Detail aktuality

FINÁLOVÝ TURNAJ U11 VYHRÁLO SLOVÁCKO

Druhým finálovým turnajem pokračoval letošní ročník Ondrášovka Cupu, který je oficiálním Pohárem mládeže FAČR kategorií U8 – U13. V průběhu soboty a neděle odehrálo v Hradci Králové 24 nejlepších týmů kategorie U11 na 4 hřištích celkem 132 zápasů. Vítězem se stalo FC Slovácko.

Hráči Slovácka si vybrali svojí slabší chvilku v sobotní základní skupině, když prohráli se Žďárem nad Sázavou vysoko 5:0. To bylo ale jejich jediné velké klopýtnutí. Ve zlaté skupině pak pouze vítězili a jednou remizovali se Spartou. Druhý v pořadí skončil tým FC Hradec Králové, který prošel celým turnajem naprosto suverénně, když výsledkově soupeře naprosto válcoval. Bohužel pro Hradečáky prohráli ve finálové skupině právě s vítězným týmem Slovácka. Třetí skončil tým AC Sparta Praha. Mladí Sparťané prohráli v celém turnaji pouze jednou s Hradcem Králové a jednou remizovali se Slováckem. To je odsunulo na třetí příčku, a tak neobhájili první místo z předchozího víkendu, kdy byli zlatí jejich starší kolegové v kategorie U13.

Domácí borci z Hradce Králové si kromě druhého místa připsali ještě jednu trofej, a to z vložené soutěže Top4Football Challenge v žonglování s míčem. Tu opět moderoval Honza Weber, který následně všechny pobavil svými freestylovými kousky. Jak už k turnajům Ondrášovka cupu patří, tak i do Hradce Králové zavítalo spousta fotbalových osobností a hostů. Mezi nimi byl i Marek Kulič, bývalý vynikající ligový hráč a reprezentant, který společně s Pavlem Čapkem odkomentoval streamovaný přímý přenos zápasu.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Martin Palaščák z FC Slovan Liberec, nejlepším brankářem Ondřej Pechar z SK Slavia Praha a nejlepším střelcem Šimon Baláž z FC Slovácko.

Příští finálový turnaj kategorii U12 se bude konat v Šumperku.


1. FC SLOVÁCKO

2. FC HRADEC KRÁLOVÉ

3. AC SPARTA PRAHAGRATULUJEME!!!

Slovácko U11

Hradec Králové U11

Sparta Praha U11
Zpět na seznam aktualit