:6 9
4. 5 2 1 2 5:5 7
5. 5 2 0 3 6:10 6
6. 5 0 0 5 1:9 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK TEPLICE a.s. Fotbalový Klub Jablonec, a.s. 1. SK PROSTĚJOV FK FOTBAL TŘINEC a.s. MFK Karviná a.s. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s.
1:1 3:1 1:1 4:0 1:0
1:1 2:0 2:0 1:2 2:1
1:3 0:2 2:1 3:0 1:0
1:1 0:2 1:2 2:0 1:0
0:4 2:1 0:3 0:2 4:0
0:1 1:2 0:1 0:1 0:4
Nejlepší hráči

Nejlepší hráč:

TOMAS David - SK Slavia Praha

Nejlepší hráč:

HOLEČKO Vojtěch - FK Jablonec

Nejlepší hráč:

NEJLEPŠÍ HRÁČ FK Motorlet Praha - DUCHÁČKOVÁ Klára

Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U13
Rozlosování