2017/2018 | U12 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 19.května

Do: 20.května

Místo konání

Vysoké Mýto

Sportovní 224

566 01

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Rozdělení v turnaji je do čtyři skupiny po 6 týmech, kde mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba v hlavním turnaji je 20 minut.



Mužstva umístěná po základní části na 1. a 2. místě jednotlivých skupin, hrají ZLATOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do ZLATÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).


Mužstva umístěná po základní části na 3. a 4. místě jednotlivých skupin, hrají STŘÍBRNOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s který ze stejné skupiny postoupí do STŘÍBRNÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).


Mužstva umístěná po základní části na 5. a 6. místě jednotlivých skupin, hrají BRONZOVOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do BRONZOVÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).

V těchto nadstavbových skupinách (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) se hraje opět systémem každý s každým, kde se rozhodne o celkovém pořadí turnaje.



Kompletní propozice k finálovému turnaji zde:https://bit.ly/2ICFPCP

Kontaktní osoba: : Tomáš Fritsche | 724 856 534 | tomfri70@seznam.cz 

Počet hráčů:

7+1

Umístění

Skupina A

  • 1. FC Hradec Králové, a.s.

  • 2. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 3. FC Písek fotbal z. s.

  • 4. SK Slavia Praha - fotbal a.s.

  • 5. Fotbalový klub Šumperk z.s.

  • 6. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s.

Skupina B

  • 1. AC Sparta Praha fotbal, a.s.

  • 2. FC Sellier & Bellot Vlašim, a.s.

  • 3. FK Meteor Praha VIII, z.s.

  • 4. FK Mladá Boleslav a.s.

  • 5. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.

  • 6. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.

Skupina C

  • 1. SK Dynamo České Budějovice, a.s.

  • 2. Slezský fotbalový club Opava a.s.

  • 3. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

  • 4. MFK Karviná a.s.

  • 5. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s.

  • 6. SK Kladno a.s.

Skupina D

  • 1. FK Baník Sokolov a.s.

  • 2. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s.

  • 3. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.

  • 4. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 5. SK Vysoké Mýto z.s.

  • 6. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s.

  • 7. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.

  • 8. SK Kladno a.s.

Skupina E

  • 1. 1. FC SLOVÁCKO, a.s.

  • 2. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

  • 3. FK Mladá Boleslav a.s.

  • 4. Fotbalový Klub Jablonec, a.s.

  • 5. MFK Karviná a.s.

  • 6. FK Meteor Praha VIII, z.s.

  • 7. FC Písek fotbal z. s.

  • 8. Fotbalový klub Šumperk z.s.

Skupina F

  • 1. AC Sparta Praha fotbal, a.s.

  • 2. FC Hradec Králové, a.s.

  • 3. Bohemians Praha 1905, a.s.

  • 4. SK Dynamo České Budějovice, a.s.

  • 5. FC ZBROJOVKA BRNO, a. s.

  • 6. SK Slavia Praha - fotbal a.s.

  • 7. FC Sellier & Bellot Vlašim, a.s.

  • 8. Slezský fotbalový club Opava a.s.

Výsledky

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 15:3 15
2. 5 2 1 2 8:5 7
3. 5 2 1 2 9:10 7
4. 5 2 0 3 8:11 6
5. 5 2 0 3 4:13 6
6. 5 1 0 4 7:9 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Hradec Králové, a.s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. FC Písek fotbal z. s. SK Slavia Praha - fotbal a.s. Fotbalový klub Šumperk z.s. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s.
2:1 3:1 3:1 5:0 2:0
1:2 1:1 4:0 0:1 2:1
1:3 1:1 3:1 1:3 3:2
1:3 0:4 1:3 4:0 2:1
0:5 1:0 3:1 0:4 0:3
0:2 1:2 2:3 1:2 3:0

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 21:1 12
2. 5 4 0 1 7:3 12
3. 5 3 0 2 6:9 9
4. 5 2 0 3 4:5 6
5. 5 1 0 4 4:12 3
6. 5 1 0 4 1:13 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

AC Sparta Praha fotbal, a.s. FC Sellier & Bellot Vlašim, a.s. FK Meteor Praha VIII, z.s. FK Mladá Boleslav a.s. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
0:1 6:0 3:0 7:0 5:0
1:0 1:2 1:0 2:1 2:0
0:6 2:1 0:2 1:0 3:0
0:3 0:1 2:0 2:0 0:1
0:7 1:2 0:1 0:2 3:0
0:5 0:2 0:3 1:0 0:3

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 8:3 12
2. 5 3 1 1 17:8 10
3. 5 3 0 2 12:10 9
4. 5 2 1 2 8:9 7
5. 5 2 0 3 5:9 6
6. 5 0 0 5 1:12 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Dynamo České Budějovice, a.s. Slezský fotbalový club Opava a.s. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek MFK Karviná a.s. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. SK Kladno a.s.
4:0 1:3 1:0 1:0 1:0
0:4 5:1 3:3 5:0 4:0
3:1 1:5 4:1 1:2 3:1
0:1 3:3 1:4 2:1 2:0
0:1 0:5 2:1 1:2 2:0
0:1 0:4 1:3 0:2 0:2

Skupina D

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 2 0 9:3 17
2. 7 4 1 2 9:2 13
3. 7 4 0 3 15:10 12
4. 7 3 2 2 9:8 11
5. 7 3 1 3 11:11 10
6. 7 2 2 3 8:10 8
7. 7 2 1 4 6:14 7
8. 7 0 1 6 6:15 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Baník Sokolov a.s. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. SK Vysoké Mýto z.s. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. SK Kladno a.s.
1:0 1:0 0:0 1:1 2:1 3:1 1:0
0:1 1:0 0:0 3:0 0:1 3:0 2:0
0:1 0:1 3:1 3:4 2:0 3:0 4:3
0:0 0:0 1:3 0:2 2:1 3:1 3:1
1:1 0:3 4:3 2:0 2:3 0:1 2:0
1:2 1:0 0:2 1:2 3:2 1:1 1:1
1:3 0:3 0:3 1:3 1:0 1:1 2:1
0:1 0:2 3:4 1:3 0:2 1:1 1:2

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 1 0 19:4 19
2. 7 4 1 2 12:10 13
3. 7 4 0 3 18:7 12
4. 7 3 1 3 7:6 10
5. 7 2 2 3 9:13 8
6. 7 2 1 4 8:15 7
7. 7 2 0 5 9:14 6
8. 7 1 2 4 4:17 5
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

1. FC SLOVÁCKO, a.s. Městský fotbalový klub Frýdek-Místek FK Mladá Boleslav a.s. Fotbalový Klub Jablonec, a.s. MFK Karviná a.s. FK Meteor Praha VIII, z.s. FC Písek fotbal z. s. Fotbalový klub Šumperk z.s.
0:0 2:1 1:0 5:0 4:1 2:1 5:1
0:0 0:6 1:0 4:1 1:3 3:0 3:0
1:2 6:0 0:1 1:3 2:0 2:1 6:0
0:1 0:1 1:0 0:0 4:2 0:2 2:0
0:5 1:4 3:1 0:0 1:2 4:1 0:0
1:4 3:1 0:2 2:4 2:1 0:3 0:0
1:2 0:3 1:2 2:0 1:4 3:0 1:3
1:5 0:3 0:6 0:2 0:0 0:0 3:1

Skupina F

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 4 2 1 21:5 14
2. 7 4 1 2 14:7 13
3. 7 4 1 2 9:5 13
4. 7 4 1 2 10:7 13
5. 7 3 2 2 7:6 11
6. 7 3 1 3 10:10 10
7. 7 1 0 6 5:17 3
8. 7 1 0 6 6:25 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

AC Sparta Praha fotbal, a.s. FC Hradec Králové, a.s. Bohemians Praha 1905, a.s. SK Dynamo České Budějovice, a.s. FC ZBROJOVKA BRNO, a. s. SK Slavia Praha - fotbal a.s. FC Sellier & Bellot Vlašim, a.s. Slezský fotbalový club Opava a.s.
1:1 2:1 5:0 0:0 3:1 0:1 10:1
1:1 0:3 0:1 2:0 3:1 3:0 5:1
1:2 3:0 0:0 1:0 0:2 2:0 2:1
0:5 1:0 0:0 0:1 2:1 3:0 4:0
0:0 0:2 0:1 1:0 1:1 4:2 1:0
1:3 1:3 2:0 1:2 1:1 2:1 2:0
1:0 0:3 0:2 0:3 2:4 1:2 1:3
1:10 1:5 1:2 0:4 0:1 0:2 3:1
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U12
Rozlosování