Detail aktuality

FINÁLOVÝ TURNAJ U13, ROKYCANY, 5.-6.5.

Máme za sebou první finálový turnaj Ondrášovka cupu 2017/18. Ve dnech 5.-6.5. se v Rokycanech sjely nejlepší týmy kategorie U13. Prožili jsme slunný víkend plný fantastického fotbalu, doprovodných aktivit a zajímavých hostů. V sobotu dorazil Marian Jelínek, s kterým byl zorganizován seminář pro trenéry na téma mentálního koučinku. V neděli se poprvé rozjelo fotbalové studio Ondrášovka cupu, v kterém proběhly pod vedením Pavla Čapka rozhovory s hosty, komentovaný přímý přenos vybraného utkání a také nová soutěž TOP4FOOTBALL KVÍZ. V této soutěži měli možnost kluci ukázat to, že umí fotbal nejen hrát, ale že ho i znají. Byli jsme i s Pavlem Čapkem velmi překvapeni, jaké znalosti kluci mají. Závěrečné zápasy si nenechali ujít ani Martin Hašek, oficiální tvář Ondrášovka cupu, a patroni kategorie U13 pan Karel Krejčí a Günter Bittengel ml.

Celkovými vítězi finálového turnaje kategorie U13 se stali hráči SK Slavia Praha. Stříbrné medaile vybojovali hráči AC Sparta Praha a bronz si odvezli hráči FK Jablonec.