Detail aktuality

POSTUPUJÍCÍ Z PŘEDKOL U8-U13

Postupující týmy z předkol v kategorii U8:

Skupina „A“ - TJ Tatran Sedlčany, z.s.

Skupina „B“ - SK Hranice, z.s.

Skupina „C“ - FK Spartak Choceň, z.s.

Skupina „D“ - Sparta Kutná Hora, z.s.

Skupina „E“ - Junior Chomutov, z.s.

Skupina „F“ - SK Polaban Nymburk, z.s.


Postupující týmy z předkol v kategorii U9:

skupina "A" - TJ TATRAN Sedlčany

skupina "B" - 1. FC Poruba

skupina "C" - Fotbalový klub Šternberk

skupina "D" - FC Svratka Brno

skupina "E" - FK Spartak Choceň

skupina "F" - SK POLABAN Nymburk

skupina "G" - Football Talent Academy

skupina "H" -FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE


Postupující týmy z předkol v kategorii U10:

skupina "A" - SK Olympie Dolní Břežany, z.s.

skupina "B" - FC Slavoj Olympia Bruntál z.s.

skupina "C" - FK Medlov

skupina "D" - SK Solnice, z.s.

skupina "E" - SC Xaverov Horní Počernice, z.s.

skupina "F" - FK Litoměřicko, z.s.

skupina "G" - FK Znojmo, z.s.

skupina "H" - Fotbalová mládežnická akademie, z.s.


Postupující týmy z předkol v kategorii U11:

Skupina "A“ - FK Junior Strakonice z.s.

Skupina "B“ - Junior Chomutov, z.s.

Skupina "C“ - FC Lomnice nad Popelkou, z.s.

Skupina "D“ - SK Xaverov Horní Počernice, z.s. , SK Ďáblice z.s. 

Skupina "E“ - Football Talent Academy s.r.o. , FK Dukla Jižní Město z.s. 

Skupina "F“ - RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov, z.s. , FK Náchod spolek 

Skupina "G“ - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.

Skupina "H“ - MFK Vyškov , Žijeme Hrou, z.s. 

Skupina "I“ - SK Uničov, z.s., 1. FC Viktorie Přerov z.s. 

Skupina "J“ - ŠSK Bílovec, z.s. , TJ Valašské Meziříčí, spolek 


Postupující týmy z předkol v kategorii U12:

Skupina "A“ - SKP České Budějovice, z.s.

Skupina "B“ - SK Hranice, z.s., FK Nový Jičín, z.s.

Skupina "C“ - MFK Vyškov, SK Uničov, z.s.

Skupina "D“ - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

Skupina "E“ - Football Talent Academy s.r.o., SK Xaverov Horní Počernice, z.s.


Postupující týmy z předkol v kategorii U13:

Skupina "A“ - SKP České Budějovice, z.s.

Skupina "B“ - TJ Velká Polom, z.s.

Skupina "C“ - SK Hranice, z.s.

Skupina "D“ - SK Uničov, z.s.

Skupina "E“ - MFK Vyškov

Skupina "F“ - FC Hlinsko, z.s.

Skupina "G“ - FK Litoměřicko, z.s.

Skupina "H“ - SK Xaverov Horní Počernice, z.s.


Zpět na seznam aktualit