2017/2018 | U10 | Hlavní turnaj
Základní informace

Termín

Od: 26.5.2018

Do: 27.5.2018

Místo konání

Benešov

Ke Stadionu 576

256 01

Počet družstev:

24

Systém tunaje:

Rozdělení v turnaji je do čtyři skupiny po 6 týmech, kde mužstva ve skupině hrají systémem každý s každým. Hrací doba v hlavním turnaji je 20 minut.



Mužstva umístěná po základní části na 1. a 2. místě jednotlivých skupin, hrají ZLATOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do ZLATÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).


Mužstva umístěná po základní části na 3. a 4. místě jednotlivých skupin, hrají STŘÍBRNOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s který ze stejné skupiny postoupí do STŘÍBRNÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).


Mužstva umístěná po základní části na 5. a 6. místě jednotlivých skupin, hrají BRONZOVOU část turnaje, kde se započítá výsledek s mužstvem, s kterým ze stejné skupiny postoupí do BRONZOVÉ části turnaje (tedy skóre ze vzájemného utkání).

V těchto nadstavbových skupinách (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) se hraje opět systémem každý s každým, kde se rozhodne o celkovém pořadí turnaje.



Kompletní propozice k finálovému turnaji zde:https://bit.ly/2GFz4jf

Kontaktní osoba: Pravoslav Novák | 725 958 975 | pravoslav.novak@seznam.cz 

Počet hráčů:

5+1

Umístění

Skupina A

  • 1. Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA

  • 2. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 3. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 4. Bohemians Praha 1905, a.s.

  • 5. FC FASTAV Zlín, a. s.

  • 6. Sportovní klub Union Vršovice, z.s.

Skupina B

  • 1. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.

  • 2. SK Kladno a.s.

  • 3. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s.

  • 4. SK Slavia Praha - fotbal a.s.

  • 5. FK Junior Strakonice z.s.

  • 6. 1. SK PROSTĚJOV

Skupina C

  • 1. FK Mladá Boleslav

  • 2. FC Hlinsko, z.s.

  • 3. 1. HFK Olomouc a.s.

  • 4. SK Junior Teplice z.s.

  • 5. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s.

  • 6. FC Sparta Brno

Skupina D

  • 1. FK Junior Strakonice z.s.

  • 2. 1. FC SLOVÁCKO, a.s.

  • 3. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s.

  • 4. FC FASTAV Zlín, a. s.

  • 5. FC Sparta Brno

  • 6. 1. FK Příbram, a.s.

  • 7. Sportovní klub Union Vršovice, z.s.

  • 8. 1. SK PROSTĚJOV

Skupina E

  • 1. FC Hradec Králové, a.s.

  • 2. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

  • 3. Bohemians Praha 1905, a.s.

  • 4. SK Slavia Praha - fotbal a.s.

  • 5. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s.

  • 6. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

  • 7. 1. HFK Olomouc a.s.

  • 8. SK Junior Teplice z.s.

Skupina F

  • 1. Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA

  • 2. FC Hlinsko, z.s.

  • 3. FK Mladá Boleslav

  • 4. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.

  • 5. FC SLOVAN LIBEREC a.s.

  • 6. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.

  • 7. SK Kladno a.s.

  • 8. Slezský fotbalový club Opava a.s.

Výsledky

Skupina A

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 5 0 0 25:4 15
2. 5 3 0 2 17:12 9
3. 5 3 0 2 16:17 9
4. 5 2 1 2 15:9 7
5. 5 1 1 3 12:18 4
6. 5 0 0 5 4:29 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. Bohemians Praha 1905, a.s. FC FASTAV Zlín, a. s. Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
5:0 4:2 3:1 5:1 8:0
0:5 3:4 3:0 6:3 5:0
2:4 4:3 0:8 5:1 5:1
1:3 0:3 8:0 1:1 5:2
1:5 3:6 1:5 1:1 6:1
0:8 0:5 1:5 2:5 1:6

Skupina B

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 1 0 14:3 13
2. 5 3 2 0 14:5 11
3. 5 2 2 1 11:7 8
4. 5 1 1 3 6:8 4
5. 5 1 1 3 11:14 4
6. 5 0 1 4 4:23 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. SK Kladno a.s. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s. SK Slavia Praha - fotbal a.s. FK Junior Strakonice z.s. 1. SK PROSTĚJOV
0:0 2:1 2:0 4:1 6:1
0:0 2:2 4:2 3:0 5:1
1:2 2:2 1:0 3:3 4:0
0:2 2:4 0:1 3:0 1:1
1:4 0:3 3:3 0:3 7:1
1:6 1:5 0:4 1:1 1:7

Skupina C

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 5 4 0 1 12:6 12
2. 5 3 2 0 8:3 11
3. 5 3 1 1 12:7 10
4. 5 2 0 3 11:11 6
5. 5 1 0 4 6:13 3
6. 5 0 1 4 3:12 1
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Mladá Boleslav FC Hlinsko, z.s. 1. HFK Olomouc a.s. SK Junior Teplice z.s. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. FC Sparta Brno
1:3 1:0 3:1 5:1 2:1
3:1 1:1 2:1 2:0 0:0
0:1 1:1 4:3 4:1 3:1
1:3 1:2 3:4 2:1 4:1
1:5 0:2 1:4 1:2 3:0
1:2 0:0 1:3 1:4 0:3

Skupina D

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 1 0 28:10 19
2. 7 5 1 1 29:16 16
3. 7 4 1 2 31:17 13
4. 7 4 1 2 17:15 13
5. 7 3 0 4 22:15 9
6. 7 2 0 5 12:22 6
7. 7 2 0 5 19:37 6
8. 7 0 0 7 12:38 0
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FK Junior Strakonice z.s. 1. FC SLOVÁCKO, a.s. Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. FC FASTAV Zlín, a. s. FC Sparta Brno 1. FK Příbram, a.s. Sportovní klub Union Vršovice, z.s. 1. SK PROSTĚJOV
3:3 6:3 3:1 2:0 4:1 3:1 7:1
3:3 1:6 5:1 3:1 6:0 7:3 4:2
3:6 6:1 2:2 3:0 6:1 3:5 8:2
1:3 1:5 2:2 3:2 1:0 6:1 3:2
0:2 1:3 0:3 2:3 3:2 11:1 5:1
1:4 0:6 1:6 0:1 2:3 3:2 5:0
1:3 3:7 5:3 1:6 1:11 2:3 6:4
1:7 2:4 2:8 2:3 1:5 0:5 4:6

Skupina E

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 1 0 23:12 19
2. 7 5 1 1 22:8 16
3. 7 4 0 3 10:11 12
4. 7 3 1 3 14:17 10
5. 7 3 0 4 13:15 9
6. 7 1 3 3 15:17 6
7. 7 1 2 4 13:20 5
8. 7 1 0 6 13:23 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

FC Hradec Králové, a.s. SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. Bohemians Praha 1905, a.s. SK Slavia Praha - fotbal a.s. Městský fotbalový klub Vítkovice a. s. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 1. HFK Olomouc a.s. SK Junior Teplice z.s.
4:2 3:1 4:3 3:0 3:3 4:2 2:1
2:4 3:0 6:0 3:1 1:1 1:0 6:2
1:3 0:3 2:3 1:0 2:1 2:1 2:0
3:4 0:6 3:2 0:1 2:1 2:2 4:1
0:3 1:3 0:1 1:0 1:6 6:2 4:0
3:3 1:1 1:2 1:2 6:1 2:2 1:6
2:4 0:1 1:2 2:2 2:6 2:2 4:3
1:2 2:6 0:2 1:4 0:4 6:1 3:4

Skupina F

Zjednodušený přehled pořadí týmů ve skupině

  Celkové umístění Utkání celkem Vítězství Remízy Prohry Skóre Body
1. 7 6 1 0 30:5 19
2. 7 5 1 1 11:9 16
3. 7 4 1 2 26:13 13
4. 7 3 1 3 22:17 10
5. 7 3 0 4 11:18 9
6. 7 1 3 3 9:21 6
7. 7 1 1 5 3:13 4
8. 7 1 0 6 7:23 3
Celkové umístění

Postupují

Nepostupují

Kompletní výsledky zápasů skupiny

Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA FC Hlinsko, z.s. FK Mladá Boleslav RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s. FC SLOVAN LIBEREC a.s. Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. SK Kladno a.s. Slezský fotbalový club Opava a.s.
5:0 2:2 4:2 5:0 5:1 5:0 4:0
0:5 3:1 2:1 3:1 1:1 1:0 1:0
2:2 1:3 7:3 1:3 8:1 2:1 5:0
2:4 1:2 3:7 6:1 1:1 3:0 6:2
0:5 1:3 3:1 1:6 3:1 2:0 1:2
1:5 1:1 1:8 1:1 1:3 0:0 4:3
0:5 0:1 1:2 0:3 0:2 0:0 2:0
0:4 0:1 0:5 2:6 2:1 3:4 0:2
Fotky
Videa
Obecné informace Ondrášovka CUP, kategorie U10
Rozlosování