Detail aktuality

FINÁLOVÝ TURNAJ U10 VYHRÁLA SPARTA PRAHA

Finálový turnaj kategorie U10 Ondrášovka Cupu potvrdil v Táboře letošní dominanci pražské Sparty, která vyhrála třetí turnaj ze čtyř doposud odehraných. V historickém městě na jihu Čech se výrazně prosadily i kluby, které nemají svůj dospělý tým v nejvyšší soutěži. FC Táborsko skončilo druhé a do Zlaté skupiny se dostaly také Zbrojovka Brno, Spartak Choceň, Sparta Brno a Slavia Karlovy Vary. Ondrášovka Cup tak byl znovu jedinečnou oslavou fotbalu.

 
Základní částí turnaje prošly v první den bez jediného zaváhání AC Sparta Praha a Sparta Choceň, které vyhrály všechna svá utkání ve skupině, navíc s impozantním skóre z pěti duelů 36:9 (Sparta) a 34:6 (Choceň). Zatímco Choceň ve Zlaté skupině své ďábelské tempo neudržela a dočkala se prvních porážek, Sparta pokračovala ve své krasojízdě. Pražané zdolávali své soupeře nejméně o dva góly, ale v duelu s domácím Táborskem museli o udržení vedení bojovat až do posledních sekund utkání, aby nakonec zvítězili těsně 2:1. Sparta zvládla celý turnaj bez ztráty body, když vyhrála všech 11 utkání a zaslouženě Ondrášovka Cup v kategorii U10 vyhrála. Celkem ze čtyř letošních finálových turnajů ovládla Sparta tři.

Výtečně si vedlo i domácí FC Táborsko, které hnala za parádním výsledkem velká skupina fanoušků. Táborští potřebovali k zisku stříbrných medailí zdolat v posledním utkání Zbrojovku Brno, což se jim po výhře 3:0 podařilo. V tabulce pod sebe o jediný bod dostali FC Slovácko a mohli se tak radovat ze skvělého úspěchu.

Všechny výsledky, tabulky, fotografie i videa najdete ZDE.

Nejlepší hráč: Dominik Vondryska, FK Kohouti Rokycany
Nejlepší střelec: Steve Houdek, FK Spartak Choceň       
Nejlepší brankář: Benjamin Hruška, AC Sparta Praha

1.místo AC Sparta Praha
2.místo FC Táborsko    
3.místo FC Slovácko

GRATULUJEME!!!Zpět na seznam aktualit