Detail aktuality

ROČNÍK ODSTARTUJE SUPERPOHÁREM

Startuje devátá sezóna Ondrášovka Cupu, oficiálního fotbalového poháru mládeže FAČR pro kategorie U8–U13. Do tohoto, v pořadí již 9.ročníku, je přihlášeno 886 týmů, což zahrnuje více než 18.000 hráčů a hráček. První předkola kvalifikací startují již 9.září., a poté nás čeká jako vždy fotbalový maraton, který vyvrcholí na jaře 2021 finálovými turnaji.

Letošní novinkou je Ondrášovka Superpohár, jehož výkop bude 2. září v 16:00 na hřišti FK Komárov a který je zároveň oficiálním zahájením nového ročníku. V tomto zápase se utká tým AC Sparta Praha, který vloni triumfoval v kategorii U13, a výběr mládežnických akademií z celé republiky (tým MZV FAČR). Program bude pokračovat charitativní exhibicí mezi „starou gardou“ FK Komárov a týmem složeným ze známých osobností sportovního a kulturního života REAL TOP Praha. Jeho barvy hájí například Jan Koller, Vratislav Lokvenc, Jaromír Bosák, Robert Záruba, Vladimír Šmicer, Radek Bejbl, Václav Kadlec, Vojta Dyk nebo Ota Balage. Šek s výtěžkem z tohoto zápasu bude následně předán na dobročinné účely.

I letos si pro vás připravíme v průběhu roku spoustu doprovodných aktivit jak na sociálních sítích, tak přímo na turnajích. Rádi bychom také navázali na spolupráci s Českou televizí, takže nás snad budete moci sledovat i na obrazovkách ČT sport. A samozřejmě nebude chybět dvojice Pavel Čapek x Kuba Kohák.

Zpět na seznam aktualit