Detail aktuality

POSTUPUJÍCÍ DO FINÁLE U8, U9, U10, U11

Postupující týmy z kvalifikací v kategorii U8: 

Skupina „A“ - SK Petřín Plzeň, z.s. | SK Benešov - Mládež z.s. | CU Bohemians Praha z.s. | TJ Tatran Sedlčany, z.s.  

Skupina „B“ - SK Hranice, z.s. | MFK Frýdek Místek | MFK Karviná, z.s. | Fotbal Třinec z.s.

Skupina „C“ - SK Olomouc Sigma MŽ, z.s. | FK Spartak Choceň | FC Hradec Králové, a.s. | SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

Skupina „D“ - FKM Vysočina Jihlava, z.s. | FC Sparta Brno | FC Zbrojovka Brno, z.s. | Sparta Kutná Hora, z.s.

Skupina „E“ - FC Slovan Liberec - mládež, o.s. | Junior Chomutov, z.s. | FK Mladá Boleslav | SK Sparta Kolín, z.s.

Skupina „F“ - Sdružení Fotbalového klubu AC Sparta Praha | Mostecký FK o.p.s. | FK Motorlet Praha s.r.o. 

Vítěz minulého ročníku Ondrášovka Cupu:  SK Slavia Praha - fotbal a.s.


Postupující týmy z kvalifikací v kategorii U9:

SKUPINA „A“ - FC Písek fotbal z.s. | FC MAS Táborsko a.s. | 1. FK Příbram, a.s.

SKUPINA „B“ - SK Olomouc Sigma MŽ, z.s. | FK Šternberk, z.s. | 1. FC Viktorie Přerov z.s.

SKUPINA „C“ - MFK Karviná, z.s. | TJ Valašské Meziříčí, spolek | FC Vítkovice 1919, z.s.   

SKUPINA „D“ - FC Sparta Brno | FC Slovácko z.s.

SKUPINA „E“ - FK Spartak Choceň | FC Hradec Králové, a.s. | FK Pardubice, z.s.

SKUPINA „F“ - Sdružení Fotbalového klubu AC Sparta Praha | CU Bohemians Praha, z.s. | FK Motorlet Praha, spolek   

SKUPINA „G“ - FK Mladá Boleslav | FK Meteor Praha VIII, z.s. | FC Slovan Liberec - mládež, o.s.

SKUPINA „H“ - Football Talent Academy s.r.o. | FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s. | FK Baník Sokolov, z.s.

Vítěz minulého ročníku Ondrášovka Cupu:  SK Slavia Praha - fotbal a.s. 


Postupující týmy z kvalifikací v kategorii U10:

Skupina „A“ - SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. | 1. FK Příbram, fotbalová akademie, z.s. | FC Písek fotbal z.s.

Skupina „B“ - SK Olomouc Sigma MŽ, z.s. | FK Medlov, z.s. | 1. SK Prostějov

Skupina „C“ - FC Vítkovice 1919, z.s. | FC Slavoj Olympia Bruntál z.s. | SK FC Hlučín, z.s.

Skupina „D“ - FK Znojmo z.s. | FC Sparta Brno 

Skupina „E“ - SK Benešov, z.s. | FC Slovan Havlíčkův Brod z.s. | Viktorka Žižkov 

Skupina „F“ - SK Slavia Praha - fotbal mládež | SC Xaverov Horní Počernice z.s. | SK Motorlet Praha, spolek

Skupina „G“ - FC Slovan Liberec - mládež, o.s. FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. SK Solnice, z.s. | FK Pardubice, z.s.

Skupina „H“ - FK Mladá Boleslav | FK Litoměřicko, z.s. | FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

Vítěz minulého ročníku Ondrášovka Cupu: AC Sparta Praha


Postupující týmy z kvalifikací v kategorii U11:

Skupina „A“ - Viktoria Plzeň - fotbal, z.s. | FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s. 

Skupina „B“ - FC Vítkovice 1919, z.s. | ŠSK Bílovec, z.s. | Fotbal Třinec z.s. 

Skupina „C“ - SK Olomouc Sigma MŽ, z.s. | FC Zlín, z.s. | 1.HFK Olomouc spolek

Skupina „D“ - FC Zbrojovka Brno, z.s. | FC Slovácko z.s. | MFK Modřice o.s.

Skupina „E“ - CU Bohemians Praha z.s. | SK Slavia Praha - fotbal mládež | FK Dukla Praha 

Skupina „F“ - RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov, z.s. | FK Mladá Boleslav | FC Tempo Praha, z.s.                   

Skupina „G“ - FK Čáslav, z.s. | AC Sparta Praha fotbal, a.s. | FK Pardubice, z.s. 

Skupina „H“ - SK Kladno, z.s. | FC Slovan Liberec - mládež, o.s. | FK Teplice - fotbal, spolek

Vítěz minulého ročníku Ondrášovka Cupu: FC Hradec Králové - mládež, z.s. 


Zpět na seznam aktualit