2017/2018 | U11 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 12.5.2018

Do: 13.5.2018

Místo konání

České Budějovice

V Hluboké cestě 2288

370 06

Počet družstev:

25

Systém tunaje:

Rozdělení v turnaji je do čtyři skupiny po 6 týmech, kde mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba v hlavním turnaji je 20 minut.



Mužstva umístěná po základní části na 1. a 2. místě jednotlivých skupin, hrají ZLATOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do ZLATÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).


Mužstva umístěná po základní části na 3. a 4. místě jednotlivých skupin, hrají STŘÍBRNOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s který ze stejné skupiny postoupí do STŘÍBRNÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).


Mužstva umístěná po základní části na 5. a 6. místě jednotlivých skupin, hrají BRONZOVOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do BRONZOVÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).

V těchto nadstavbových skupinách (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) se hraje opět systémem každý s každým, kde se rozhodne o celkovém pořadí turnaje.



Kompletní propozice k finálovému turnaji zde:https://bit.ly/2ICFGzh

Kontaktní osoba: Petr Benát   | 603 990 073 | pbenat@dynamocb.cz 

Počet hráčů:

7+1

Umístění

Skupina A

  • 1. FC Hradec Králové, a.s.

  • 2. Fotbalový klub Pardubice a.s.

  • 3. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s.

  • 4. Slezský fotbalový club Opava a.s.

  • 5. AC Sparta Praha fotbal, a.s.

  • 6. Football Talent Academy s.r.o.

  • 7. SK Slavia Praha - fotbal a.s.

  • 8. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

Skupina B

  • 1. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 2. 1. FK Příbram, a.s.

  • 3. 1. FC SLOVÁCKO, a.s.

  • 4. FK Mladá Boleslav

  • 5. FC Sparta Brno

  • 6. Fotbalový klub Šumperk z.s.

  • 7. FC FASTAV Zlín, a. s.

  • 8. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.

Skupina C

  • 1. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 2. Bohemians Praha 1905, a.s.

  • 3. SK Uničov, z.s.

  • 4. SK Dynamo České Budějovice, a.s.

  • 5. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 6. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 7. FO Lanškroun, z.s.

  • 8. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

  • 9. FC SLOVAN LIBEREC a.s.

Skupina D

Skupina E

  • 1. FC Hradec Králové, a.s.

  • 2. FC FASTAV Zlín, a. s.

  • 3. Fotbalový klub Pardubice a.s.

  • 4. FK Mladá Boleslav

  • 5. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.

  • 6. Bohemians Praha 1905, a.s.

Skupina F

  • 1. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s.

  • 2. Football Talent Academy s.r.o.

  • 3. FC Sparta Brno

  • 4. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.

  • 5. FC SLOVAN LIBEREC a.s.

  • 6. SK Dynamo České Budějovice, a.s.

  • 7. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV

Skupina G

  • 1. SK Slavia Praha - fotbal a.s.

  • 2. Slezský fotbalový club Opava a.s.

  • 3. 1. FC SLOVÁCKO, a.s.

  • 4. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 5. JUNIOR CHOMUTOV, z.s.

  • 6. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

Skupina H

  • 1. AC Sparta Praha fotbal, a.s.

  • 2. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.

  • 3. 1. FK Příbram, a.s.

  • 4. Fotbalový klub Šumperk z.s.

  • 5. FO Lanškroun, z.s.

  • 6. SK Uničov, z.s.

Výsledky

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 4 2 1 9:5 14
2. 7 4 1 2 8:7 13
3. 7 3 3 1 11:5 12
4. 7 2 2 3 13:11 8
5. 7 2 2 3 9:10 8
6. 7 1 4 2 7:10 7
7. 7 2 1 4 9:14 7
8. 7 1 3 3 7:11 6
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Hradec Králové, a.s. Fotbalový klub Pardubice a.s. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. Slezský fotbalový club Opava a.s. AC Sparta Praha fotbal, a.s. Football Talent Academy s.r.o. SK Slavia Praha - fotbal a.s. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.
1:1 1:0 0:3 1:1 2:0 1:0 3:0
1:1 0:2 1:0 1:3 2:0 2:1 1:0
0:1 2:0 3:1 1:1 1:1 3:0 1:1
3:0 0:1 1:3 1:3 2:2 5:1 1:1
1:1 3:1 1:1 3:1 0:1 0:2 1:3
0:2 0:2 1:1 2:2 1:0 2:2 1:1
0:1 1:2 0:3 1:5 2:0 2:2 3:1
0:3 0:1 1:1 1:1 3:1 1:1 1:3

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 5 2 0 14:4 17
2. 7 4 2 1 15:6 14
3. 7 3 3 1 8:3 12
4. 7 2 2 3 7:8 8
5. 7 2 2 3 4:6 8
6. 7 1 4 2 5:8 7
7. 7 1 2 4 4:6 5
8. 7 1 1 5 2:18 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. 1. FK Příbram, a.s. 1. FC SLOVÁCKO, a.s. FK Mladá Boleslav FC Sparta Brno Fotbalový klub Šumperk z.s. FC FASTAV Zlín, a. s. FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.
1:1 1:1 4:0 1:0 2:0 2:1 3:1
1:1 0:4 3:0 1:1 3:0 1:0 6:0
1:1 4:0 0:0 0:1 1:1 1:0 1:0
0:4 0:3 0:0 0:1 0:0 1:0 6:0
0:1 1:1 1:0 1:0 1:1 0:2 0:1
0:2 0:3 1:1 0:0 1:1 1:1 2:0
1:2 0:1 0:1 0:1 2:0 1:1 0:0
1:3 0:6 0:1 0:6 1:0 0:2 0:0

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 8 5 2 1 10:5 17
2. 8 5 0 3 21:12 15
3. 8 4 2 2 13:10 14
4. 8 3 2 3 12:14 11
5. 8 3 1 4 11:12 10
6. 8 3 1 4 13:16 10
7. 8 3 0 5 10:13 9
8. 8 3 0 5 11:16 9
9. 8 2 2 4 13:16 8
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

JUNIOR CHOMUTOV, z.s. Bohemians Praha 1905, a.s. SK Uničov, z.s. SK Dynamo České Budějovice, a.s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. FO Lanškroun, z.s. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV FC SLOVAN LIBEREC a.s.
0:2 3:0 1:1 1:0 1:1 1:0 2:1 1:0
2:0 0:3 4:0 1:4 5:2 5:0 3:1 1:2
0:3 3:0 3:2 1:1 3:1 2:1 0:1 1:1
1:1 0:4 2:3 3:1 0:2 3:1 2:1 1:1
0:1 4:1 1:1 1:3 0:2 0:1 1:0 4:3
1:1 2:5 1:3 2:0 2:0 1:0 2:3 2:4
0:1 0:5 1:2 1:3 1:0 0:1 4:1 3:0
1:2 1:3 1:0 1:2 0:1 3:2 1:4 3:2
0:1 2:1 1:1 1:1 3:4 4:2 0:3 2:3

Skupina D

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 1 1 7:4 10
2. 5 3 1 1 5:2 10
3. 5 2 2 1 5:2 8
4. 5 2 1 2 4:6 7
5. 5 1 1 3 5:10 4
6. 5 1 0 4 7:9 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Hradec Králové, a.s. FC FASTAV Zlín, a. s. Fotbalový klub Pardubice a.s. FK Mladá Boleslav FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. Bohemians Praha 1905, a.s.
0:2 1:1 1:0 2:0 3:1
2:0 0:0 0:1 2:1 1:0
1:1 0:0 3:0 0:1 1:0
0:1 1:0 0:3 1:1 2:1
0:2 1:2 1:0 1:1 2:5
1:3 0:1 0:1 1:2 5:2

Skupina F

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 6 5 1 0 15:2 16
2. 6 3 2 1 14:6 11
3. 6 3 1 2 7:5 10
4. 6 3 0 3 9:10 9
5. 6 1 2 3 8:12 5
6. 6 1 2 3 4:11 5
7. 6 1 0 5 6:17 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. Football Talent Academy s.r.o. FC Sparta Brno FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. FC SLOVAN LIBEREC a.s. SK Dynamo České Budějovice, a.s. MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV
1:1 3:0 2:0 4:1 3:0 2:0
1:1 0:2 4:1 1:1 4:0 4:1
0:3 2:0 0:1 2:1 0:0 3:0
0:2 1:4 1:0 1:2 2:1 4:1
1:4 1:1 1:2 2:1 1:1 2:3
0:3 0:4 0:0 1:2 1:1 2:1
0:2 1:4 0:3 1:4 3:2 1:2

Skupina G

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 1 1 15:6 10
2. 5 3 0 2 12:4 9
3. 5 2 2 1 7:5 8
4. 5 2 1 2 7:6 7
5. 5 2 0 3 3:13 6
6. 5 1 0 4 3:13 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

SK Slavia Praha - fotbal a.s. Slezský fotbalový club Opava a.s. 1. FC SLOVÁCKO, a.s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. JUNIOR CHOMUTOV, z.s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.
1:5 1:1 1:0 8:0 4:0
5:1 1:2 2:0 0:1 4:0
1:1 2:1 1:1 3:0 0:2
0:1 0:2 1:1 2:1 4:1
0:8 1:0 0:3 1:2 1:0
0:4 0:4 2:0 1:4 0:1

Skupina H

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 3 1 1 11:5 10
2. 5 2 3 0 8:5 9
3. 5 2 2 1 10:6 8
4. 5 2 0 3 6:8 6
5. 5 1 1 3 6:10 4
6. 5 1 1 3 3:10 4
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

AC Sparta Praha fotbal, a.s. Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 1. FK Příbram, a.s. Fotbalový klub Šumperk z.s. FO Lanškroun, z.s. SK Uničov, z.s.
1:3 1:1 2:0 4:1 3:0
3:1 2:2 2:1 0:0 1:1
1:1 2:2 3:0 1:3 3:0
0:2 1:2 0:3 3:1 2:0
1:4 0:0 3:1 1:3 1:2
0:3 1:1 0:3 0:2 2:1
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U11
Rozlosování