Detail aktuality

FINÁLOVÝ TURNAJ U11 VYHRÁLA SLAVIA PRAHA

Závěrečný turnaj kategorie U11 uzavřel letošní ročník Ondrášovka Cupu. V něm dosáhla na jediný letošní titul v Ondrášovka Cup Slavia Praha před svým odvěkým rivalem Spartou a Pardubicemi.

Už od základních skupin se schylovalo k souboji o zlato mezi oběma slavnými pražskými „S“, která prošla úvodní fází turnaje bez jakékoli bodové ztráty. Slavia měla zvýšenou motivaci, protože zatímco její pražský konkurent vyhrál v Ondrášovka Cupu tři kategorie, „sešívaní“ na svůj letošní triumf stále ještě čekali. Trpělivost se Slavii vyplatila a její tým U11 si udržel neporazitelnost i ve Zlaté skupině. Slavia vyhrála dramatický klíčový duel proti Spartě 2:1 a cestu za pohárem měla otevřenou. Sparta obsadila druhou a FK Pardubice třetí příčku.

Vítězství Slavie sledoval i reprezentační trenér Jaroslav Šilhavý, jeho hráčská i trenérská kariéra je spojená právě s vršovickým klubem. „Lidem z ONDRÁŠOVKY i FAČR a všem z celého projektu, kteří se o něj starají, patří velký dík. Děti jsou dychtivé hrát takové turnaje. Máme tady týmy, které postoupily z celé republiky a na jednom místě tak máme možnost vidět talenty, které jsou budoucností našeho fotbalu. Všechno začíná od rodičů, i když jejich ambice jsou někdy příliš velké. Hlavní je ale ten kluk. Jestli chce fotbal hrát a dává mu všechno, tak se může posunout dál. Poslední roky se náš fotbal nasměroval správným směrem. Chodím na fotbal se svým vnukem, a podle toho, co vidím, tak nemám o budoucnost našeho fotbalu strach,“ zhodnotil Ondrášovka Cup i stav českého mládežnického fotbalu kouč národního mužstva Jaroslav Šilhavý.

Všechny výsledky, tabulky, fotografie i videa najdete ZDE.

1.místo SK Slavia Praha
2.místo AC Sparta Praha
3.místo FK Pardubice

Nejlepší hráč: Aleksa Ilinčič, SK Slavia Praha
Nejlepší střelec: Filip Zahálka, FK Ústí nad Labem       
Nejlepší brankář: Richard Král, SK Benešov

GRATULUJEME!

Zpět na seznam aktualit