Aktuality ze světa Ondrášovka Cupu

FINÁLOVÝ TURNAJ U10 VYHRÁLA SPARTA PRAHA

Ve Vysokém Mýtě pokračoval ve dnech 25.-26.5. aktuální ročník Ondrášovka Cupu dalším finálovým turnajem. Tentokrát v kategorii U10 a vítězem se stala Sparta Praha.Hráči Sparty Praha mají v dosavadn...

Číst více

FINÁLOVÝ TURNAJ U12 VYHRÁLA SLAVIA PRAHA

O víkendu 18.-19.5. pokračoval maraton finálových turnajů Ondrášovka Cupu, oficiálního Poháru mládeže FAČR kategorií U8 – U13. Tentokrát zavítaly do Šumperka ty nejlepší týmy kategorie U12. Vítězem...

Číst více

FINÁLOVÝ TURNAJ U11 VYHRÁLO SLOVÁCKO

Druhým finálovým turnajem pokračoval letošní ročník Ondrášovka Cupu, který je oficiálním Pohárem mládeže FAČR kategorií U8 – U13. V průběhu soboty a neděle odehrálo v Hradci Králové 24 nejlepších t...

Číst více

FINÁLOVÝ TURNAJ U13 VYHRÁLA SPARTA PRAHA

Prvním finálovým turnajem odstartoval už sedmý ročník Ondrášovka Cupu, který je oficiálním Pohárem mládeže FAČR kategorií U8 – U13. V Roudnici nad Labem svedlo krásné souboje 24 nejlepších týmů kat...

Číst více

ZÁPASOVÝ HARMONOGRAM FINÁLOVÝCH TURNAJŮ

KATEGORIE U13 ... 4.-5.5.2019, Roudnice nad Labemskupina A: zdeskupina B: zdeskupina C: zdeskupina D: zdeKATEGORIE U11 ... 11.-12.5.2019, Hradec Královéskupina A: zdeskupina B: zdeskupina C: zdesku...

Číst více

LOSOVÁNÍ U11 A PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU

Konečně jsme se dočkali rozlosování finálového turnaje kategorie U11, který proběhne v termínu 11.-12.5. v Hradci Králové. Losování proběhlo při slavnostním představení unikátního projektu zdravé v...

Číst více

KAM MIZÍ FOTBALOVÉ HVĚZDY

Proč a kam mizí fotbalové hvězdy mládežnických kategorií?Na toto téma jsme si popovídali s Marianem Jelínkem, uznávaným sportovním a mentálním koučem.

Číst více

ROZLOSOVÁNÍ VŠECH FINÁLOVÝCH TURNAJŮ

V sídle FAČR byly rozlosovány skupiny finálových turnajů Ondrášovka cupu 2018/19. Věková kategorie U11 bude rozlosována v únoru přímo v Hradci Králové, kde proběhne i finálový turnaj.

Číst více

KOMPLETNÍ INFORMACE K FINÁLOVÝM TURNAJŮM

KATEGORIE U13 ... 4.-5.5.2019, Roudnice nad Labem- adresa: Pod Lipou 297, Vědomice, PSČ 413 01- kontaktní osoba: David Lisec - sekretář klubu- MT: 731 476 756- e-mail: david.lisec@seznam.czKATEGORI...

Číst více

POSTUPUJÍCÍ DO FINÁLE U8 - U13

Postupující týmy z kvalifikací v kategorii U8: Skupina „A“ - SK Petřín Plzeň, z.s. | SK Benešov - Mládež z.s. | CU Bohemians Praha z.s. | TJ Tatran Sedlčany, z.s.  Skupina „B“...

Číst více